Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Uus teema
 
eakas 06. detsember 2013, kl 19.57
No nii, no nii, no nii! Teen ka teema, et olla natukenegi keegi.:)
Kuna ma just erilise ajumassiivi ja loogilise mõtteviisiga ei hiilga, siis otsustasingi selle meeltäraheitnu sammu teha ja lihtsa teemakese kokku klopsida. Loodan salamisi, et siia vahel mõni lobiseja satub meelt lahutama. Võib-olla.

Vedama ei hakka mina siin küll midagi (teemat pean silmas:)). Vastutusest vaja ikka kuidagi kõrvale hiilida. Küll head inimesed leiavad ise selle õige jututeema, mis neile hetkel meelepärane tundub või kuidagi miskit viisi rinnus pitsitab ja väljapääsu nõuab.:)

Ilmast saab muidugi alati rääkida, kuigi see pole sugugi kõigi jaoks huvitav teema. Ainult ehk siis kui ühes Eesti otsas tuiskab lund ja on miinuskraadid ning teises otsas ladistab
jõhkralt vaid kobedate plusskraadidega vihma sadada.:) Aga tegelikult on ka see viimastel aastatel suht tavapärane nähtus.:)

Niisiis, kes on see esimene julge kirbaja, kes siin teemat arendama hakkab? Kas sina?:)
 
noh 06. detsember 2013, kl 20.17
mina ikka jah....mind ei peagi vedama...vean end ise järel...nagu ikka:P
 
noh 06. detsember 2013, kl 20.23
minu arvates on päris raske teemat arendada...eks me oleme siin aja jooksul kõik jutud juba ära rääkinud...ja ega siin päikese all midagi uut pole...no niiväga uut...millest teematada...no muidugi võiks ju....:P
 
Treviso 06. detsember 2013, kl 20.26
Lähme lobiseme parem reaalis kusagil klaasikese veini taga? :)
 
noh 06. detsember 2013, kl 20.37
eakale tehti ettepanek:PP..ära siis nüüd ära kao:PP
 
-diip- 06. detsember 2013, kl 21.21
Tänane teema minu jaoks oli jalgpalli MM-i alagruppide loosimine. Kena ikka näha, kes karvupidi kokku lähevad ja spekuleerida, kuidas asjad võiksid kujuneda. Midagi vapustavat just ei tulnud, kui vaid, et Inglismaa, Itaalia ja Uruguai on ühes grupis ja üks neist peab välja kukkuma.
 
eakas 06. detsember 2013, kl 21.56
Jalgpallis paraku kaasa rääkida ei oska, seega on vaja oodata, et siia tulevad ka selle spordiala fännid meelt lahutama ja suud pruukima. Diibil siis seltsim ehk?:)

Treviso ettepanek on muidugi ahvatlev, aga... ma täna siiski loobun sellest.:) Teate isegi, vanainimene ei viitsi end sellise koerailmaga välja vedada. Isegi järeltulev põlvkond ei suutnud mind täna ostuööle meelitada, saati siis mingi võhivõõras.:)

Ahhaa, noh leiab, et elu on juba läbi ja midagi uut siin ilmas pole. Kõike nähtud, kõike tehtud, mis sest ikka rääkida.:) Ise veab ennast sinna-tänna ja probleeme nöörivedaja(te)ga netu.
 
Rexx 06. detsember 2013, kl 22.04
mind natukene huvitab,kui vana peaks inimene olema, et end eakana tunda?:)
 
Treviso 06. detsember 2013, kl 22.13
Noh, miks pabistad? See ettepanek oli ka sulle. :)

Eakas, vastupidi, ilm ju suisa kena ja sellest "koeramaks" läheb veel kohe kindlasti, veame kihla?;)
Aga mina juba jõudsingi end kodutänava hubases kohvipoes sisse seada. Veini üksi ilmselt ei joo, ent tassike kohvijooki ja vast ka miskit magusat kulub õhtusse ära küll. :)
 
-diip- 06. detsember 2013, kl 23.24
Paistab, et eakas ikka tunneb veidi vastutust oma teema pärast;)

Ilm na lumetu. Tuleks ikka vaip maha, oleks teine tunne. Lumesadu on ilus, lumi sajab näkku ja krae vahele. Jäljed jäävad maha.
 
helbe 06. detsember 2013, kl 23.38
minu tänavas pole ühtegi kohvipoodi ega baari, olen lihtsalt üksi kodus.
 
Kati 06. detsember 2013, kl 23.58
Kes on eakas? Ma arvan, et minu 85-aastane ema on eakas. Aga tema ei istu ka voodis, läpakas kõhupeal.
Ma ise ennast eakana ei tunne ja eakaks ei pea ja tegelikult ei ole ka eakas - keskealine olen. Lobiseda võib sellegipoolest.

Lobiseda võiks reaalis ka - aga mul väike nohu ja veidi sant tuju sellest ning nohu raviks võtsin juba pitsikese miskit rohulikööri. Niiet baarisõit jääb ära - kui just keegi järele ei tule. A vaevalt - ma maal ja metsa sees...:)
 
Rexx 07. detsember 2013, kl 08.50
no vot, seda minagi arvasin endamisi, et eakas peaks algama kuskil 70+:)

ja vastavalt mõne soovile siin, ongi maa valge täna.
 
eakas 07. detsember 2013, kl 09.07
Ahh, teid kah! Ei saa te üle ega ümber minu nimest. No mida see nimi siin suhtlemisse puutub?:) Kujutate endale ette, et olen 80+ tudike, kel sõrmed klahve klõbistades vanadusest värisevad ja võdistate end õudusest?:)
Soovitan teil teinekord mõttes või kujutluses mu siinne nimi jutumärkidesse panna.:)

Tegelikult sain nime idee alljärgnevast nohi väljaöeldust:
-------------------------------
eelmisele...ei ole siin mingid kõhnad inimesed...kõhn inimene on inetu krõnks ja kortsus:P siinsed tüdrukud on kenad ja saledad...no mõni on natuke eakam..
-------------------------------

:)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

See selline naljaga pooleks nimi, aga saite vähemalt teema, mille üle arutleda.

Tegelikult on asi vist selles, kui vana inimese käest seda küsida. Mu teismeline arvab, et 30+ on juba selline soliidne iga, et inimene on lootusetult vana ja peast soe.:))) Üle selle numbri ta ei püüagi mõelda.:)

Ise arvan, eakas on kuskil 75st alates ehk. Aga võin ka eksida, sest nii mõnigi selleealine näeb endast hulk aastat nooremaist kabedam välja. Ja pealegi on vist see paljuski enesetunde küsimus. Kui ikka tunned, et oled veel 70+ vanuses kergejalgne ja pea töötab nagu koorelahutaja, siis pole küll põhjust end eakaks pidada.:)
 
eakas 07. detsember 2013, kl 09.10
diibile, kes kirjutas:
Paistab, et eakas ikka tunneb veidi vastutust oma teema pärast;)
--------------
Kas just vastutust, aga vahel on minulgi mõni vaba hetk arvutis olla ja siiagi nina pista. On meeldiv niisama sõbralikult juttu puhuda ning ilmaasju arutada.:)
 
noh 07. detsember 2013, kl 09.16
mul on vähemalt hea meel selle üle...et siia on tekkinud "eakam" kes natuke paistab olema minu sarnane..vähe ka "laisapoolsem" keda annab kodust välja saada alles siis...kui kraana tellida...ma olen ka viimasel ajal selline:PPP..aga võibolla olen kogu aeg selline olnud...a vist ei ole ka...varem vist olin "peaaegu" selline...a nüüd olengi seline:PP
 
noh 07. detsember 2013, kl 09.17
kui ilmaasju rääkida...siis mei ka paistab maa valge olema...ja paistab hea ilm olema...vähemalt aknast välja vaatamisel:PP
 
noh 07. detsember 2013, kl 09.28
räägin ka siis seda eaka juttu:PPP...kui ma veel noor olin no nii 18...muidugi ise ka imestan, et ma selles vanuses üldse olnud olen...aga siis olid 40 juba täitsa vanad inimesed mu meelest....ja ma arvan, et praegused 18 arvavad samuti....aga näe vanus kasvab ja nii koos vanusega lükkad ka seda vana inimese väidet edasi...et praegusel momendil tundub ka mulle, et kuskil 75 pluss on vana inimene...aga no..kui ma üks kord juhtun sinna maani jõudma...siis ma arvan...et vana inimene algab kuskil 100 a:PPP
 
eakas 07. detsember 2013, kl 09.46
Nii, uudisportaalid läbi loetud ja aeg arvutist lahkuda. Hea näha, et inimesed hakkavad ärkama ja aknast välja kaedes märkama, et maa valge. Esialgu. Pärastise kohta ei tea. Õhtuks võib-olla maa must jälle, aga seniks on seda talvetunnet veel olemas.:)

Muide, mõtlesin eile, et mida vanemaks ma saan, seda vähem mul aega on. Huvitav, millega see seotud võiks olla. Ma muidugi ei tea, mida teised tunnevad ja kas see üldse on vanusega seotud, aga ma tunnen, et 24tunnist ööpäevas jääb ikka liiga väheks tegemaks kõiki asju, mida sooviks teha.

Seega, aeg siin praeguseks lõpetada ja asuda kõikide nende toimetamiste kallale, mis mind ees ootamas.:)
 
noh 07. detsember 2013, kl 09.51
mina ..kui eakam ütlen..et ükskord saabub aeg...kus sa saad aru...et egas kõike asju ei jõuagi tehtud...vat siis võtad aega veidi niisama olemiseks ka:PP
 
c*) 07. detsember 2013, kl 09.55
ja milleks siis homse varn on, ahh? eks ikka selleks, et tänaseid toimetusi sinna riputada ;-D
 
noh 07. detsember 2013, kl 10.01
ja..ja mul on ülehomne varn ja veell üleülehomne...ja kes nii kaua magab ...nüüd pooltund külalisega...kohvijoomisega muidugi:P
 
c*) 07. detsember 2013, kl 10.20
kunagi ammu, kui ma veel noor ja ilus olin, räägiti koolis sajandivahetusest. et meil on harukordne võimalus seda näha jne. tabasin siis end rehkendamast, kui vana ma siis olla võiks. vastus oli üle 30-ne. mäletan siiani, et vastus ja vanus tundusid mulle nii kohutavad. mis peoline ma siis olen? vana inimene, kes enam pidu ei pane, istub kodus, vahib telekat ja lohistab sussi järgi. nüüd, kui ma olen veel ainult ilus, saan aru, et kõike võib teha. panna pidu, käija seal kus tahes ja sussid, kui sellised liiguvad täitsa lohinata :-D
 
c*) 07. detsember 2013, kl 10.28
inimene peab oma öised tunnid täis magama, kui lähed magama kell 10, tõused 6, kui aga lähed magama 3, tõused 10 ja mina pole süüdi, et kass kella 6 ajal nii kõvasti trampis, tuli pea kahe padja vahele peita ;-D
 
noh 07. detsember 2013, kl 10.35
miks sa siis oma kassi ei õpeta...koolitada tuleb...et niikaua kui peremees magab...ei tohi üleliigseid kõvemaid samme ega hääli teha:P ja ega ma ka tõusnud kell kuus...imekombel venitasin 9 välja...vahepeal tundusid küll kondid juba veidi valusad olema...:PP
 
noh 07. detsember 2013, kl 10.50
ja miks ma küll kuulen sussi sahinat....siiiani:PPP
 
c*) 07. detsember 2013, kl 10.50
ei sahise siin midagi, puha palja jalu :-D
 
noh 07. detsember 2013, kl 10.53
paljalt.....?...mmmmmmmmm:PPPPP
 
c*) 07. detsember 2013, kl 10.57
jah,jalad paljalt, kas sa ei näe siis :-D
 
noh 07. detsember 2013, kl 10.58
näen küll...ja rohkemgi veel:PP
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!