Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Vanem naine ja noorem mees
 
to siit välismaalt 02. veebruar 2014, kl 09.40
Kes on öelnud, et see normaalsem on?? Täpselt sama probleem. Kui üks on veel elujõuline, siis teine on rauk ja vajab hooldajat, mitte ei taha voodis mürada.
 
ja vaata 02. veebruar 2014, kl 11.57
kes siin sellise suhte vastu kisavad?üksikud noorepoolsed naised,kes "vanaeitede"peale kadedad.ma ei saa ju siin nimesid nimetada,tõestamaks , et on paare küll, kel selline suhe toimib.aga on!
 
to autor 03. veebruar 2014, kl 16.44
kuidas edeneb, kas pulmakellad hakkavad jaanilaupäeval kõlama:xD
 
autor_ 03. veebruar 2014, kl 17.52
ravile pandi!
pulmad ei tule,
tunded tärkasid ühe suure mehe vastu!
 
imho 03. veebruar 2014, kl 20.04
arvan, et 32aastane mees peaks otsima sobivas vanuses naist, kellega saada ühiseid lapsi
 
unetu mees 03. veebruar 2014, kl 21.46
Tere.
Olin nädalavahetusel ametis enda korteri remondiga ja siia tulla aega ei jätkunud.

Lugesin siin justpraegu ühte analoogset teemat: http://naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?13,12836443,12836443#msg-12836443

Mina iseenda otsuse tegin tänase tööpäeva jooksul, selle teema lugemine vaid kinnitas minu otsuse õigsust.
Ma ei taha rikkuda meievahelisi sõbralikke suhteid.


Ah kui valus on loobuda sellest praegu, mil ta mulle jätkuvalt väga meeldib.

Mul oli mõttes siia sellest pisut pikemalt kirjutada, kuid ma ei suuda end selleks praegu sundida.

See on minu viimane postitus siia teemasse.

Tänan veelkord kõiki teid, kes te kulutasite enda kallist aega siia vastuste postitamiseks.
 
nojah 03. veebruar 2014, kl 22.24
Minu arust on see ikka mitte eriti mõistlik suhe. Aga noh,eks igaüks teab,mis teeb. ise küll ei kujutaks ette,et 50-sena peaks noore mehe ees ennast lahti koorima. Aga see on minu arvamus,mis võib olla jama.Kuidagi piinlik. Samas,minu arust ikka sel noorel mehel pole kah kupli all kõik ok,kui ta vanamutti kabuistada tahab.Veider.
 
viimasele 04. veebruar 2014, kl 00.27
kui ta enda vanust ei saa siis mõtles,et vanamutt käib küll.
 
kahtlane 06. veebruar 2014, kl 23.43
stiili järgi tundub see Unetu mees olevat see sama soiguv naisolend, kellega naised suhelda ei taha ja kel oli kord kuri sõbranna....hahah
 
Naine53 12. veebruar 2014, kl 01.21
Aasta tagasi matsin oma elukaaslase, kes suri 28-aastaselt. Ta oli minu elu suurim armastus ja ka mina talle. Vanusevahe 24 aastat, minu ämm on minust 2 aastat noorem ja me oleme sõbrad siiani. Toetasime teineteist aastatagustel rasketel päevadel. Selline suhe toimib ainult siis, kui leiate ise, et see on õige. Kahtlused olid ainult minul, tundsin end vanana. Tänu tema kindlusele hajusid vaikselt ka minu kahtlused. Ta võttis mind igale poole kaasa, tutvustas sõpradele, ütles, et on uhke, kui saab minu kõrval olla nii tänaval kui seltskonnas. Külajuttudest me ei hoolinud. Ei saagi ju kõigile meeltmööda olla. Peaasi, et ise oled õnnelik. Suhte alguses tuli küll palju piike murda, peaasjalikult omaenda mõttemaailmas.
 
annaminna 16. veebruar 2014, kl 20.13
tuleb enda südamehäält kuulata. vaadake kui palju aastaid on vahet Pugatšhoval ja Galkinil-keemia loeb, isegi kaksikud soetasid vanuigi ja on veel je veel sarnaseid näiteid. niiet annaminna.
 
uskumatu 20. veebruar 2014, kl 01.41
Avastasin selle teema praegu. Lihtsalt ei suuda vaikida! Uskumatu, et veel tänapäeval nii palju rumalaid inimesi on! Mis tähtsust on üldse sel vanusenumbril ja sellel, kui kaua see story kestab. Ma ei saa aru, kuidas eesti inimesed nii kivinenud arusaamadega on. Nagu oleks tegemist viktoriaanliku Inglismaaga. Aeg ja vanus - need on ju täiesti suhtelised mõisted! Aega polegi olemas, on ainult siin ja praegu!
 
Kurb 23. veebruar 2014, kl 17.45
No küll on kurb, et teemaalgataja jättis selle suhte aretamise sinnapaika! Isegi kui teil oleks intiimsuhe, ei pea seda ju ilmarahvale eksponeerima. Kui mina oleksin see naine, siis ma julgeksin küll seda suhet alustada. Ma kahtlen, kas ma käiksin Sinuga käsikäes tänaval, aga koos oleks küll väga hea meelega, kui on lähedus.
 
naine50+ 23. veebruar 2014, kl 23.35
Ma siiski püüaksin reaalseks jääda ja natuke ette-poole vaadata:öeldakse jah,et vanus on ainult number,aga kas ikka on...? Mõni aeg võib jah ilus,tore ja kena olla,aga kas see pikemas perspektiivis õigustab?
 
Lõpu Boss 06. märts 2014, kl 05.39
halvasti ei tahaks sulle öelda, aga sa oled paras sitahäda nagu ma siit välja loen.
Võta kokku ennast ja ole mees või ole kelgunöör - edasine on ainult ja veelkord AINULT sinu teha
 
arvamus 04. juuli 2014, kl 19.34
Muidugi ega vanus rolli mängi mingi aeg ,aga arvan,et naine vananeb rutem või kiiremini kui mees,kui mees vanem ,mitte ka väga vana ,siis silmailule parem vaatepilt aga vastupidi võib olla et mingi aeg tõesti see variant püsib ja võibki püsima jääda ,Arvamus.
 
Jaa 07. juuli 2014, kl 03.59
naine peab noorem olema. mis neil lit..sidel viga on? kortsu lähevad
 
jaanuar 10. august 2014, kl 12.34
südame hääl hüüdmas kõrbes...
 
eatu 25. august 2014, kl 23.52
nuta v6i naera aga elu on nagu seebiooper.
mina kohtusin t66 kaudu endast 15 aastat noorema mehega. temal oli selleks hetkeks rase tydruks6ber kodus ja mina just lahutanud. kumbki meist ei v6tnud ette sammugi lahenemiseks kuigi sademed lendasid 6hus nii et kogu kollektiiv narris, et kae armunuid.
ma sain aru kyll, et ta on minust noorem aga kui yhe jutuajamise kaigus selgus,et ta ema on minust ainult 2 aastat vanem siis ehmatas mind k6vasti. ma ei hellitanud mitte mingei m6tteid ja tema laks peagi teise osakonda.
kaks aastat hiljem kohtusime asutuse suvepaevadel ja keemia oli endiselt ylitugev. siis ta raakis mulle, et nad on lapse emaga lahus. mina olin ikka vallaline aga kuigi me m6lemad flirtisime t6mbasin ma kiiresti piiri ette: 15 aastat noorem mees v6iks mu tytrele meheks olla, mitte mulle!
aga mis on ette nahtud on ette nahtud. aasta hiljem saime jalle kokkku ja siis juba tuli ta minu juurde ja kysis otse, miks me ei v6ta mitte midaagi ette. et tema jaoks olen ma juba kolm aastat see yks ja ainus ja 6ige. raakisime ja raakisime ja raakisime...
nyyd oleme aasta aega kohtamas kainud. tema ehitab meile maja aga mina ei ole lubanud sinna sisse kolida. armastus on suur, s6brad on meiega leppinud (hullud on hullud) aga mina ei suuda m6ista miks nii noor mees peaks minusuguse vanamutiga tahtma oma elu koos elada???
 
n56 14. september 2014, kl 17.58
No 40-44a mehe vastu poleks mul küll midagi.
 
viiekümnendates mees 01. november 2014, kl 01.20
Miks ühele 34aastasele naisele meeldivad 15 ja enam aastat vanemad mehed?
 
elementaarne 12. jaanuar 2015, kl 23.40
kui mära ei taha,siis täkk ei karga!
 
naine 31 27. jaanuar 2015, kl 23.04
Naudi elu ja selle rõõme, ära muretse teiste arvamuse, vanuse jms pärast, naudi kui on tunded, sest need on imelised ning ei pruugi kunagi enam täpselt sellised kellegi teise v kolmanda vastu olla. Võta vabalt ja asjad lahenevad nii nagu vaja, ela hetkes, sest armastus on imeline tunne, see ei küsi vanust, sugu, ega muud sellist.
Edu!
 
oih 15. märts 2015, kl 20.40
Ma ei tea kuidas ma nüüd juhuslikult nii vana teema otsa komistasin aga paar fakti teile
Minu mees on minust 11 aastat noorem
Minu ema abikaasa on temast 16 aastat noorem
Minu vanaema mees on temast 10 aastat noorem

Eks me kõik oleme seda numbrit põdenud, just ühiskonna pärast, et mis teised arvavad, mis saab 10 aasta pärast jne. Ei ole mõtet elada tulevikus, ei ole olemas probleeme mida ette põdeda. Hakake elama.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!