Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
moosimadu 27. jaanuar 2015, kl 20.07
Rexx: klassikudki teavad, et peale pööripäeva..tead küll:
"mu kevad algab pääle jõulu juba"

Kummardu maa poole, kuulata- lilled nihelevad ja kihistavad lumesulise teki all.
 
p. 30. jaanuar 2015, kl 19.25
Kindad!
Just praegu käis ootamatu külaline ja tõi kingiks kindad. Pehmed ja täpselt parajad.:))

Järgmisel nädalal lähen loosirattasse ja osalen Riigikogu meenete loosimisel. Seal on aga hästi palju õnne vaja, mida mul ilmselt ei ole.:((
 
p. 31. jaanuar 2015, kl 14.31
Edukas valimiskampaania on see, kui sa saad vaestelt kätte nende hääled ja rikastelt nii hääled kui ka raha.
moosimadu 31. jaanuar 2015, kl 20.25
Edukas valija on see, kes võtab, endal pokkerinägu ees, pakutavast reklaamnännist kogu kasutamiskõlbliku kraami vastu ja valib ikkagi oma meelsuse järgi.

Ah, samas on "edukas valija" mu meelest praeguse valimissüsteemi juures oksüümoron.

Tegelikult.. valimised tulevad ja lähevad, talv oma silmapiiritaaguse ja lumealuse kevadega on siiski midagi, milles kindel olla.
 
c*) 31. jaanuar 2015, kl 21.12
reklaaminänn?! :-D meil jagatakse teed, mida ma ei joo ja pastakaid, mida arvatavasti jagub vähemalt 7 põlvkonnale, kui just kogemata mõni varajasem põlv, 3. või 4. kirjatsurraks ei hakka :-D
moosimadu 31. jaanuar 2015, kl 21.28
Kusjuures - vaatan oma tont teab kustkohast kogunenud pastakate karbitäit ja tuletan pingsalt meelde, millal viimati ma midagi paberile kirjutasin. Ei meenugi silmapilkselt.
Kõrvalises kolkas elamise positiivne külg on distants kõikvõimalikust tingeltangelist, olgu see seotud jõulude või valimistega. Samas pean piinlikkusega tunnistama, et täna poes kohvi järele küünitades vabandasin härrasmehe ees, keda kogemata müksasin. Pilku tõstes avastasin, et vabandasin papist reklaami, vali-mind-mehe ees.
Ise kohvi ei osta, aga riiuli ees laiutab, põrsas.
 
Rexx 31. jaanuar 2015, kl 22.51
huvitav, kus küll seda reklaaminänni jagatakse? mulle pole küll keegi pastakaid ega teed pakkunud.
 
p. 01. veebruar 2015, kl 12.38
Mine turule! Üks keskerakonna kõrge tegelane olevat turuväravas teed jaganud.
 
mnjah 01. veebruar 2015, kl 19.43
Ilmselgelt on mul vedanud. Mitte keegi ei ole üritanud mind prügikastina kasutada ja oma mõttetut nänni pähe määrida.

Valimistest üldse nii palju, et need, keda see triangel absoluutselt külmaks jätab, valivad täiesti suvalisi inimesi, kellest nad kottigi ei tea.

Hea näide: sõbranna, kes televiisorit ei vaata, poliitikast ei huvitu grammi eest ka, valis Kaja Kallase. Minu küsimise peale, miks just tema, tuli vastuseks, et "ah, ma vaatasin, et ilus noor inimene, valin siis tema. Aga muide, on ta Siim Kallase sugulane miskitpidi?"

Ei kommenteeri. Absoluutselt mitte.
 
p. 05. veebruar 2015, kl 21.21
Euroopa 2015. aasta puu valimine.
Hääleta meie Orissaare jalgpalliväljaku tamme poolt!:))

"Eestlased, see ei ole tavaline puu. See on eriline, väga eriline puu," ütles inglise puuotsija Rob McBride. "Ma ei ole sellist puud varem näinud."

Klõpsa meie puu pildil ja tegutse vastavalt antud juhistele:
http://www.treeoftheyear.org/Uvod.aspx#cast1

Praegu pakub arvestatavat konkurentsi meie tammele ainult hõimuvellede idaplaatan. Teeme üheskoos talle ära!:))
moosimadu 05. veebruar 2015, kl 22.41
Jalgpallikohtunik Tamme poolt tasub hääletada, ta on kõikumatu mees!
Huvitav, et tamm on alati mees ja kask on kõigepealt naine?
 
miks 06. veebruar 2015, kl 06.34
on tel.kataloogis tohutult Tammesid,Kaski,Kuuski...sest neil on lauatelefonid!
Mõhk Metsavana 08. veebruar 2015, kl 13.50
mis f.king vajadus on naistel vaja pidevalt lobiseda ja nõuda, et pidevalt lobisetaks, ükskõik millest aga pea asi, et lobisetaks?
ja kui ei saa lobiseda siin muututakse tigedateks fuuriates.
 
-diip- 08. veebruar 2015, kl 14.07
Inimestele meeldib suhelda. Sotsiaalne hedonism. Mõnel on seda rohkem, teisel vähem, siis tekivadki vastuolud.
Mõhk Metsavana 08. veebruar 2015, kl 14.15
Kas neid ei olegi kasvatatud "sina räägid siis kui kana pissib" vaimus? miks on kasvatud meetodid nii erinevad.
Ma kunagi vastasingi teistele nii "Kas kana pissis, et sa minuga rääkima tulid?"
 
-diip- 08. veebruar 2015, kl 16.51
Selle jutuga vaevalt palju südameid võitsid;)

Ega see kasvatus ka nii lõpmatuseni ei mõju. Väiksena on vanemate mõju väga suur, aga hiljem õpitakse ka üht-teist ümber.
Mõhk Metsavana 08. veebruar 2015, kl 17.29
südamete võitmine pole kunagi eesmärk olnud.
 
mööduja 08. veebruar 2015, kl 18.12
Naisena ei kannata ka sellist pika ja otsatu-ääretu mula ajamist. Eriti kui mehed seda teevad. Jutt olgu konkreetne ja selge. Mingi kilomeetripikkune ümber nurga mõistujutt paneb kannatuse ja närvid proovile. Nii et ei tasu labidaga lüüa, et kõik naised hirmsasti soovivad jutelda. Mina ei taha.
 
p. 09. veebruar 2015, kl 18.18
Ma ei saa siia praegu rohkem postitada, sest kana ei pissi.
Kannatust, küll talle kord selleks ka vajadus tekib!:)
moosimadu 09. veebruar 2015, kl 18.58
Khm... kanal puudub kusepõis ja kana uriin tilgub neerudest otse ..eee...sinna, kuhu ladustub enne..mmm... väljapakkimist ka pisut paksem toidust peale seedimist üle jäänud sete.
Seega, kui tähte närida, siis kana pissib iga kord, kui ta kuhugi pätsikese maha poetab.
Nii, et "räägib siis kui kana pissib" on luba kõneleda igal ajal, sest kanade pätsipildumistihedus on üldteada.
 
või nii 09. veebruar 2015, kl 20.16
Mõned sammud kanal ja hunnik kirja.:) Päeva jooksul päris arvestatav kogus.
 
c*) 09. veebruar 2015, kl 21.17
korjad kokku, lahjendad veega ja viskad juurikale. juurikas kasvab suureks ja siniseks ;-D
eks selleks need lapsed vanasti vaiksed ja vagurad olidki, et ootasid kana vee välja laskmist, mitte nii nagu nüüd... ;-D
moosimadu 09. veebruar 2015, kl 21.40
Jep, tänapäeva lapsed teavad kana kehaehitusest rohkem kui nende vaiksete ja vagurate lastena üles kasvanud vanavanemad omal ajal.
Ei taha suurt sinist juurikat, mõõdukust, palun, mõõdukust!
 
c*) 09. veebruar 2015, kl 23.30
mõõdukust ja praegu? mingi imelik oled või?:-D passid juurika kõrval, silud ja sikutad. täpselt parajal ajal kaksad jalalt maha. kuid hoiatan ette, mis täna paras, see homme suur või väike. see kõik sõltub juba tuule suunast või naiste tujust. tead ju küll ;-D
moosimadu 10. veebruar 2015, kl 00.12
Nomidaasja... siniverelised sugulased on tulus diil, aga sinised juurikad kõlbavad ainult kanade pildumiseks ja kanadega on tänapäeval tänu linnugripipaanikale ja kärnas rebastele karm ikaldus.
Ei, see ei ole sünnis.
Pealegi on sinistel kanarammu peal kasvavatel juurikatel kalduvus kosuda akselerantlikesse mõõtudesse, siis on vaja tema kaksamiseks taati (olemas), eite (olemas), kassi (olemas), koera (olemas), hiirt (kui öösel lõksu ei jää, siis olemas) ja lapselast.. aga temaga on nigu on - olemas, aga alaeline ja kas sa kujutad ette, kui karmid on tänapäeval alaealise töölevormistamise nõuded?
Kuniks see tetud saab, mädanebki juurikas maha ära, kus selle kahju ots....
 
p. 10. veebruar 2015, kl 10.35
Sinist porgandit tahaks küll näha!:)
moosimadu 10. veebruar 2015, kl 12.12
http://www.tradewindsfruit.com/deep-purple-carro...

Aga palun.
Olen ka kasvatanud- porknas nagu iga teinegi, lihtsalt naljakama näoga.
 
p. 10. veebruar 2015, kl 18.25
Eee...need näevad ju välja nagu rotisabad - peenikesed, kõverad ja karvased. Kui pealseid küljes poleks, siis võiks neid selleks pidadagi.:)

Ma tahaks näha ikka kanakaka leotisega siniseks värvitud suuri ja sirgeid porgandeid!
moosimadu 10. veebruar 2015, kl 18.40
No ütle nüüd, mitte ei ole inimene rahul, muudkui see viga külges ja teine häda ligi....
Tuleb mul vist ikka kevadeks eraldada nurgake aiamaast ekstrahiiiglasliku kanakakarammusa siniporgandi kasvatamiseks, saab ehk sügiseks näidisjuurika ette näidata.
 
p. 10. veebruar 2015, kl 19.07
Kui maa seest väljasikutamisel abijõudu vaja läheb, siis anna teada!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!