Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Uskumatu, aga tõsi!
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 10.48
märkamatult on pärale jõudnud tõnisepäev!

see tähendab, et tervelt pool talve on veel ees ja alles peaks olema pool tõpratoitu (teabeallikas Metsakalender2011).
vanal ajal nimetati tõbrasteks loomi, kuid tänapäeval teame me hoopis paremini, kes need tõprad on:)
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 10.52
mul oli tegelikult väike tagamõte ka kui selle teemapealkirja välja mõtlesin, kas on staarpealkirja moodi või pean uuele katsele minema?

eks seda näitab aeg, mitu korda seda vaadatakse:)
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 10.56
Eva, kes siin ka kangesti uuringut korraldas, on kadunud nagu vits vette:(
loodetavasti ei taba mind tema saatus.
sellepärast ma ei hakkagi avalikult välja ütlema, mis kuupäeval või aastal ma kokkuvõtet tegema hakkan:)
 
Hulkurkass 17. jaanuar 2011, kl 11.13
hommik imeline! ah siis sp eile hakkaski jälle lund taevast alla viskama.
tore, et pool sellest sünoptilisest sigadusest(nimega talv) on ametlikult möödas.
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 11.20
tere-tore!
kulla kass, kuskohas sa ometi elad?

meil sadas eile jäidet. ma ei olegi oma silmaga varem sellist asja näinud, et kõik oli kaetud ühtlase läikiva koorikuga. puuoksad lausa kõlisesid tuule käes.

täna aga sajab talveselgroomurdmise puhul vihma.
 
psh 17. jaanuar 2011, kl 11.36
pealkiri võiks olla ikka "appi" või "sos" või "mida teha " siis oleks nagu staarpealkiri :D
 
panther 17. jaanuar 2011, kl 11.47
Hommik!
Ma pakuks midagi sellist:

Vihm murdis talve selgroo
Tõnis praksas selgroo puruks
Jäitesajuga algab talve teine pool
Juba sulab! Uputused tulemas!
Ostke kummikuid ja kummipaate, sula ründab! jne.... Lõputult. Sama jaburad pealkirjad, mida pea iga päev näen ja tuleb ümber teha.:)))
 
panther 17. jaanuar 2011, kl 11.50
Või mõned dramaatilisemad ja ülespuhutumad:

Jäide murrab tänaval inimesi! (Eriti huvitav ja jabur pealkiri:)))
Traumapunktides hiigeljärjekorrad!
Vihm aitab kevadisele veekatastroofile kaasa
Jäite tõttu liiklemine takistatud
jne, jne, jne....:)
 
Hulkurkass 17. jaanuar 2011, kl 11.51
mis vihm? kõik on lume all ja valge. meil sadas eile nagu tuhksuhkrut tuulega taevast alla.
kui selle lume all on lörts, siis vähemalt täna ma seda oma naha peal tunda ei taha.
ja tundub, et ma elan teises või kolmandas eestis.

aga koos hommikukohviga hakkab aju ärkama, pakun staarpealkirja "palm, pikiinid ja pina´colada."(või hoopis pinjakolaada?) OH seda kommentaaride hulka, mis tuleks!
--------------on toimund ilge mõrv, murti talve lülisammas. rahvas juubeldab!
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 11.52
nii, spetsialistid ise on platsis:)

seega, mida jaburam pealkiri, seda staarim:D



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 17.01.2011 11.54.
alissandra 17. jaanuar 2011, kl 11.52
Tervitused!
Meil jällegi tänasest ööst sajab jäidet alla. Eile veel tuiskas ja oli 12 miinuskraadi, nüüd nulli tõmmanud. Parem oleks võinud külm edasi olla ja vaikne. See vastik tuul ja jama mis taevast alla tuleb, on poole hullem.
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 11.56
Alissandra, see ongi see sünoptiline sigadus, millest pool on veel ees:(
 
panther 17. jaanuar 2011, kl 12.02
Mis seal salata, loo pealkiri peab olema ligitõmbav.:) Et manipuleeritaval massil oleks, mille pärast lehte osta putkast või siis netis klikkida. Masendav tegelikult kuidas kasumi nimel tõmmeldakse ja rahvast lohku tõmmatakse.:( Aga mnjah, eks igaüks taha kuidagi palukest lauale saada......:) Vahel Õhtulehte sirvides vaatad, et oh kus on pealkiri, aga sisu on null. Paar rida mittemidagiütlevat teksti ja rahvas läheb liimile ning ostab...
 
Hulkurkass 17. jaanuar 2011, kl 12.04
käisin akna peal kontrollimas.
kadunuke on vägagi elus, kuigi momendil vaikne, rahulik...vist on koomas. 5 miinust.
kui mitte enne, siis dr.veebruari hoolitseva järelvalve all toibub varsti.
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 12.21
he-hee, panther, rõõm tõdeda, et mul õnnestus sind lohku tõmmata oma staarpealkirjaga:D
lisasid kohe mitu punkti minu kasumikontole!!!
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 12.24
aga vihma sajab endiselt ja minu kass keeldub õue minemast.
peab vaatama, kas kuskil tehakse ka kassidele õuekombenisioone nagu koertele.
 
panther 17. jaanuar 2011, kl 13.18
Just nimelt, lohku.:)) Õhtuks on neid lohusaajaid oma 300 ringis vähemalt..:))))
Samas, sul pole ju tühi teema.... nii et päriselt lohutõmbajaks sa ei kvalifitseeru. Tegelikult võib siia igaüks teha, mis teema tahes, nagunii vaadatakse, sest lugeda pole ju mitte kui midagi...:)))) Kui vaadata kas või seda ühe postitusega teemat ja klikkijate arvu.... siis on selgelt näha, et isegi ühe postitusega teema leiab lugejaskonda, kuigi lugeda, pole seal mitte ühtainumast rida..... ainult sellel, kelle jaoks see link sinna pandi.:))))
 
panther 17. jaanuar 2011, kl 13.20
Kassile õuekombinesooni võid ju ise teha. Sul endal lihtsam, tead kõige paremini oma kassi ümbermõõtu, kaalu, pikkust jne.:)))))
 
Hulkurkass 17. jaanuar 2011, kl 13.35
vaat ei taha kohe anekdootidesse panna :)))

Elas kord Ideaalne Mees. Ta tutvus Ideaalse Naisega, nad abiellusid. Pole vist raske arvata, et neil oli Ideaalne Abielu, Ideaalne Kodu ja Ideaalne Auto.
Ühel Ideaalsel Päeval läksid need Ideaalsed inimesed oma Ideaalse Autoga sõitma ja mida nad näevad....????? Seisab tee ääres Haldjas, tiivakesed longus. Ja hääletab.
Ideaalsed inimesed peatasid oma Ideaalse Auto ja korjasid õnnetukese üles.
Kahjuks sattusid nad ränka liiklusõnnetusse, kaks autosolijat said momentaalselt surma:((, ellu jäi vaid üks........
Kes jäi ellu????
----------------------
Ja õige vastusevariant oleks- Kuna kõik me teame, et ideaalseid mehi ja haldjaid ei ole olemas, saab see tähendada ainult seda, et ainus ellujääja oli Ideaalne Naine.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Hulkurkass 17.01.2011 17.58.
 
staarkrimiuudis 17. jaanuar 2011, kl 13.43
Seoses talve segroo murdmisega on politsei alustanud kriminaalmenetlust.
Jõhker kuritegu pandi toime täna.
Üle on kuulatud mitmed tunnistajad. Nende ütlused on aga vastukäivad. Ühed süüdistavad jäidet, teised vihma, mõned koguni lund.
Eduka uurimise läbiviimiseks palub politsei infot kõigilt, kes midagi selle kohta teavad.
Anonüümsus garanteeritud.
 
teooria 17. jaanuar 2011, kl 13.52
Pakun, et ellu ei jäänud keegi, sest haldjaid pole olemas.;) Vähemalt Ideaalsete Meeste ja Ideaalsete Naiste maaiilmas. Pealegi polnud Haldjas ideaalne vaid longus tiivakestega ja ei sobinud sellesse Ideaalse Avarii loosse.
 
anonimka 17. jaanuar 2011, kl 13.53
mina kuulsin, et selle pahateo saatis korda keegi Tõnise Päev.

lugupidamisega,
teie rexx
:-)
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 14.19
tundub, et nüüd on kõik mured (kui nii üldse sobibki enam väljenduda) murtud. juurdlust toimetavad asjatundjad.
tunnistajadki oma panust andmas:)

panther, niipalju mul oma kassi vastu lugupidamist on, et ma ei soovi tema muutumist teiste kasside naerualuseks. mul nimelt puudub õmblemisalane haridus:(
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 14.25
pakun, et ideaalse loo tagajärjel oli ainus ellujääja õnnetus e. see õnnetuke haldjake.
mis tõestab, et ideaalsed lood nii lõpevadki?
alissandra 17. jaanuar 2011, kl 14.27
Nii, mul on juubel, paneme peo püsti.:))))
 
Hulkurkass 17. jaanuar 2011, kl 14.56
Nii, kohe organiseerime ilutulestiku!

(500? )
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 14.59
juubel on väga laia tähendusega sõna.
siin tuleks pisut täpsustada, millega tegu:)
(juudijuubel, tööjuubel...)
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 15.16
nii, jõudis kohale:)
vaatasin seda ilutulestikku ja mõistsin, et see peab olema midagi palju enamat kui tööjuubel:)
ja nii ongi, 500!
jõudu ja jaksu edaspidisekski, penskar!
alissandra 17. jaanuar 2011, kl 15.18
Kommijuubel.:))) Juba sai läbi, nüüd on ümmargune arv rikutud.
 
-frukt- 17. jaanuar 2011, kl 15.20
mina oma 60ga olen vist allas titeeas. roomamisetapp on tegelt küll seljataga:)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!