Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Tutvun armsa mehega!
 
sirli 21. detsember 2010, kl 22.52
Terv!!


Olen 29. Seni kokkupuutunud vaid endast kogenenutemaga (20-25a. vanematega). Arvan, et mind jätavad külmaks minuvanused, sellepärast siis muregi...Kutsu mind kohtingule al. 45 a. mees! Olen 29 ja otsin seda ainsat ja jäädavat, kellele kinkida beebi kunagi:))

Kui oled elujõuline ja ihaldad endast nooremat ja ilusat/armsat, keda kaisutada, siis kutsu mind kohtingule!

Mina olen inimene, kelles ei pettuta!
 
m45 21. detsember 2010, kl 23.41
Ja millisele meiliaadressile kirjutada tuleks Sirli?
 
mhhh 22. detsember 2010, kl 02.11
pole piisavalt provokatiivseid teemasid? aiai ajakirjandus ;)
 
Anja 26. detsember 2010, kl 01.11
Vaatan ja imestan, mõtlen ja sisestan..siis oma mõtte:))
Kuidas on võimalik vana mees ja armas?? Armas saab olla sellises vanuses naisele mehe kogemus ja kui hästi läheb, ka priske rahakott..et siis kuidas jõuab naine sellisele arusaamale, et tiigrihüpe viib nirvaanasse, ja muidugi vastupidi ka meeste suhtes;b
Lihtsalt jäin mõtlema, et ses vanuses mehega lapsi saada..kas naine on hull või on tal meeleheitlik soov ennast ahistada..või mis?

Ja huvitav on see, et ikka unetute nurgas..kas tõesti on mõnel naisel nii kehv löök omavanuste seas, et nii vana mehe tähelepanu ainult saab..või ei saa nagu näha.või on ta lihtsalt loll..;b;)))))) Pakun, et see viimane..aga kirstunael ikkagi oli: "tahan kinkida beebi"..:))))))))

* sry, analjakas oli/on see teema..;)))
 
tahaks loota, et eksin 26. detsember 2010, kl 01.31
Aga sinult, kirjutaja, küsiks ausalt:
Kas sul, vanal mutil, ei ole ka muud teha, kui internetis heietada, kui vääralt keegi elab? Vaata selle asemel parem iseennast, internetisõltlasest muidusööja. Ei ole ju valesti öeldud sisu koha pealt.
 
ja veel reaalellu... 26. detsember 2010, kl 01.34
Ja siis kirjuta seda ka, aga AUSALT: mitu kirja sa AUSALT kirjutasid reaalellu kellelegi, et keegi sinusuguse haleduse üles korjaks? Tead, isegi selleks tuleb REAALSELT midagi teha.
 
Anja 26. detsember 2010, kl 01.39
Kullake, mis nüüd juhtus?? Pole lööki või?;b Ja muuseas, ma pole sugugi vanamutt..
Akas arvamust avaldada ei tohigi, eriti kui teema kogemata valesse nurka eksinud..?;b
Oh, ära ärritu..see teeb su tulevasele beebile liiga..:))))))))))
 
siis vabanda, kui see pole nii 26. detsember 2010, kl 01.46
Sinust on jäänud millegipärast mulje, et oled üks kiimas õel vanamutt, ei muud.
 
vigisejate paradiis on internet tõesti 26. detsember 2010, kl 01.53
Mina ise kirjutan alati reaalsele inimesele, kui mul midagi on öelda kellelegi. Lihtsalt hale on vaadata seda teiste materdamist siin su poolt.

Kas oled saatnud kellelegi kasvõi meili pühade ajal? Miks keegi teine peaks seda siis tegema, kui sina ei saada? Miks peab ALATI keegi teine olema ja tegema? Kui kõik jääksidki ootama sinu kombel, mis siis saab??????????
Inimesed võiks natukegi mõelda selle asemel, et siin internetis oma elu üle vigiseda alateadlikult :(
 
Anja 26. detsember 2010, kl 01.56
Miks peaks mina vabandama, kui ma pole midagi kurja teinud..???
Minule jälle on jäänud sellest teemast mulje, et sa oled ise kiimas kolmekümnele lähenev vanatüdruk, kes ei saa muidu mehi, kui vanu ja neid oma nn noorusega püüdes.. Tead, ses mõttes oled sa hiljaks jäänud, sest sellises vanuses mehed, kui nad noori naisi tahavad, siis valivad nad ikka tõesti noored - vanuses kuni 26 - ..sina oled selliste vanakeste jaoks hoopis vanamutt juba..;b:))))
 
Anja 26. detsember 2010, kl 02.08
Mis jõulukaarte?? Kellele? Sulle või? Kes sa selline oled, et peaksin sulle virtuaalseid suudlusi saatma? Tänan, ei. Mul on reaalsed musimopsid, keda musitada nõrkemiseni..:))) Või arvad, et ma kaa vanatüdruk kes peab nagu maire paunaste mehi kuuekümpiselt netist otsima..;b Nõuvei..;b

Ja ega vanarahvatarkus pole sugugu mööda kui ta väidab: kaksendkaks, viimne taks..kui selleks ajaks mehele pole saand - tänapäeval moodne ju üksikema, meest otsimas - siis ongi sinu taks internetilaks..;b:))))
 
ausalt 26. detsember 2010, kl 02.11
Võta midagi ette oma paksu persega lõpuks ometi. Sa ei näe kõrvalt, kui hale see on... Ja siis elad iseenese kibestumist teiste peal välja. Miks teised peavad olema süüdlased sinu hädades? Täiesti mõistusevastane aru saada.....
 
Anjale 26. detsember 2010, kl 02.16
Miks sa oma reaalseid musimopse praegu ei musita, vaid inimesi needusega hirmutad: see teeb su tulevasele beebile liiga..... Needmine on sinu sõnum???
 
millesse ma usun 26. detsember 2010, kl 02.20
Võõrad inimesed ei ole süüdi sinu hädades, saa ometi aru sellest. Ja hakka liigutama ennast ise kasvõi lõpuks ometi!
 
Anja 26. detsember 2010, kl 02.22
No vot, nääd siis nüüd..nii kui mina teema üles võtan, läheb teema põlema..;b
Ja sellised isiklikud küsimused, et miks sa ei tee ja miks sa ei ole, küll vastust ei vääri..mis see sinu asi on, kuidas teised oma elu elavad..??

Ja miks ikka naised nii õelad on, et ärrituvad vahel mõne kena naise peale..ma olen tegelt sellega harjund, ka reaalis..küll ma olen litz ja küll ma olen paha, aga vat ma ei tea, et keegi võõras mees oleks keeranud mulle taha..või et oleks netist omale lunastust otsinud..;b
Arvan, et kes on reaalis äpu, on seda ka netis..ja needusega pole siin midagi pistmist, ikka oma mõtlemises on asi..või noh, kui sa tahad magusat valet, ki reaalis ja kui kibedat tõde, netis..lihtne!:)))
 
jah, kõik võib olla 26. detsember 2010, kl 02.40
Mis see sinu lõik on su arvates:
Ja huvitav on see, et ikka unetute nurgas..kas tõesti on mõnel naisel nii kehv löök omavanuste seas, et nii vana mehe tähelepanu ainult saab..või ei saa nagu näha.või on ta lihtsalt loll..;b;)))))) Pakun, et see viimane..aga kirstunael ikkagi oli: "tahan kinkida beebi"..:))))))))

Kui vana sinu mees on, kui sul üldse on kedagi olnud?....


Aga tead, ma ei viitsi vist enam siin kirjutada, lähen vististi magama ära.
 
Anja 26. detsember 2010, kl 02.45
Kuule, ma vatasin, et sa tutvustesse ka sama teema teinud..äkki aitab..mine nüüd tutvu..;b
Või maga lihtsalt välja ja vaata, kas omme mõni adre laekunud, kuhu vakku beebi poetada..ups! - kust beebi tulemas oleks..:)))
Olgu, tutvu siis hästi, äkki leidub ka sulle keegi siin ilmas..äkki ikka on nii, et igaühele on kuskil keegi.. Aga noh, see väide tuli siis, kui feminismist maailm ei teadnud veel ööd ega mütsi..:)))))))))
 
siiski veel; lõpetuseks 26. detsember 2010, kl 02.46
Hinda reaali selle põhjal, millesse usud. Siis peaks olema hästi.
 
Anja 26. detsember 2010, kl 03.08
Ma vist lähen teen ühe hõõgveini..ma täna unetu..ja kurb kui ainult see tobe teema siin elus on..
Tea, kas unetud on sügavasse unne mattunud koos sügava unega, et siin selline vaikus..ei usu, et need jõulud nüüd kedagi ära väsitasid.. ega te end ometi ära venitanud ole, unetud!?;o
 
Anja 26. detsember 2010, kl 03.09
Ups! - tahtsin ütelda, et unetud on unne mattunud koos sügava lumega..unega siin no problems..;b
 
Anja 26. detsember 2010, kl 03.42
Mul on siuke kahtlane tunne et mõni unetu üritab mind järele ahvida - kaob ära ja siis arvab, et keegi akkab temast puudust tundma..daa..läbiproovitud trikk - mitte keegi ei tunne unetutesy puudust - no kes tahab loppis näoga ja väljavenitatud kehaga rassivat unetut, kes sõbasilmale ei saa..;b

Ja mis puutub reaali hindamisse, siis see ikka sam mis virtuaalreaal..see ainult tundub, et see on midagi muud.. Lihtsalt me oleme ammu selles militaarses maailmas, millest üritatakse toimiv suhtlusvõrgustik luua..paraku, mina skeptikuna arvan, mitte miski ei asenda reaalset..ehk siis ei nuusuta sa roosi midagi läbi gaasimaski..;b;)))))
 
??? 09. jaanuar 2011, kl 01.50
Teemaalgataja, mis ime pärast sa arvad, et 50-55 aastane edukas mees peaks tahtma last sinult või kellelt tahes? Tal on omad lapsed olemas ja juba kaela kandma kasvatatud, viimane asi mida ta tahab on keegi vanatüdruk tiksuva bio-kellaga ja oma titevaluga :)))))))))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!