Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
argipäev
 
jaanika 17. oktoober 2010, kl 23.16
milline näeb välja teie igapäev? kas ainult tööle, poodi, voodi? või tegelete hobidega, käite väljas lõbutsemas? Kui palju üldse suhtlete oma sõprade ja tuttavatega igapäevaselt? Käib teil tihti külalisi või käite ise teistel külas?

Lihtsalt statistika mõttes tekkis küsimus:)
 
olavsu1 17. oktoober 2010, kl 23.22
kõige otsesemalt ollakse siin nolifer.
 
vihmauss1 18. oktoober 2010, kl 08.14
Jaanika, sul pole vaja nii palju vaeva näha andmete kogumisega!

mistarvis meil siis ametnikearmeed ja muud asjapulgad olemas on?
nemad on just sinusuguste uudishimulike pärast palju vaeva näinud ja koostanud suisa raamatu:

Eesti statistika aastaraamat. 2010.

Aastaraamat koondab olulisema statistilise info, mis aitab mõista Eesti ühiskonnas toimuvat. Kogumik annab ülevaate keskkonna, rahvastiku, sotsiaalelu ja majanduse kohta 2009. aastal võrdluses kolme-nelja varasema aastaga. Info on esitatud tekstide, tabelite, jooniste ja teemakaartidena. Kogumikus on esitatud ka võrreldavat statistikat peamiselt Euroopa riikide kohta.
 
naine75 18. oktoober 2010, kl 08.23
Kas raamat sisaldab sama infot ka unetute kohta, mis Jaanikat ilmselt kõige rohkem huvitab?
 
panther 18. oktoober 2010, kl 10.32
Sa vaata aga, kus uuritakse ja puuritakse ja meie nii ebaviisakad...:) Mitte keegi ei vasta ka tütarlapsele.:)

Hoooommmmiiiiik imeline!:))))
Tiir väljas paduvihmas tehtud. Kassina end kuivaks raputatud, väike gimnastika ja lend tööle.... elu on ilus!:))))) Kuigi seda öeldes vaatan, et see ilm na vilu.... Pole päiksekribalakestki kuskilt piilumas ja lootustki ei paista olema, aga hinges... seal ikka seda soojust ja sära jätkub.:))))

Meeldivat nädala algust!:)
 
naine75 18. oktoober 2010, kl 11.06
Kuidas mitte keegi ei vasta tütarlapsele?
Olavsu1 tunnistas kohe ausalt üles, et ta on nolifer. Selle kõrvalt ju muuks aega ei jäägi. Mida nii mõnigi meist aga välja öelda ei julge, mina kaasa arvatud:D

Mis sa siin vastad või oledki, kui ainult valikuliselt oma tegemistest rääkida võib!
Kepijuku ütles, et enne poodi ja siis voodi - aga läinud!
Minul sama lugu, aga ma ei ütle seda Jaanikale, sest siis kustutatakse minu komm ka ära:DDD
 
panther 18. oktoober 2010, kl 11.12
ja siis ilmub statistika, kus ühe unetuse põhjusena tuuakse ära noliferlus...:)))) argirutiinist (igavast voodielust?) tekkinud masendus ja veel midagi???:))))
 
naine75 18. oktoober 2010, kl 11.22
No kui voodielu kätte igavaks läheb, selles peab küll igaüks iseennast süüdistama....:))) Masendusega ehk natuke teine lugu.
 
vihmauss1 18. oktoober 2010, kl 12.12
olles eelnevat tuhninud internetiavarustes ja viinud ennast kurssi, misasja see nolifer üldse tähendab, vaikin kui haud...
 
hulkur 18. oktoober 2010, kl 13.10
minu elu jaguneb töö- ja puhkepäevadeks, nädalapäevadest pole mul aimugi, hea, et aastanumber meeles seisab...yldiselt dili-dali, aeg kas venib või plaksatab meeletu kiirusega nulli tagasi.
sügiskaamos tuli ka peale, ava silmad mis kell avad, ikka hall ilm õues.....peatage see maakera, ma tahan maha minna.
nolifer? töisel ajal kindlasti. vabal ajal tuleb ära teha kõik see, mida on lükatud edasi ja kui jääb seltsielu jaoks aega....dili-dali.

minu kübar, minu mõõk, minu laegas! minu post ootab mind. loodan tänase päeva numbri sees enam-vähem adekvaatsena kodu kaitsvate seinte vahele maanduda.....
 
sabagat2ht 18. oktoober 2010, kl 13.41
just nii, tööle, poodi, voodi. vahepeal trilla-tralla ja siis jälle tööle, poodi voodi ja nii see ring käib:D nii nagu hulkur, ei tea minagi ei töö- ega puhkepäevadest midagi, kõik käib täpselt nii nagu ta käib. elu on ilus, selles ei kahtle :P

* * * * * * * * * * * * * *
tihti tähti taevas nähti
 
olavsu1 18. oktoober 2010, kl 13.53
nolifer, see on inimene kellel pole reaalset elu. puudub töökoht, puuduvad sõbrad tuttavad, elu ongi arvutis ja arvutijuurest ära käib vaid magamas.
 
vihmanuss1 18. oktoober 2010, kl 16.24
Mina ikka argipäeviti tööle poodi. Reede õhta aga saab sõpradega ikka "krõpsu tehtud", mõnikord minu pool, mõnikord nende pool, kuidas tuju on. Vahel lõbutseme ka linna peal ja teeme igasugu tsirkust.
 
vihmauss1 18. oktoober 2010, kl 17.03
ma ei saa aru, miks sa minu moodi tahad olla?

kuipalju on maailmas erinevaid võimalusi, aga ei, need sulle ei sobi:(

aga võibolla ma virisen ilmaasjata ja meist saavad isegi sõbrad?
 
vihmauss1 18. oktoober 2010, kl 17.11
seda ma kartsin kohe, et see mullivann sul sooja ei pea:(((
 
:DDD 18. oktoober 2010, kl 18.26
:DDD....ja muud lisada polegi!
 
olavsu1 18. oktoober 2010, kl 18.44
vihmauss1 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> ma ei saa aru, miks sa minu moodi tahad olla?
>
> kuipalju on maailmas erinevaid võimalusi, aga ei,
> need sulle ei sobi:(
>
> aga võibolla ma virisen ilmaasjata ja meist
> saavad isegi sõbrad?

vaevalt et sobimatu kasutajanimega tegelastest sõpru saab. vast ainult kiusajaid.
 
vihmanuss1 18. oktoober 2010, kl 22.32
Tahaksin olla vaid kõiges su moodi,
kasvada niisama pikaks
Juba ma salaja proovin su kingi,
kleidid on tead kui pikad....

Inimesed olge rõõmsameelsed!
 
ööinimene 18. oktoober 2010, kl 23.04
Vihmanuss, kas sa mitte Oliver pole?:)))

"Meelepaha hinnatõusu vastu tekitab ajakirjandus, inimesed on küsitud hinda nõus maksma, neil ei ole selle vastu midagi.
Oleme rõõmsamad üksteise vastu!"
 
hulkur 18. oktoober 2010, kl 23.13
:) töisel ajal ei ole mul mitte mingit isiklikku elu, ei sotsiaalset ega mittesotsiaalset, iga minut on loetud, makstud ja arvuti ees istun ma ka...no nolife(r) mis nolifer....

vähemalt vabad päevad on ootamas, aga ma siis elan!!!!! (irw)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!