Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
oeh, seda und
 
neljas unetu 12. detsember 2010, kl 01.07
oeh, seda elukest
oeh, seda olukest
oeh seda naabrit
oeh seda tervist
oeh seda eurokest
oeh seda kroonikest
oeh, seda tuisku
oeh, seda lund
oeh, seda söögikest
oeh seda joogikest
oeh, seda pidu
oeh, seda tööd

oeh, seda ööd
oeh, seda unekest.......


oeh teid unetuid........



Ärge Magage Noorust Maha!!!

:)
 
suur mõtleja 12. detsember 2010, kl 02.15
kas keegi teab, millega siinkandis vanasti taguotsa puhastati? ameeriklased tarvitasid maisitõlvikuid, aga meil siin ju ei kasvatata maisi.
 
kuues unetu 12. detsember 2010, kl 03.17
oeh, seda und ei ole.. viimasel ajal enne nelja magama ei saa..
 
ööinimene 12. detsember 2010, kl 05.28
oeh, mis küsimus suurt mõtlejat keset sügavat ööd vaevab ega lase magada....:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 10.03
Pakun, et takjalehti.
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.01
ja kuskohast neid takjalehti talvel saab?
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.03
see "viimane" on üldse kahtlane tüüp.
igal korralikul unetul on oma järjekorranumber, kuid tema ajab oma rida! ikka kõige viimane vaja olla.
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.12
Talvel... talvel oli toidulaud esiisadel nii kasin, et polnud hädal vaja käia.:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.14
Või no mõni jõukam, kes ikka midagi poetas, võis lumega asja ära ajada. Karastunud olid.
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.15
Nänänäääää, olen jälle viimane.:D
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.17
viimane, sinu perekonnakroonika on kindlasti kõigile huvitav lugemisvara unetutel öödel:)
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.19
minu poolest ole pealegi viimane!
sest mina oma soodsat kohta unetute keskpaigas ära ei anna!
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.20
Mitmes unetu sa üldse olid?:D
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.24
üritaks nüüd teemas püsida:

siin on paljud arutlenud elumõtte üle. pikkade mõtiskluste tulemusel jõutakse enamasti selgusele, et elul polegi mõtet!
minu meelest pole sellisel juhul sugugi patt see elu magamisega sisustada. no mis sa ikka tühja rabad, ringi jooksed, mingit tabamatut õnne jahid?!
parem juba maga rahus. säästad nii oma kui teiste närve:D
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.26
minu järjekorranumber ei kuulu avalikustamisele!
kannan seda oma südames ja muu pole tähtis:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.29
Ah, ärge jamage siin oma une ja magamisega.:D Ega elu saa ometi maha magada. Kogu elu on üks lõputu areng läbi kogemuste või õppides teiste vigadest neid ise mitte tehes. Vaimustav on elada ja õppida ning kogeda. Mis siis, et vahel on talumatult raske. Kui on raske olnud, siis ongi hiljem millelegi tagasi vaadata ja nautida seda hetke, mil kogu halb on jäänud selja taha ja sa oled õnnelik.

Mis puutub minu esivanematesse, siis jahhh on lugeda küll nii mõndagi kui kirjutaks...:))))
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.30
Ausalt öeldes sa vist päris keskel ei olnud... ma ei mäletagi enam mitmenda koha sulle pühendasin....:D
alissandra 12. detsember 2010, kl 13.31
Tänavusel talvel tahaks küll talveunne vajuda, liiklema nagunii eriti ei pääse, mis siis muud teha kui magada.:)
 
noh 12. detsember 2010, kl 13.34
no natuke oleks ikka vahepeal uleval kah:P...liigutaks voodis varvast ja....:P
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.37
justnimelt vigadest ma õpingi!:)
näiteks magan hommikul kaua ja kui õue lähen, siis on tublid naabrid juba igale poole teerajad sisse kühveldanud.
eelmine aasta olin mina see, kes varakult üleval oli ja muudkui kühveldas! tõtt öelda kui kevad poleks viimasel hetkel saabunud, ma siin enam ei kribakski!!!
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.37
Ah õige küll, vihmauss oli kümnes. Selline ilus nummer.:D Nüüd kadus ise päris ära...
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.39
Alissandra, rinnuni lumes võid liilgelda küll ja magamise asemel aina lund visata nii, et unes ka näed kuidas aina viskad ja viskad ja viskad...:D
 
vihmauss1 12. detsember 2010, kl 13.40
viimane, olen just nimelt üsna unetute keskpaigas, sest episoodilisi unetuid tuleb ka arvestada.

ja miks sa ei ole veel avalikustanud, mis peol juhtus? ei taha oma tempe päevavalgele tarida või?!
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.41
Mis ma siin avalikustan, mõned juba, ka sina vihmauss, seletasite ära kus ja mis ja kellega sai oldud....:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.42
A äkki kirjutan säänse romaani kokku, et seda ei jõua poole aastaga ka läbi lugeda....:DDD
 
noh 12. detsember 2010, kl 13.42
ma arvan, et praegu kaib veel materjalide kokkulappimine ja ulevaatamine.....ja kunagi, kunagi....voibolla moni ei tahagi teada, mis juhtus:P...ja kas uldse juhtus:P
 
noh 12. detsember 2010, kl 13.44
mul aega kull romaani lugeda...:P
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.45
Korjan endale selle kirjatükiga terve unetute foorumijagu vaenlasi lisaks...:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.46
Nohil võib isegi õigus olla.:D
 
viimane 12. detsember 2010, kl 13.47
Nojaa kui voodis vaid varvast suurema osa ajast liigutatakse, asi see siis sinna kõrvale mingit kribamist lugeda. Parem ikka kui lakke vahtida.:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!