Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Avan akna
 
-diip- 11. oktoober 2015, kl 23.21
Jutud jäid pooleli...
 
c*) 11. oktoober 2015, kl 23.25
kui sõbrad saavad kokku, läheb jutt edasi ja üsna tihti sealt, kus eelmine kord lõpetati. olgu siis viimasest kohtumisest möödunud 2 tundi või 20 aastat. see minu kogemus elust ja jutudest
 
noh 12. oktoober 2015, kl 06.47
ei nutagi ju tegelikult...ainult vat küsimus on...et miks....oli seal siis midagi niisugust mida oleks pidanud kustutama?...omateada ei olnud...ja tegelikult..mõned unetud on osavad sulesepad..kellele ma annaks au..kes tõesti oskavad kohe hästi kirjutada:P..aga selles on muidugi sul õigus..ka 20 a pärast võib jutt sama hästi edasi minna...nagu see oleks eile pooleli jäänud:PPP
 
c*) 12. oktoober 2015, kl 06.58
ei ole võimalik, kuidas ma seekord õiguse sain!?! loovutamine pole just sinu moodi, vähemalt siiani pole olnud :-D a no, eks ma siis loovutan ka midagi. mida, mõtle ise ;-D
 
noh 12. oktoober 2015, kl 17.04
nooh..kui nii lahkest lubatakse..oot...kas lubadusi ikka täidetakse...ennem küsin..nii igaks juhuks:PPP
 
-diip- 12. oktoober 2015, kl 18.11
Mõtlesin alguses, et hea mälu peab olema, kui 20 aastat jutujärge mäletad. Siis tuli välja, et ma ise ju mäletan ka:p Mõnega sai tülli mindud, mõni kadus niisama vaikselt ära, aga jah, viimased jututeemad on meeles küll.
 
noh 12. oktoober 2015, kl 18.22
no ja kui meelest äragi on läinud see viimane lause..siis võib alati alustada ju ilmast:PPPküll edasine tuleb iseenesest:PPP
 
panther 12. oktoober 2015, kl 18.34
Teil on hea mälu. Mina ei mäleta sedagi, mis erinevate inimestega aasta tagasi sai räägitud. Hakkab see vanadusnõtrus vist ligi hiilima. Või on asi selles, et kellegagi nagu tüli pole kiskunud, et see eredalt meelde jääks. Veel on võimalus, et inimesi, kellega suhtlen, on liiga palju. Jõuad sa siis kõiki teemasid meeles pidada. Nohi kadunud teema algusest ja arendusest ei mäleta ma ka mitte õhkagi. Peaks vist silmi piinlikkusest peitma hakkama...
 
-diip- 12. oktoober 2015, kl 18.38
Üks võimalus on ka see, et ma lihtsalt eksin. Võibolla ma mäletan valesti ja pean viimaseks kohtumiseks mõnda hästi meeldejäänud korda, mis ei olnud tegelikult viimane:p
 
panther 12. oktoober 2015, kl 18.39
Tegelikult, ei mäleta ma selle teema algust, milles praegu kirjutan, ka mitte. Lähen nüüd algusesse ja uurin järele.;)
 
panther 12. oktoober 2015, kl 18.46
Ahhaaa, käisin ja turgutasin oma siledaks vajuvat aju. Teema suunitlus on värske tuuleõhk ja ohtrasõnaline tekstiveeretamine. Kuiv ja igav jutt tuleb jätta teiste teemade jaoks või siis akna-ukse taha.

Kes teeb siis algust huvitava ja paljusõnalise jutu vestmisega? Ma lööks heal meelel vahetevahel kaasa, aga see napisõnalisus on vist eestlasele nii omane, et ega sest suurt asja saa.;)
 
panther 12. oktoober 2015, kl 18.59
Palun väga, mälu värskendamine vist ei mõjunud hästi ja üleskutse huvitavale vestlusele, mis peaks veel ohtrasõnaline olema, viis täieliku vaikuseni.:( Ilmselt pole ma piisavalt õige isik, et siin üleüldse sõna võtta. Kahju muidugi, et peletasin teised eemale. Taandan ennast nüüd kenasti ja oma nina igast avali aknast enam nii kerglaselt sisse ei topi.:)
 
-diip- 12. oktoober 2015, kl 19.56
Miks teised vaikivad, ma ei tea, aga mina käisin jalutamas.
diip 12. oktoober 2015, kl 20.26
http://tartu.postimees.ee/3359285/tartu-ulikool-...

Minu arust näitab see lugu, et feministid on päris lolliks läinud.

Meenus üks varasem samalaadne üritus: http://www.kakupesa.net/kakk/TVM/

Naistüüpe ma nii ei tea, aga mõni meestüüp manab küll kindlaid isikuid silme ette;)
 
noh 12. oktoober 2015, kl 21.55
mina käisin pitsi tõstmas..oli päris mitu põhjust :PPP
 
c*) 16. oktoober 2015, kl 06.23
# nooh..kui nii lahkest lubatakse..oot...kas lubadusi ikka täidetakse...ennem küsin..nii igaks juhuks:PPP #
ammu juba täidetud ;-D
diip, naised, need kõikse hullemad, vahel kohe nii hullud, et ajavad pead ka segamini. muudest asjust ma parem ei räägigi ;-D
moosimadu 18. oktoober 2015, kl 01.09
"Avan akna" on selle teema pealkiri, aga aasta muudkui tiksub kuhugi minna ja kaks viimast ööd on avatud aknal seisnud veeklaasil olnud peal jääkirmetis. Akna taga toimub juba hääleharjutus hanede lõunamaaretkeks ja murugi krabiseb klaasjalt taldale all.
Hiilib-hiilib. Juba on teel.
Talv.
 
keegi 18. oktoober 2015, kl 05.55
Ta on teel, aga praegused mahedad sügisilmad on ääretult mõnusad...

Nägin paar päeva tagsi imetoredat vaatepilti - äsja küntud põld oli paksult suuri valgeid linde täis - ilmselt haned, kes pika reisi alguses väikest puhkepausi pidasid.
moosimadu 18. oktoober 2015, kl 06.37
Luukapäev. Viimane aeg mardipäevaõlle jaoks linnased kasvama panna.
Kui nüüd asjasse süveneda, siis olid meie esivanemad trenditeadlikumad kui uskuda julgeks. Mis see õlugi muud on kui idandatud ja fermenteeritud toit :D
 
keedis 18. oktoober 2015, kl 06.50
ma veel näitan sulle, kuidas Luukas õlut pruulib;)
 
noh 18. oktoober 2015, kl 07.48
jajah..keedisest õlut..ei tea...ehk veini või samakat rohkem:P
 
noh 18. oktoober 2015, kl 08.34
küll on kahju, et kõht eilset heategu ei mäleta:P..mis nii viga oleks...nädalavahetusel mingi prasnik ikka on..ajad kõhu head ja paremat täis ...nädal otsa hooletu..no nagu maod..ja siis jääd uut nädalavahetust ootama..:P elu oleks kohe ilusam:PPPP
la-femme 18. oktoober 2015, kl 15.49
panther Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Kes teeb siis algust huvitava ja paljusõ
> nalise jutu vestmisega? Ma lööks heal meelel vahet
> evahel kaasa, aga see napisõnalisus on vist eestla
> sele nii omane, et ega sest suurt asja saa.;)

Jah, ega saa vist küll, kui just hr.noh end kokku ei võta ja uut küllakutset ei esita? Koputasin ka tookord uksele, et vaadata, kuidas tal läheb, kuid oma suureks üllatuseks sattusin aristokraatlikule vastuvõtule. Keegi ülimalt galantne parun Ernst von Byxen tegi mind lausa kohmetuks, kui ta mulle sügavalt silma vaatas...
Õhtu kujunes väga toredaks ja võõrustamine majaperemehe poolt oli eeskujulik. Kahju, et see teema hävitati, oleksin veel meeleldi ammuseid kauneid aegu meenutanud.

Ja noh ise ei raatsinud nüüd ka poole sõnaga sellest rääkida, kuigi väitis end teema enne kustutamist läbi lugenud olevat. Äkki tahtis ta õhtut unustada nende pisarate pärast, mida ta siin eespool mainis? Ma mäletan, et ta oli tookord vahepeal üsna hulk aega ära, kui ühele daamile kasvuhoonet näitamas käis...
 
-diip- 18. oktoober 2015, kl 22.38
Mitte midagi ei saa aru. Kesse von Byxen on?
la-femme 18. oktoober 2015, kl 23.09
Guugeldades õnnestus üks lõik sellest kustutatud teemast välja õngitseda:

tulge aga külla - DELFI Naistekas
naistekas.delfi.ee/foorum/read.php?83,9682927,page=3
Ernst von Byxen näost ära, see on tema telefon. Lühikese kõne lõpus paneb von Byxen taldriku ja pokaali käest, vabandab, et peab koduste asjaolude tõttu ...

Sellest küllakutsest kujunes tookord vahva näitemäng.
Von Byxen oli üks hr. nohi külalistest. Kindlasti keegi meist, kel selles hobiteatris roll oli. Hiljem kahtlustati veel, et see olin mina, aga ma ei hakka ju ometi iseendaga vestlema, nii hull ma pole. Arvan teadvat, kes seda suurepärast osa mängis, kuid rohkem kommenteerida ma ei soovi. Ta võiks seda nüüd ise öelda.
Lisan veel, et keegi tuli kõrvitsast nõiutud tõllaga, see oli vist Helena.
 
-diip- 19. oktoober 2015, kl 00.01
Midagi nagu meenub... Mul on vist mäluga midagi. Olen ju pikemat aega unetute nurgas vaatamas käinud ja mõnes teemas sõnagi võtnud. Peaksin ikka kõike vähemalt näinud olema.

Ükskord juhtus, et võõras mees tuli väljas juurde ja hakkas pärima, kuidas mul läheb jne, nagu mõni vana tuttav. Eks kohmasin ka midagi vastu. Pärast mälu pingutades jõudsin hüpoteesini, et tegemist võis olla ühe inimesega, kellega mul oli ülikoolis esimesel kursusel põgus kokkupuude. Mina ei oleks teda eluilmaski ära tundnud, ega ole ma ka kindel, kas oli üldse tema või pidas mõni võõras mind kellekski teiseks.

Teise põgusa ülikoolituttavaga juhtus vastupidine lugu. Mina läksin rõõmsalt juttu vestma, tema vaatas imelikult ja üllatunult, nagu tikuks võhivõõras ligi. Algul olin päris solvunud, siis turgatas, et ta ehk lihtsalt ei mäletanud mind.
 
panther 19. oktoober 2015, kl 16.42
La femme'i jutu peale meenus mullegi pisut sellest õhku haihtunud teema sisust. Vahva meelelahutus oli. Oli. Enam ei ole. Huvitav, kas midagi ligilähedastki annaks uuesti korraldada? Karta on, et mitte, sest tookordne üritus sai alguse spontaansest foorumlaste naljategemisest. Nüüd satuvad toonased kirjutajad siia üliharva ja suvalisel ajal.

Ehh, ma hakkan ka vist vanaks jääma, sest näib nagu vanasti oleks kõik olnud helgem, ilusam ja parem.:)


Diip, see on ju täitsa inimlik, et vahel keegi peab sind või sina teda enda kunagiseks tuttavaks, kuigi nii see ei pruugi olla.
 
noh 19. oktoober 2015, kl 18.14
njahh..külla on uuesti raske kutsuda...te olete mu raamatutoad ja maaligaleriid, talvepaleed ja muud säänsed asjad kõik üle vaatand..raske on enam millegi huvitavaga lagedale tulla:P see oleks juba iseenda kordamine:PP..sai ju tegelikult küll romantikaõhtu korraldatud...aga nagu osa nägid jooksis see liiva...seega jah...ei hakka ma ju teid tallu kutsuma...hobuste sabasi harjama...kukelaulu kuulama...jne jne:PP
la-femme 19. oktoober 2015, kl 19.33
Sa, noh, hoia oma hobustel hoolega silma peal, et kurikaelad neil sabasid ära ei lõika! Aga jah, need toimetavad ju praegu Saaremaal, loodame, et nad sinu juurde ei tule.
 
noh 19. oktoober 2015, kl 19.36
ei ole enam mul talu ega hobuseid...see aeg on juba päris ammu möödas..a see oli siis, kui ma veel noor olin:PP
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!