Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Seks ja linn
 
diip 28. september 2010, kl 20.10
Kas keegi vaatab? Kas see on realistlik, ses mõttes, et naised nii ongi? Olen paar korda juhuslikult sattunud vaatama. Tundub veidi eba, kuidagi liiga asjalik suhtetamine. Äkki suurlinnavärk lihtsalt.
 
sexy city 28. september 2010, kl 20.40
kle diip, sul on pea vist tuult ja lehti täis.
 
noh 28. september 2010, kl 20.42
mis mõttes naised nii ongi?...väga mõni üksik kord olen juhtunud peale
 
sexy city 28. september 2010, kl 20.47
seda, et latravad meestest ja on muidu litsakad või? konkreetsemalt paluks.
 
diip 28. september 2010, kl 20.53
Ei ole pea tuult ja lehti täis. Miks jäi selline mulje?

Mõtlen, kas nad on nii asjalikud ja kained. Mina ju ei tea. Just huvitab, kas naistele tundub S&C esitus OK või ka kuidagi ülemoderniseeritud. A kui aru ei saa, vahet pole. Rääkige siis millestki muust;)
 
sexy city 28. september 2010, kl 20.58
kle diip, naised on ka inimesed. seda esiteks. inimesed on oma iseloomudelt erinevad, eks ole?

kas sa arvad, et filmis näidatavad tegelased, keda kehastavad näiteks Bruce Willis, Denzel Washington või minu poolest kasvõi Sylvester Stallone, näitavad keskmise mehe iseloomu ja selle omadusi? mh?

loomulikult on olemas selliseid naisi nagu SC-s. ega sellepärast kõik sellised ole. on olemas padurealistlikke külmalt kalkuleerivaid ja ka teistsuguseid. mis siin imestada.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.01
õehh, täna öösel ma ei maga. siin panevad kõik varsti kõrvad padjale ja lasevad hommikuni õndsat und.
 
diip 28. september 2010, kl 21.04
Aa, ok, erinevad. Tuleb seega kõigeks valmis olla. Ma arvasin, et too seep tahab kuidagi realistlik olla. Aga olgu mis ta on.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.07
kui vana sa oled? 17? millest küll selliseid kiiksuga küsimused? sa poleks nagu naisi kunagi kaugemalt kui 5 meetrit näinudki ja suhtes ühegagi olnudki. kumamline kuju.
 
diip 28. september 2010, kl 21.07
Jajah, muusikateemas tuli juba pool kaheksa "head ööd" ära;)
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.10
nagu ma ütlesin, mul ei ole und täna. ei suuda täna.
 
diip 28. september 2010, kl 21.10
Olen näinud, olen käinud. Aru neist ei saa, sest ise liiga isane. Alati on palju tõlgendusvõimalusi käitumisele. Valetavad ka vist palju.

Ega niiväga tõsiselt ei küsigi. Muud jututeemat ei tulnud pähe.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.13
seda ma arvasin, et puhtalt igavusest tekitasid selle teema.

ja jälle virutad ühe puuga. krt, ma võiks ka oma kogemustest öelda, et mõned meessoost eksemplarid on olnud närusemast närusemad ja kõik on nüüd sellised. aga ei ütle, sest terve mõistus saab aru, et üks ei ole kõik.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.21
...Aru neist ei saa, sest ise liiga isane. Alati on palju tõlgendusvõimalusi käitumisele. ...


pole tõesti sellist sõnaraamatut välja antud vist, et kuidas mõista naisi ja nende ütlemisi.:D Pealegi, mehed ja naised on nii erineva mõttemaailmaga, et see on ime kui mõlemad saavad teineteisest alati ja üheselt aru. seepärast tekivad lahkarvamused ja tülid jne.
 
diip 28. september 2010, kl 21.24
No näed, tunnistad ise, et on erinevused. Siis võib ka küsida, milles need erinevused seisnevad. Lihtsalt öelda, et kõik on omanäolised indiviidid, ei aita siin edasi.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.24
lootusetu vaikus. ega midagi, raamatud kaenlasse ja voodisse.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.31
polegi veel ära kukkunud? arvasin juba, et vaikus valitsemas.

erinevused?? diibikene, ega ma inimhingede insener ole. sellel teemal võiks ikka sõna võtta minust hulka vanemad ja elukogenumad inimesed.

no üks tüüpiline näide, mille kohta võiks öelda niimoodi: mehed näevad nähtamatust...

Naine ostab koju maali. Vaatab enda meelest seinal pasliku koha välja ja kamandab meest, et nii nüüd pane konks või nael või mis iganes sinna seina selle koha peale, sest maal sobib sinna ideaalselt. Naine ei oska hoobilt mõelda ja ta ei tahagi teada sellest midagi, et seal seinal selle koha peal, kuhu tema tahab maali panna, võivad olla juhtmed.

Mees tavaliselt mõtleb esmalt sellele, et seal võivad olla juhtmed. Naine mõtleb aga, et seal oleks seda malai ilus vaadatya ja see sobib sinna ideaalselt.

Sama hästi võib naine nõuda näiteks korteris kandva seina mahalõhkumist, sest talle meeldiks ja oleks ilusam kui seal seina asemel oleks avatud köök näiteks...:DDDDDD


jne, jne.
 
diip 28. september 2010, kl 21.36
Tüüpiline olukord ju: naine ainult näitab, mida ta tahab, mehike peab välja mõtlema, kas ja kuidas seda saab;) Erinevus on siin see, et üks mõtleb ja teine mitte. Kas sobiks üldistada?:p
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.41
näide elust, mis juhtus minu sõbrannaga:

Sõbranna nägi vanakraamipoes üsna kobakat antiikset klaverit, küünlajalad küljes ja puha, nikerdused jms. Sattus vaimustusse ja ostis hoobilt ära.

Organiseeris endale auto seda koju tooma ja kutsus appi vaid 2 inimest - kas tead (ma sain ka seda klaverit tõsta:))) mulle näis, et see vana häälest ära pill kaalus vähemalt tonni.:DDD Aga, asja point oli selles, et...see klaver ei mahtunud korteri uksest sisse - isegi keerates nii ja naamoodi ei mahtunud. Tuli klaver uuesti trepist alla tirida, kuidagi välisuksest välja (suurte raskustega punnisime ta sealt tagasi läbi:)) ja seisime väljas vihma käes, mis niiustas seda antiikset haruldust. Okei, ega midagi, mõõtsime ära korteri suure toa akna ja aidaa...klaver tiriti teisele poole maja ning hiivati 6 mehe jõul ülesse korterisse...

ma ei tea kui palju on mehi, kes ostaksid midagi enne kui mõtleksid järele, kas see ka korteri uksest sisse mahub. võimalik, et neid siiski on.
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.44
üldiselt võib sul isegi üldistades õigus olla.:DD mehed on praktilise mõtlemise ja realistlikuma mõttelaadi poolest siiski naistest üle. seda tahtsin ma eelkirjutatuga öelda. aga samas on naised jälle teistes valdkondades tugevamad.:D
 
diip 28. september 2010, kl 21.45
Nojaa, kui oled kord mingit jurakat diivanit läbi kitsaste uste ja trepikodade tarinud, jääb see moment meelde. Aga hea, et niigi läits tolle klaveriga;)
 
diip 28. september 2010, kl 21.50
Vastavat infot on peale enda kogemuse võimalik leida peamiselt kahest allikast. Sooliste erinevuste psühholoogia on minu teada täiesti olemas ja tõsine uurimissuund. Suht vaevaline siiski tõsiteadusesse kaevuda. Teiseks võib otsida kunstilisi kujutusi, no näiteks mõni seebikas;) Nii et ehk ei olnudki mu algne küsimus nii lootusetult tobe;)
 
diip 28. september 2010, kl 21.54
OK, kobin välja jalutama. Ilm on ju hea;)
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.54
seebikas...oijahhh.:DDDDDDD seal kõik ülespuhutud ja üledramatiseeritud. sealt küll nüüd mõõtu ei tasuks võtta.:D
 
sexy city 28. september 2010, kl 21.57
mine kui julged... ma ei ajaks oma koera ka selise ilmaga õue.:D
 
Talib 28. september 2010, kl 21.57
see klaverijutt tõi ühe mullivanni kohe meelde. nimelt teeb balteco selliseid vanne, mis ei mahu kohe kuidagi standardsest (7x21) vannitoauksest sisse, vähemalt ei mahu siis, kui ta on kokku pandud, aa eraldi raami ja kausina nad miskipärast ei müü. ja see mittemahtumine on tõepoolest ühes sentimeetris kinni. lihtsalt mõni insinöör, kes neid vanne sääl sehkendab, võiks vahelduseks tüüpse ukseava omale arvutisse joonestada ja selle järgi kõik järgnevad vannid teha, võis siis tuleb igale vannile juurde kirjutada märkus, kui suurest uksest nad sisse mahuvad.
 
sexy city 28. september 2010, kl 22.00
mullivannid on mõeldud ehk eramute-häärberite omanikele, kel uksed nagu laudal ja aknad pool seina....:)))) mitte vaestele linnaelanikele.
 
öö 28. september 2010, kl 22.15
jah, nii ongi balteco mullivannidega. me tegime ukseava suuremaks.
 
Talib 28. september 2010, kl 22.25
ega mul polegi korter, seepärast saigi see vann aknast sisse toodud, aa tavalises korteris oleks ikka puuks old :(
 
olavsu1 28. september 2010, kl 23.54
absoluutselt ei vaata. vaatan how it's made, weaponology, savage planet, hurricane way. ja teisi selliseid...
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!