Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
asi on naljast kaugel:(
 
vihmauss1 27. oktoober 2010, kl 14.37
Unitõbi on ravitav vaid selle varasemas staadiumis ning selle vastu ei aita ei vaktsineerimine ega hilisem ravi.
 
vihmauss1 27. oktoober 2010, kl 14.44
Unitõbi kuulub enim tähelepanuta jäetud haiguste hulka.
Kliimamuutuste tõttu levib nii inimeste kui loomade hulgas järjest laiemalt.
 
Rex 27. oktoober 2010, kl 15.33
huvitav, kuidas see haigus levib? piisknakkus või ka elektroonilisi teid mööda? :D
 
vihmauss1 27. oktoober 2010, kl 15.48
sealt, kust mina need andmed võtsin, aeti kogu süü tse-tse kärbse kaela.

kuid mul pole selle kärbsega mingit pistmist olnud.
samas sellele haigusele omased tunnused olemas:(
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 16.22
oled sa vihmauss kindel, et just unitõbi on selle haiguse nimi, mida arvad end põdevat. kaldun arvama rohkem sügismasendust ehk siis depressiooni ja sellele on kindlasti ravi olemas. võta kätte, tee midagi totaalselt teisiti kui tavaliselt, käi või kätel aga kindlasti tee midagi, löö või terve tuba pea peale. see paneb vere ja mõistuse uuesti liikuma ja annab värvid tagasi ;P
 
vihmauss1 27. oktoober 2010, kl 17.33
värvidest rääkides------varem oli siin nii hea soe toon! ma isegi hääletasin selle poolt.

kuid nüüd on siin võimust võtnud külm ja uinutav sinine:(

sabagat2ht, mul ongi siin selline olukord pidevalt, et terve elamine on pea peal!:)
kui see ükskord korda saaks, siin oleks kõik totaalselt teisiti:)
kui ainult jaksaks selle ära oodata.
diip 27. oktoober 2010, kl 17.45
Mu arust küll parem värv nüüd:)
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 18.04
sinine on parem ku roosa.
la-femme 27. oktoober 2010, kl 18.28
Parem värv su avataril, diip?:))) Ei ütleks, mulle meeldis endine rohkem. Ja üleüldse, miks sa ta nii ruttu ära vahetasid, me oleksime vaadanud, kuidas uue taustaga sobib ja oma hinnangu andnud.:)
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 19.05
silm kohe puhkab sellel taustal, pealegi on sinine mulle eluaeg meeldinud. üks värv on veel aga see ei ole kindlasti roosa:P
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 19.08
see on küll tuhmim ja leigem-õrnem sinine, kuid tihtipeale tehaksegi slaidide esitlused sinistes toonides. (tumesinine).
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 19.12
tumesinine ei aita siia kohe kuidagi, praegune on just paras, vähemalt minu silmale küll. aga ma vaatan, et delfi on teisigi muudatusi teinud. nagu vanainimesele kombeks, nii mõnedki teemad kokku liitnud ja teki alla toppind :D
diip 27. oktoober 2010, kl 19.13
Nüüd veel küsimus, kuidas roosa ja sinine kokku sobivad. Minu arust väga ei sobi. Mõni mõis muidugi.
diip 27. oktoober 2010, kl 19.15
vihmauss1 kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Unitõbi on ravitav vaid selle varasemas
> staadiumis ning selle vastu ei aita ei
> vaktsineerimine ega hilisem ravi.

Proovi kange kohviga ravida;)
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 19.15
ma ei mõelnudki, et siin peaks tumesinist kasutama. igapäevastele kasutajatele oleks tumesinise jälgimine väga koormav. samas on sinine vähem erutav ja alandab pulsisagedust/vererõhku. nii et peaks sobima. (isiklikult mulle helesinine ei meeldi eriti)..
la-femme 27. oktoober 2010, kl 19.16
Seda minagi vaatasin, et nüüd on nii kirev. Roosa on sinisega võrreldes liiga tugev.
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 19.16
päeval jäi kiiruga vihmaussile üks soovitus lisamata, teen seda nüüd. mine juuksurisse, see hea ja proovitud nipp, aitab alati:P
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 19.18
vana asi, ühele meeldib isa, teisele poeg, kuldset keskteed ei kusagil. :D äkki ikkagi ei hakkaks virisema, sest alati on keegi, kes pole ei ühe ega teisega rahul
diip 27. oktoober 2010, kl 19.19
Kas keegi kunagi mõne reklaami peal ka on klikanud? Või vähemalt tähele pannud/meelde jätnud? Tundub õhumüümise moodi.
la-femme 27. oktoober 2010, kl 19.25
Mina pole eelmise värvi kohta ühtki halba sõna öelnud, seega olin rahul. Ja ega ma praegugi ei virise, las olla, see oli vaid mu arvamus.
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 19.25
roosa (punased toonid) ja sinine (sinised toonid) on värviskaalal vastandvärvid, eriti vist ei sobi kokku?

kui palju erinevaid võimalusi: http://www.varrak.ee/files/2/5615
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 19.29
mina olen vaadanud siit paremalt mõnda toidureklaami (retsepti). naisteka avamisel vahel tahestahtmata klikkan reklaamidele- need nii suurelt sätitud otse menüürea peale.
diip 27. oktoober 2010, kl 19.30
Aa, ikka natuke toimivad siis:)
 
lõvi 27. oktoober 2010, kl 19.34
natuke minu peal küll, aga ma ainult loen. retseptidega näiteks improviseerin ise. samas saab iga reklaamiga midagi ikka kõrva taha panna. kasvõi seda, kui idiootne mõni asi on.
la-femme 27. oktoober 2010, kl 19.46
Mul toimib Adblock Plus hästi. Reklaamidest ei tea ma midagi.
diip 27. oktoober 2010, kl 19.51
Hmm, peaks ka proovima äkki. Kas paneb valged kastikesed asemel või mis?
 
sabagat2ht 27. oktoober 2010, kl 19.52
kui reklaamidest rääkida, siis jäi mulle midagi silma ja see ütleb, et olavsule tuleb õnne soovida :P
diip 27. oktoober 2010, kl 19.54
Õnne jah olavsu1'le:) Uut tehnikat jälle natuke:)
 
DelfiKass 27. oktoober 2010, kl 20.55
diip kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Nüüd veel küsimus, kuidas roosa ja sinine kokku
> sobivad. Minu arust väga ei sobi. Mõni mõis
> muidugi.
--------------------------------------------------------
Eks ta üks mõisajagamiseküsimus ole, oleks võinud teha ka vastupidi Naisteka teemad siniseks ja teemade pind roosaks, või ka vaheldumisi roosa sinine roosa sinine jne, siis oleks tõsiselt kirjuks läinud.
Üldiselt ei häiri, ei häirinud ka enne.
 
DelfiKass 27. oktoober 2010, kl 21.15
Unitõbi see pidi see viga olema, kui magama jääd siin põevad enamus siiski anti-uni tõbe.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!