Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetute partei
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 17.49
kuna valimispropaganda on järjega juba unetute nurka jõudnud, ja paljudel pole mingit parteilist kuuluvust ette näidata, siis teengi ettepaneku moodustada unetute partei.

ja mina kui idee autor hakkaks heameelega liikmemaksu korjajaks.
ma ei tea, kas põhikirja üldse vaja olekski. nii ei saa keegi näpuga näidata, et me midagi valesti oleks teinud.
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 18.17
ma vaatan, siin on juba mitmeidki huvilisi luurel käinud:)

kindlasti on teil kõhud ka tühjad. astuge julgelt liikmeks ja ärge muretsege, unetute partei ei jäta teid nälga!


 
jääkaru 23. veebruar 2011, kl 18.45
selle kapsahautisega sa küll liikmeid juurde ei võida.
 
Hulkurkass 23. veebruar 2011, kl 18.52
nuh, miks mitte. inglismaal on jedikirik...
http://publik.delfi.ee/news/kurioosum/inglismaal...
--------------may the force be with you.
aga menüüga tuleks teha nii, nagu valimislubadustega - lubad head-paremat ja siis lükkad mingi pläusti nina ette.:)
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.20
Partei rajajast saab ikka selle juht, mitte mingi liikmemaksu koguja.

Frukt unetute partei peaministrikandidaadiks!
Mina olen nõus!

Kapsahautist söön ka meelsasti.:)))
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 19.22
jääkarule teadmiseks, et selle toidu valmistamisel on kasutatud ainult kodumaist toorainet. sellega on toetatud kohalikke looma ja taimekasvatajaid. lisaks veel käibemaksu ausa tasumisega ka riiki:)

nomaeitea, see jedikirik tundub päris põnev, kui enamus nõus on, võiks nendega ühinemisläbirääkimisi alustada?
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.26
Miks poliitprobleemide lahendamiseks ainult lollid ja unetud üles on otsitud?
See teema võiks ikka Halvas Kogemuses olla!

Kui just keegi, kes nende kahe nurga vahet pendeldab, seda teinud pole.....
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 19.27
jääb ÄRA!!!!
minust küll peaministrit ei saa! ma olen rohkem selline tagatoas sahkerdaja, mitte esirinnas seisja!

ideid võin genereerida, kuid ellu peavad neid juba teised viima- selline oleks minu moto.

aga nende liikmemaksude jaoks on kavas šveitsi pangas arve avada. olles eelnevalt tutvunud valuutakursside ja naftabarreiltega, ootan ülekandeid dollarites.
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.32
> jääb ÄRA!!!!

Ei tulegi siis unetute parteid või?
Ära siis kohe põnnama löö, vii ikka alustatu lõpuni!:)
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.33
Ei saa siin midagi teiste kätega kastaneid tulest välja tuua!
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 19.35
la femme ega sa ometi arva, et poliitprobleemid on mingi halb kogemus?!

vastupidi, need puudutavad meid kõiki ja aeg on nad lõpuks ära lahendada!

ja lahendamiseks on vaja asjalikke ja tegusaid kodanikke nagu unetud ja lollid on:D
ainult üheskoos tegutsedes ja jedikirikut kaasates on see võimalik.
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 19.39
jääb ära tähendab, et minust ei saa peaministrit.

partei kestab sellest hoolimata. kui sa ei taha nende kastanitega end põletada,siis vahest hakkad ise peaks ja küll siis nende kastanite tassijaid ka leiab.
la-femme 23. veebruar 2011, kl 19.45
Mõnikord on poliitprobleemid ka halb kogemus, aga sinna nurka paigutada soovitasin neid eelkõige sellepärast, et nagu seal öelda tavatsetakse "siin käib kõige rohkem rahvast."

Meil on ikkagi meelelahutuslik nurgake ja poliitprobleemid siia ei sobi!

Eks ma siis püüan neid kastaneid kuidagi käsi kõrvetamata kätte saada, aga peaks ma ei hakka!
 
-frukt- 23. veebruar 2011, kl 20.27
soolasearmastajad parteilased on välja selgitatud.

nüüd üritan ka magusalembelisi kohale meelitada. kiirustage, sest veerand kringlit panin juba ise nahka!


 
äge 23. veebruar 2011, kl 21.45
arusaadav, keda frukt meelitab ületulema, oravaid. oma pähklitega.

jõudu ja konkureeri ikka viie kokaga,)
 
RoRo 24. veebruar 2011, kl 01.15
ükski koogitükike ei maitse ikka nii hästi, et
see õigustaks sellist piinlemist.. :)
 
-frukt- 24. veebruar 2011, kl 07.06
äge, oled väga tähelepanelik, tõtt öelda ise oravate peale ei tulnudki. aga pähkel on kasulik ka igasugu teistele karvastele ja sulelistele, kes siin ringi liiguvad.
piinama küll ei hakata. mitte kedagi ei sunnita pähkleid vägisi sisse sööma, nii et ärge nähke tonti seal, kus seda pole!


head vabariigi aastapäeva kõigile partei liikmetele!
 
Talib 24. veebruar 2011, kl 07.58
hääd vabariigi aastapääva, unetute ja parteitute ploki esindajad! :)

sõduri nahas ei tahaks küll täna olla, käisin just lippu välja panemas ja igatajes ommikumantli vääl oli täitsa kõle :(

_______________
no onju hää pääv :-)
alissandra 24. veebruar 2011, kl 10.12
Hommikust! Head pidupäeva nii rahvale kui Eestile kui unetutele!
Parteisse ma küll ei astu, isegi unetute omasse mitte, sest ma nii poliitikakauge inimene.
 
-frukt- 24. veebruar 2011, kl 11.57
ehh, kahju. alissandrast oleks hea peibutuspardi saanud, kuna tal on siin käpp mitmes foorumis sees:D
 
äge 24. veebruar 2011, kl 12.09
tervist ja elagu!
pagan, lipu pidi ka ju panema:( aga vist lahti koorima ei hakka ja hommikumantlivääl
välja ei lähe. aga äge oleks küll
la-femme 24. veebruar 2011, kl 13.01
Head pidupäeva jätku kõigile!:)))
 
Rexx 24. veebruar 2011, kl 13.15
head aastapäeva minugi poolt!

huvitav, et unetute partei püüab liikmeid söögiga! karta on, et siin väga näljaseid ei liigu, pigem ikka unetud.:))))
 
-frukt- 24. veebruar 2011, kl 19.12
Rexx, ma ei hakka siin jalgratast leiutama. kui vaadata poliitikute kohtumisi oma valijatega, siis on ikka söök tähtsal kohal olnud. kes ei mäletaks majoneesisaagat J. Kundlaga peaosas:)

selles osas nõustun küll sinuga, et igaühte ikka söögiga ära ei meelita. kahjuks ei ole veel jõudnud unetute logoga kleepse ja pastakaid teha. need on ju alati minev kaup olnud:)

samas on mul sulle tutvuse poolest pakkuda peaunetu soe koht!
la-femme 24. veebruar 2011, kl 20.40
Rexx, võta see soe koht vastu! Teist sama head pakkumist ei pruugi enam tulla!
Ja Frukt saab ka vaevast valla!:)))
la-femme 24. veebruar 2011, kl 20.43
Mulle paluks ka üks pastakas! See, mille ma kohalikelt valimistelt sain, hakkab juba tühjaks saama!
 
Rexx 24. veebruar 2011, kl 22.01
mingi kapsahautise ja pähklikringliga mind ei püüa. ma ei ole nõus isegi lihtliige olema, kui pole teada, mis selle partei põhikiri ja eesmärk on. peaunetuks ma kindlasti ei sobi, sest ma unepuuduse üle ei kurda. ja üleüldse selline "soe" koht kipub tavaliselt olema pigem tuuline või lausa tuuletõmbeline.:))
 
-frukt- 26. veebruar 2011, kl 07.57
mulle tundub, et unetute parteist ei saa asja:(

võibolla on ta oma ajast lihtsalt ees, ülearu innovaatiline, pluralistlik ja mis kõik veel.

mis seal siis ikka, lennaku ajaloo prügikasti:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!