Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Nu proovime kuidas see värk töötab
 
olavsu1 03. oktoober 2010, kl 01.27
nu proovime kuidas see värk töötab...



ei toimi ju lingid ei jää näpitavad ega tule videoakent. bbcode oleks parem.

a La [youtube]link[/youtube]

mis teeks playeri kus autostart oleks vaikimisi keelatud

proovisin viimase firefox 4.0b7pre brauseriga. see oskab teksti kujul linke lahtivõtta. kuid seda rebast veel ei saa tavakasutuseks soovitada.
 
autor või asi 03. oktoober 2010, kl 01.32
Ma arvan, et kogu see asi on praegu veel algfaasis ja vajab veel kõpitsemist. Saatmatutes olid mõni aeg tagasi ainult igivanad, aastast 2008 teemad. Kõpitsemist jagub lähiajal.
 
olavsu1 03. oktoober 2010, kl 02.19
see on küll vastukarva, mis postituse vormist allapoole tuleb. see raskendab foorumi kasutamist.
 
bstard 03. oktoober 2010, kl 02.41
Uuenduse eelsed postitused on kadunud, mingist teadmata ajavahemikust enne postitamise sulgemist.
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 02.52
Näitab mongi 40 postitust, aga mulle näitab vaid mõnda.
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 02.59
Aaa, need mingid vaatamised, no milleks neid veel vaja?
 
Meria 03. oktoober 2010, kl 08.04
Segane värk.
Kasutajanimi on nii unikaalne, et keegi teine (või sa ise) saab sisse logimata su kasutajanime alt ju ka esineda? Mind see ei häiri, aga kas ei tekita probleeme üldiselt?
 
noh 03. oktoober 2010, kl 08.07
segane värk jah siin....
 
idea 03. oktoober 2010, kl 08.21
Miks see vana foorum (Vasakul) siis veel alles on?
 
idea (meria) 03. oktoober 2010, kl 08.24
Selge, nüüd ma sain aru. Ma polegi "sisse logitud". Enda arust logisin. Kui sa logid sisse, siis näidatakse sind kogu su saba ja karvadega (pluss epost). Nagu Olavsul.
 
Meria 03. oktoober 2010, kl 08.32
http://www.youtube.com/watch?v=XTb9GNIxpMk&feature=related
 
aert 03. oktoober 2010, kl 08.33
http://www.youtube.com/watch?v=XTb9GNIxpMk&feature=related
 
ah 03. oktoober 2010, kl 08.57
Tehke üks lihtne, korralik ja toimiv foorum koos kasutusjuhendiga, et Maali maalt saab ka aru.
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 09.08
meenutage keemiatundi ja hakake katsetama, kui midagi muud välja ei tule, siis midagi ikka tuleb ja seda kartust siin ei peaks olema, et see asi õhku lendab või muidu pauku teeb:P
 
noh 03. oktoober 2010, kl 09.13
Mats maalt tahab ka aru saada:D
 
ah 03. oktoober 2010, kl 09.15
Kui õhk suruda ruumis kokku (õhk kuumeneb), siis käib kõva plahvatus.
 
panther 03. oktoober 2010, kl 09.17
Hooommik! Eks iga uus asi tahab harjumist või ennem pisut karjumist!:) Pärast elame kui kalad vees ning sellest uuest väljanägemisest üldse enam probleemi ei tee. Aga jah, see häirib mind ka, et siin kommentaaride all need artiklid on sätitud. See võiks olla siiski nii nagu varem. Samas on vist delfi üritanud niisama lihtsalt lobajaid suunata ka oma artikleid lugema....:)))
 
panther 03. oktoober 2010, kl 09.20
Samas ma ei tea, kas naudin eriti pühapäeva hommikul artiklit, mis pealkirja all "Millist matust sina soovid?":))
 
ah 03. oktoober 2010, kl 09.26
Ah, minul on tegelikult ükskõik. Pärast ärge ainult imestage, et kuskil on teie epostid jms laiali, sest nii lolli kui mina, on veelgi (-> tgl ma lihtsalt katsetasin). Üldiselt ei peagi sisse logima, nii et vahet polegi tegelikult. Sa oled ikka olemas.
 
sabaga täht 03. oktoober 2010, kl 11.03
mulle küll meeldib,et nüüd saab alt kõik vajalikud nõuanded kätte, kohe palju kergem olemine, millist pesu tuleb kanda ja mis tähed räägivad :P
 
allans 03. oktoober 2010, kl 12.03
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 12.26
Terve hommik on läinud katsetamistele ja uue foorumiga tutvumisele, privaatsõnumi saatmisele, jne...
Registreerimisel tekkis see jama, et vihmauss on juba kasutusel! Nüüd olen siis vihmauss1. Ja kui sisse logida ei viitsi, siis olen vihmauss edasi.
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 12.36
väike eksperiment:

Kui see video ei peaks nüüd toimima, siis selgituseks niipalju, et soovin, et kõigil unetutel jätkuks ikka häid sõnu, mida siia talletada:)
 
vihmauss1 03. oktoober 2010, kl 12.45
eksperiment2:
 
maria 03. oktoober 2010, kl 13.01
Kuidas sa said nüüd selle lingi, vihmauss? Kui suur see on! Pool lehte täis su I love youd.

Ma üritasin ka paar minti, aga ei viitsinud sehkendada. Toodang tuleks anda ikka kä'tte võimalikult lihtne ja kiire, mitte et peab eritrikke tegema.
 
maria 03. oktoober 2010, kl 13.04
Su vihmauss võis kasutusel olla ka sellepärast, et see ongi su nö enda oma. Aga sinna sisse oli võimatu saada (proovisin ka). Kui ma õigesti aru sain uuest juhendist, siis selle Web mis iganes saavad kõik kasutajad oma vana nime alt (kui sa oled kasutanud enne ka Youtobe näiteks). Segane jutt.
 
Toimetus 03. oktoober 2010, kl 13.13
Austatud kasutajad!

Oma identiteedi kaitsmiseks võite registreerimisel kasutada soovitud nime ning keegi teine samasuguse kasutajanimega kontot teha ei saa.

Sama nime võivad küll kasutada registreerimata kasutajad, kuid nende postitusi ei aeta enam teie omadega sassi, sest need eristuvad avatari ning kasutajanime kirjaviisi poolest - teie kasutajanimi on klikitav ning viib teie profiili vaatesse!

Lingid muudame klikitavaks lähiajal!
 
Toimetus 03. oktoober 2010, kl 13.16
Web ID on konto, mille abil saab kasutada erinevaid Delfi teenuseid - Pilt, Video, Blogi, Rahva hääl, Muusikapood. Kui olete juba mõne nimetatud teenuse kasutaja, võite Naisteka foorumisse sisse logida sama konto abil!
 
alissandra 03. oktoober 2010, kl 13.18
Mina küll ei saa registreerimisega hakkama.
 
maria 03. oktoober 2010, kl 13.25
Mina ka ei saanud regimisega hakkama ja teiseks ma ei tahaks, et mu epost kuskil virvendab. Isegi suvaline. Kas ma saan seda mitte näidata üldse? Võib-olla ma ei tahagi kellegagi kirjutada.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!