Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
üllatus, üllatus
 
täna unetu 27. november 2010, kl 01.07
...unetud on vasta laupäeva juba kotile kukkund! ma mõtlesin, et siin ikka hommikuni saab seltsi ja nõu ja abi ja turvatunnet;)
 
juba unine 27. november 2010, kl 01.15
vaikust ja rahu saad kindlasti
 
Anja 27. november 2010, kl 01.19
Millist nõu vajad..mul klaaskauss akkab varsti tühjaks saama..silgud ..ei-räimed juba söödud..;b
Atõsiselt, kui mure ja unetus käsikäes, lase tulla.. Ma ise peale seda va kellakeeramist jälle sassis omadega..enne nelja magama ei saa.. anoh, tööd kah sitaks rügatud, nüüd puhkaks..siin..ullumajas..;b;)))))
 
panther 27. november 2010, kl 01.24
Varaommukut!:) Kae kus ime, Anja ka välja ilmunud! Vähemalt liigub keegi siin ringi. Muidu tunne nagu kalmistul...igavene rahu jne.:))
 
täna unetu 27. november 2010, kl 01.27
nüüd on muidugi häbi öelda, et muret mul hetkel pole mitte mingisugust. kui mitte arvestada seda, et ma ei taha kuidagi magama minna ja ma mõtlesin, et kuhu siis mujale kui unetute nurgakesse. a tuleb välja, et siin ka kõik juba magavad:)
 
täna unetu 27. november 2010, kl 01.29
vat, vat, nii tundus mulle ka...et mitte unetud, a vaiksed kui haud...;P
 
Ally 27. november 2010, kl 01.30
Terekest sünnipä(ä)evaline..no kõige värskem;b Ei ole siin miskit kalmistut..Talib raudselt ei lase mul kuhugille kaduville menna..;))) AAga rahu jah, ma vaatan..ei ööd ega mütsi, aint unised pantherid;b
 
Anja 27. november 2010, kl 01.33
Ups! - mitte Ally vaid Anja..lugesin femmides ühte postitust ja nimi jäi külge..kuulge, ma ei oska siin enam üldse orienteeruda..mis te tegite siin..kõik on sassis..;b
 
täna unetu 27. november 2010, kl 01.39
no mina olen tänasel päeval küll viimane, kes viitsib hakata peilama kes on kes ja kus on kus. pole vahet kas ally, anja või andrei. ärge põdege. peaasi, et teil und ei oleks, sest muidu ma võin kaevata kuhu vaja:P
 
panther 27. november 2010, kl 01.45
Aitähh Anja, õnnitluste eest!:) Ma veel uimerdan ringi jah. Varsti peaks ka voodi poole liipama hakkama, nii et minust pole täna küll mingit jutuvestjat.:)
 
täna unetu 27. november 2010, kl 01.50
aitähh panther, et sa vähemast siiani pole voodit üles leidnud :)
 
panther 27. november 2010, kl 01.53
mida sa tänad, loodad et ma poolpime ja lombakas...:)))))) Karku ei leia üles ja seetõttu istungi toolil arvuti taga.:))))
 
täna unetu 27. november 2010, kl 02.04
loll loodab kuni elab...!
see on vanasõna...kui te juhuslikult ei teadnud...;P
a kuidas sa sel kellaajal siis arvutisse istuma jäid, panther...? kargud oli nipiga küsimus, sellest sain ma juba aru...;P
 
täna unetu 27. november 2010, kl 02.20
jummala eest...ärge pikka viha pidage...! ma kaon kohe ära...sest mõtlesin välja kuidas uni tuleb... seda ma siin reeta ei saa, muidu teid pannasse kinni...(mu meelest olete te pealkirja kohta isegi liiga vagased,,,a noh, see põle minu asi...):)))))
hääd unetust teile seia siis...;P
 
panther 27. november 2010, kl 02.23
Hääd und! Sain ka oma toimetused siin arvutis tehtud ja lähen ka lähiajal..ehk...kui und tuleb...aga vist ei tule...nüüd enam niipea...:(

Keegi ei pea siin viha..mille peale ometigi...me olemegi sellised pikaldased ja uimased öösel....:)))))
 
pinnaltuputaja 27. november 2010, kl 03.04
et siis nii pime aeg, et ei upu ja ei muidu ka?
 
Anja 28. november 2010, kl 02.32
Täna siis unetuid polegi? Eile jäi mul asi poolikuks..esteks jõin kohvet ja enne seda kugistasin "õhtusööki"..ja selline uni tuli peale et..

unemati juurde teele nüüd
ta juu ootab sind

ja kui mina täna siia kohale jõudsin, kostus unetute nurgast pikk norin..;))))
 
unetu, klassikaline 28. november 2010, kl 03.50
Kostab, kostab. Praegugi veel kostab.
 
unetu(tutu) 01. detsember 2010, kl 00.48
hea vaikne on siin öösiti käia küll ja oma mõtteid kuulata või kirjutada
 
olavsu1 01. detsember 2010, kl 02.39
(lagesid ja seinuväristav peeretus...)
 
ommik 01. detsember 2010, kl 06.50
siin on ööpäev läbi hää vaikne käia ja oma mõtteid kuulata või kirjutada
 
vihmauss1 01. detsember 2010, kl 13.06
talvekuu sai lõpuks ometi läbi ja käes on kauaoodatud jõulukuu!

enam pole vaja muretseda, miks siin nii vaikne on, sest just siin valitseb varakult jõulurahu <:-)
la-femme 01. detsember 2010, kl 19.11
Vaata kui vahva! Unetute nurgakeses jooksevad juba päkapikud ringi.
Panen ka sussi aknalauale.)))
la-femme 01. detsember 2010, kl 19.14
Muide, kas tasuta lõunaid on olemas?
 
noh 01. detsember 2010, kl 20.38
pohimotteliselt pole tasuta lounaid...mingi vaeva pead selleks ikka tasuma:D
 
õ-tähe edasimüüja 01. detsember 2010, kl 21.45
võin müüja mõned tähed
 
shitt 01. detsember 2010, kl 21.46
võin müüa mõned tähed
la-femme 01. detsember 2010, kl 21.55
Kas ainult õ-tähed on müüa? Mis hinnaga?
 
huviline 01. detsember 2010, kl 21.58
tahaks ääsi ja öösi ja miks mitte üüsi. mis tükist võetakse ja kas kohale toomine on kauba sees
 
õ-tähe ... 01. detsember 2010, kl 22.06
paar eek, kui sobib.
müük toimub ikka õiglase väärtuse meetodil
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!