Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
-diip- 21. detsember 2015, kl 17.01
Ei tea, kuidas nutikell kõlbaks. Äkki peetakse liiga nohikuks.
 
-ks 21. detsember 2015, kl 20.40
Ei jõua keegi maailma tahtmise järgi elada. :D
Ropp-Raivo 22. detsember 2015, kl 11.52
vastuseks diibile.
Arvan, et nutikell on täitsa ok, kui tegu on korraliku asjaga, mitte Aliexpressist tellitud hiina vuhvliga.
Korralikud oleksid näiteks Apple, Samsungi või Sony nutikellad.
 
Raivole 22. detsember 2015, kl 18.18
Olen sind lugenud, Raivo, ikka siin-seal unetutes ja mul on mõistatuslikuks jäänud, kuidas sul aega on meiesugustega suhelda?

Oled elurõõmus ja potentsiga mees, rahadega järjel, saad enesele igatsorti luxkaupa lubada, möllad ringi vingete leedydega. Arvata võib, et olles mullivannis venelannadega end lõplikult ära väsitanud, leedy oma teele saatnud, rahuldatult, võtad lahti naisteka unetud ja ootad suhtluskaaslastelt ehedat originaalloomingut.
Sinusugune tuus võiks enesele ju palju paremat lubada.
Siit minu küsimus, et kas lugerile ei taha raisata? Seal võib terve raamatukogu olla, kõik puha originaal.
Julgen nii otse küsida seepärast, et sa ise ju ka küsid postitajatelt isiklikke küsimusi.
Ropp-Raivo 22. detsember 2015, kl 22.55
viimasele vastuseks

Kõigepealt tere armuline proua!
Eks iga inimene ise otsustab, mida oma vaba ajaga pihta hakata. On perioode, kui ma olen unetutes harvem külaline ja on perioode, kui olen sagedam külaline. Mul tekkis ka paar küsimust. Mida annaks mulle juurde, kui ma lugeri ostaks? Mis oleks konkreetselt see "parem", mida minusugune tuus võiks enesele lubada?
Ropp-Raivo 06. jaanuar 2016, kl 00.19
Räägin siis kohtinguloo lõpuni. Suudlesime pisut ja ma tundsin, kuidas mul süda tuksatas. Tegelikult tuksatas veel miskit allpool. Tegin ettepaneku autosse istuda ja sõita minu hotellituppa uut ABBA plaati koos kuulama. Neiu mõtles pisut ja seejärel nõustus. Ikkagi selline jõulueelne harras meeleolu. Kuulasime toas pisut muusikat ja ma küsisin, kas ta minusugune vahva mehega ei sooviks pisut n*kku teha. Neiu oli lahkesti nõus ja suundus vannituppa pesema. Kui ta sealt väljus, siis meenutas ta mulle Mustades Leskedes mänginud Kirsikat. Kirsikal olid filmis mõned seksikamad stseenid ja pean ütlema, et sel ukraina neiul olid jalas sarnase lõikega aluspüksid (nagu filmis Kirsikal). Nad olid üldse sarnase kehaehitusega (saledad pisikese rinnaga). Ma ei hakka üksikasjalikult kirjeldama järgnevaid sündmusi, kuid mainin, et mõlemad pooled jäid rahule. Paar päeva hiljem sõitis neiu kodumaale Ukrainasse (ma linna igaks juhuks ei maini) ja ma loodan, et veebruaris kohtume uuesti.
 
c*) 06. jaanuar 2016, kl 03.47
jutupaunik, kes unistab valjult :-D samas, millal sa ikka unistad, kui mitte öösel ;-D
Ropp-Raivo 06. jaanuar 2016, kl 08.18
c*) Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> jutupaunik, kes unistab valjult :-D samas, millal
> sa ikka unistad, kui mitte öösel ;-D

Ei ole siin unistamisega midagi pistmist. See kui sinul proua c*) ei ole õnnestunud meestega ammu kohtuda, ei tähenda, et teised ei võiks kohtingul käia:)
 
c*) 06. jaanuar 2016, kl 11.19
ma ei ole seda väitnudki, kas võiks või mitte, sinu tekst tundus kuidagi väga tuttavalt kirjanduslik. kahjuks aga ma ei või praegu öelda, kust ma seda lugenud olen. võimalik, et sina kordad ennast või olen ma liialt kaua siin olnud ja ligilähedast juttu kellegi teise suust kuulnud ;-D
Ropp-Raivo 06. jaanuar 2016, kl 23.33
Tänan komplimendi eest proua c*). Ma ei teadnud, et minus leidub kirjanikualget. Äkki tasub mul tulevikus kätt proovida ning mõni põnevus/armastusromaan kirjutada? Ma soovisin lihtsalt siinset unist nurgakest pisut "turgutada" oma jutukesega ja mis oleks veel lihtsam, kui lihtsalt kirjutad sellest, mis sinuga juhtunud on.
 
c*) 07. jaanuar 2016, kl 01.16
no jah, härrastele on säänsed memuaarid lubatud, see annab nende kohta aimdust, et pole mitte nohkarist vanapoisid vaid ikka elu ja olu näinud mehed ;-) a vaata õrnem sugu peab vait olema. kui nemad hakkaks siin omi mälestusi heietama, hakatakse igasugu huvitavad nimesi riburadapidi pakuma ja seda ei peaks ontlikud preilnad/prouad heaks märgiks. nii nad siis siin salaja loevad ja lasevad filmilindil omasoodu kerida. luban, tegelikult küll üritan end parandada ja ei torma kohe lõugu lõksutama, kui mõni asi imelik tundub. aga nagu öeldud, rõhk sõnal "üritan" ;-D
Ropp-Raivo 08. jaanuar 2016, kl 00.51
Ma vaatan, et proua C*) on vist pärit Põlva või Võrumaalt(säänsed ja määnsed)?
Tõsi ta on, et kui mõni naisterahvas sarnase jutukese siia üles riputab, siis võib mõni ontlikum mees mõelda, et tegu on l.t.s.i.g.a. Mina selles midagi halba ei näe, kui jõutakse kohe esimesel korral voodisse, lõpuks on meil vaba maa ja igaüks käitub oma parema äranägemise järgi. Põhiline, et selline käitumine ümbritsevatele mingit kurja ei tekita.
 
Aasta puu 02. veebruar 2016, kl 11.04
Euroopa aasta puu konkurss 2016.
Hääleta meie Tamme-Lauri tamme poolt:

https://www.treeoftheyear.org/Letosni-rocnik/Dub-Tamme-Lauri.aspx

Aitäh!
 
Liug 09. veebruar 2016, kl 13.59
Täna liugu laseme - hõissa, meil on vastlad!
Seljas jope porine, jalas pole pastlad...

Ärge ennast veelombis märjaks tehke!:)
 
noneh 09. veebruar 2016, kl 19.33
jätan liu porilembestele põrsatele ja võtan ampsan pigem kuklit.:)
Ropp-Raivo 10. veebruar 2016, kl 14.48
Vaatan, et veebruar ongi juba kätte jõudnud. Peaks jälle seadma sammud Emajõe Ateenasse:)
 
Moto 10. veebruar 2016, kl 22.11
"Väikeselt poisilt küsiti: "Mis on andestus?"
Poiss vastas: "See on lõhn, mille kingib lill, kui talle peale astutakse.""
 
Eks 10. märts 2016, kl 17.10
ole suur uudis, et kevadlõhna on ilm täis!
 
komm 17. märts 2016, kl 12.06
eile polnud komme
täna pole komme
homme pole komme
komme tuleb ehk ülehomme
või siis üle-ülehomme
 
c*) 17. märts 2016, kl 17.29
ei mingeid komme! rannahooaeg tulemas ;-D
 
noh 17. märts 2016, kl 18.55
et millist kommi..karamelli, iirist ..sokolaadi:P
 
komm 17. märts 2016, kl 20.15
vaata kui tore! natuke ärgitamist ja kommid kohal nagu naksti, polnudki vaja homseni oodata, üle-ülehomsest rääkimata.:D
aga millist kellelegi või kelleltki, see on maitse asi, võivad ka magusad olla, miks mitte. või siis pikemad, peaasi, et on heatahtlikud.
 
c*) 17. märts 2016, kl 23.01
või tema tuleb valega rahvast äratama ja ärritama, oota, küll ma sulle teen siin kommi!!!! üks soolane ja sitke iiris sulle, komm ja teine nohile, sest ise ta ju iirist tahtis :-DD
 
komm 17. märts 2016, kl 23.54
oot-oot, kulla c*), võta'nd ikka tuure maha ja valetamises ära mind küll süüdista. näed ju ise, et viimane komm kirjutati siia nädal aega tagasi. no miks nii pikalt peab talveunes põõnama, kevadlõhna on ilm täis, aga unetud ikka veel magavad, võiks ju ometi midagi juba ette võtta.

aga miks sa noh'i soolase ja sitke iirisega nuhelda tahad?
ta oli ju küll kenasti sinu poolel.
 
c*) 18. märts 2016, kl 00.22
vaata, kui ma magamast tõusen, siis teab isegi minu kass, et ei tasu liiast ligi tulla, sest iial ei või teada, millega see lõpeb. ja nüüd, kui sa siin tulid uniste unetude juurde kommiga õrritama, siis tuleb sul ka valmis olla igasugu reageeringuteks, ka sellistele nagu minu oma oli :-D
mis nohhi puutub, siis ütleme nii, et talle meeldivad soolased ja sitked iirised. kui ta millalgi siia juhtub piiluma tulema, küll siis kinnitab ise :-D
ja üleüldse, kust sa lilleke ise siia said? ise tõusid talveunest või ajasid teised? ;-)
 
komm 18. märts 2016, kl 09.42
ei tõusnud ma midagi ise talveunest, ikka aeti. pärast seda kui siin kevadekuulutaja käis, ei saanud ma enam sõba silmale, iga päev käisin vaatamas, kas juba ärkavad, aga ei miskit. nii ma siis mõtlesingi, et peaks olukorda kommenteerima ja kommiga meelitama...
 
noh 18. märts 2016, kl 17.41
ei tea millal mulle midagi soolast ja sitket enne meeldindon:P ..ega ole ka tänaseks midagi muutunud:P
aga mis puutub siinse elu äratamisse..siis mulle tundub see pea võimatu..eks ma olen ise ka seda üritanud..aga ei miskit muutu siin:P
 
c*) 18. märts 2016, kl 19.03
ja mina arvasin, kui nii palju vett merre on vahepeal voolanud, siis on ka suutäis soolast meeldima hakanud ;-D
selles on küll noh`il ülehulga aja õigus, et siinsete äratamisega on raskusi :-(
üritada aga võib, mine tea, äkki õnnestub ;-)
 
noh 18. märts 2016, kl 19.32
jah..ja eriti raskeks läheb veel siis..kui uued nimed võetakse:P..vana nime näed..siis kohe rõõm suur:PP..a vat uus nimi...vat see ei sobi:P
no kuda selle soolasega siis on..pigem mitte...ma rohkem selline keskpärane..kõiges ja kõigis:PPP
 
c*) 18. märts 2016, kl 22.33
keskpärane on jama, see ei ole ei liha ega kala, tõeline harjukeskmine, üks hall mass. parem olla kas särav täht või kui sellega hakkama ei saa siis koltund leht. sellega peaksid sa ikka hakkama saama või kuidas? ;-DD
mis aga uue nime kasutamisse, siis vahest mõni läheb kas või mehele ja tahestahtmata tuleb uus nimi võtta.või hoopistükkis lahutab ja ei taha enam vana nime kanda, siis ju ka uus nimi ;-)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!