Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tänane päevapakkumine
 
p. 02. mai 2014, kl 10.41
Arusaamatu lugu

Balti saksa noormehed enamasti ei armastanud Hitlerit.
Kui nad võeti Saksa sõjaväkke, Wehrmachti, kus nad pidid karjuma: “Heil Hitler”, siis nad hüüdsid eesti keeles: “Ei ütle!” Natsid ei saanud aru, nad mõtlesid, et see on balti dialekt “heil hitlerist” - ei ütle.
 
panther 02. mai 2014, kl 17.54
Pilguheit üleeilsesse

Laps vaatas minuga peitepiltide raamatut, kus oli vaja üles leida seaaedikusse tükkiv, aga sinna mitte kuuluv isend.

Vaatab, vaatab, aga on kimbatuses, sest talle näis, et kõik kuuluvad omale kohale. Vihjasin siis talle, et siin pildil on muidu kõik loomad, aga üks, kes neile toitu annab, ei ole.
Ei midagi, laps ei kõssanudki. Ütlesin siis otse, et pildil on üks inimene. Ja sain vastuseks solvunud: "See pole inimene, see on naine!":)

Mille peale ei jäänud mul muud üle kui konstanteerida, et naine on ka inimene.:))
 
c*) 02. mai 2014, kl 18.25
milline kokkusattumus, meil kodus oli just üleeile jutuks, et naine ei pidavatki inimene olema :-D
 
p. 02. mai 2014, kl 18.54
Muidugi on neil õigus, kes ütlevad, et naine pole inimene.
Naine on ingel!:D
 
-diip- 02. mai 2014, kl 19.40
Mulle tundub, et filosoofilisest vaatepunktist on kõik õige. Ega meeski pole inimene, sest ta on ju mees. Inimene on sootu.
 
c*) 02. mai 2014, kl 19.44
mees on naise sõber ;-D
 
õhtuselt 04. mai 2014, kl 21.25
Mure mureneb. Ja kõik saab korda.
 
p. 05. mai 2014, kl 10.16
Luuleline vahepala

olõ-i tan tetä midä
elo iks lätt ummasuudu
eskina mul kõvva vidä
et om minnu ilma luudu
- Contra
 
c*) 07. mai 2014, kl 06.49
külma kärbitud ;-D
 
p. 07. mai 2014, kl 10.23
Näib nii küll! Kolme järgneva päeva ilmaennustus on sarnane nagu kolm tilka vett: "Pilves selgimistega ilm. Aeg-ajalt sajab vihma."
Rahest, mida veel üleeile maha pudises, ei poolt sõnagi.
 
panther 07. mai 2014, kl 18.58
Ei ole siin midagi halba ilma ennustada.:) Nädalavahetusel on juba väga ilus ja täna oli ka päris inimlik ilmake. Läheb soojemaks ja kui ei lähe, siis kehtib ütlus, et inimene harjub kõigega.:)
 
c*) 07. mai 2014, kl 21.56
kui inimeseloom ilma ka enam kiruda ei jaksa on hoopis kevadväsimus kaelas ja see on juba raskeim juhus, millest päästab vaid sügismasendus ;-)
 
noh 08. mai 2014, kl 17.06
on ikka kuramuse ..õige küll:P

http://armastan.ee/mida-utleb-meie-kohta-meie-sunnikuupaev/#_
 
panther 08. mai 2014, kl 18.25
Niisiis, jääme sügist ootama, mis peaks ilmakirujatele hästi mõjuma.:)

Noh, kas sina oled horoskoobiusku pööranud?
 
noh 08. mai 2014, kl 21.03
nooh...horoskoop näitab, mis meile elu toob...a need rohkem sellised, mis näitavad sinu...või minu olemust:P
 
htg 08. mai 2014, kl 22.03
minu olemusega see kirjutis pani väga mööda. või vanemad valetavad ja ajavad jälgi ja olen hoopis laspendatud :D
 
panther 09. mai 2014, kl 19.39
Hea tahtmise korral võib endale kõikides sellistes horoskoopides kirjeldatud plusspooled kirja panna ja eitada kõike vähegi negatiivset ning rääkida siis oma superolemusest.:))))))) Nii enamik vist kipub tegemagi.
 
Rexx 10. mai 2014, kl 15.35
ei näita need horoskoobid midagi:) need on ju selliselt koostatud, et ikka keegi midagi peaks leidma, mis tundub justkui õige olema.
 
p. 12. mai 2014, kl 10.16
Aeg

Ajaga sammu käin sajaga ammu!

Aeg kõik haavad parandab.
Aga aega on alati vähe.
Apteekides võiks hakata aega müüma.

Kes muutub koos ajaga, ei see talle jalgu jää .

Aeg lendab, ja kerge on tal keerutada kedagi ülevalt alla,
teist aga alt üles.

Carpe diem!
 
p. 21. mai 2014, kl 10.08
Kas tõesti pole kellelgi midagi pakkuda? Kõik kulub endale ära?
Või on hoopis nii, et ise ei söö, aga teisele ka ei anna?

Päevaküsimus: kas ori tahab saada vabaks?
 
Pixie 21. mai 2014, kl 10.17
Ei, kui ta on oma eluga rahul.
Jah, kui ta end orjana t u n n e b.
 
p. 21. mai 2014, kl 21.23
Hea vastus, kuid mitte päris täpne.
Kõigi maailmaparandajate saatuslik eksimus seisneb usus, et ori tahab saada vabaks.

Ori ei taha saada vabaks, ta tahab saada orjapidajaks.
Krahv Tolstoi

-----------------------------------------------------------
Horoskoobiusku noh'ile:
Ütle, mis tähemärgist on sinu kallim ja me ütleme, kas ta petab sind!
Sellist juttu, et teda polegi, me kuulda ei taha!:)
 
naabri Valve 21. mai 2014, kl 22.18
kõik on kontrolli all, ei mingeid pettusi!
 
noh 22. mai 2014, kl 06.35
:P....nagu laulusalm ütleb...igas sadamas ootab tüdruk:PP...siis igast tähtkujust on kallim:PPPP
 
p. 22. mai 2014, kl 10.10
Kui pole, siis pole, ega sellepärast luiskama ka ei pea ....

-----------------------------------------------------------
Lihtne tõde: kõik lihtsad asjad saab keeruliseks ajada.

Päevaküsimus
Esimese "õ" õigus kuulub Otto Wilhelm Masingule.
Kellele kuulub esimese "ö" õigus?
 
noh 22. mai 2014, kl 18.09
esimese öö õigus kuulus vanast ikka valitsejale:P
 
kuu 22. mai 2014, kl 20.46
sa ära ära jahtu kuni on öööö!
 
p. 23. mai 2014, kl 10.47
Valitsus toetab kooseluseaduse eelnõu

Kooseluseadus annab võimaluse oma kooselu registreerida paaridel, kes mingil põhjusel abielluda ei saa või ei soovi.

Siit küsimus: miks ainult paaridel? Miks ei võiks kolm üheskoos elavat inimest sedasama teha? Nemad ei saa ju ka abielluda. Kusjuures nad ei pruugi olla üldse homod.
 
Pixie 23. mai 2014, kl 19.12
Mulle hakkab tunduma, et ainuke idiootlik, vanamoodne ja mitteaktsepteeritav kooselu vorm on abielu mehe ja naise vahel. Paluks padruneid.

Ma ei ole püüdnudki teemasse süveneda, sest on asju, mis minu ajju keelduvad jõudmast.

Kellel konkreetselt seda vaja oli?
Milleks see suures plaanis hea on?
 
p. 24. mai 2014, kl 10.46
Eks see vikerkaarevärviliste kõva lobby-töö oli, sest ainult nemad vajasid seda. Tavapaarid lisati hiljem rahva rahustamiseks, kui kära liiga suureks paisus.

----------------------------------
Go-go girl ja läki-läki mees.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!