Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
sõnaheide
 
-frukt- 26. veebruar 2011, kl 08.19
Mitte ükski vihmapiisk ei pea ennast uputuse eest vastutavaks.
 
psh 26. veebruar 2011, kl 08.50
aga miks üldse vihma sajab? mis soodustas pilvede tuleku?
la-femme 26. veebruar 2011, kl 09.18
Ole selline nagu tahad. Elu lõpuni.
Hansa pensionifond.

Õige, frukt, mis sa poliitikaga jändad, asuta parem spordiklubi!:)))
Sport annab tervise ja liitujaid tuleb kindlasti hulganisti. Minuga võid samuti arvestada. Et olla mitmekülgne, selleks on hea maratoni kõrvale ka heidet harrastada.

Mäletan, et kõigist sõnaspordi liikidest valisid sa juba tookord just sõnaheite.
Ära siis jälle nii kergesti alla anna, kui esialgu kõik ei laabu! Edu sulle!
 
-frukt- 26. veebruar 2011, kl 09.36
kui nii ütleks mõni kuulus filosoof, et ole selline nagu tahad elu lõpuni, ma usuks.
kuid sama lause pensionifondilt muudab mind vääääga ettevaatlikuks. kindlasti on kuskil imepisikeste tähtedega kirjas, milles point tegelikult on!

sõnaheide sobib mulle vist tõesti paremini kui partei asutamine. muret vähem ja vahepeal saab korralikult välja puhata, kiiret pole kuskile:)
 
-frukt- 26. veebruar 2011, kl 10.21
psh-le teadmiseks, et pilvede tulekut soodustab tuul. kehtib tugevama õigus. pilv lihtsalt lükatakse vastu omaenda tahtmist kuhu iganes.

vihmasadamine on seotud kannatuse katkemisega. kujuta ette, et sa muudkui jood ja jood ja jood. mis on selle tulemus? millalgi peab see vedelik ka välja pääsema. kõik oleneb sinu enda kannatusest, millal see lõplik moment saabub.
la-femme 26. veebruar 2011, kl 14.01
Ei hooli rahvas spordist! No ei hooli!.(((
Paku neile maratoni või heiteid, miski ei huvita. Ainult loevad.

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Mitte kõike, mis loeb, ei saa lugeda, ja mitte kõik, mida saab lugeda, ei loe.
 
Rexx 26. veebruar 2011, kl 22.08
loevad ja lähevad õue - spordiga tegelema!
 
-frukt- 27. veebruar 2011, kl 09.02
Rexx, ja õigesti teevad:)
mina olen väga spordikauge tüüp, ainult siin virtuaalselt tegelengi heitmisega.
reaalis aga...

kunagi sai tegeldud mõned korrad kepikõnniga. õnneks läks üks kepp katki. sinnapaika see asi jäigi...

see aasta oleks saanud suusatama minna, no pole veel jõudnud:(
(vaja ju siin heitmisega tegelda, selge see, et aega üle ei jää)
la-femme 27. veebruar 2011, kl 11.50
Depressioon on siis, kui ühendad arvuti internetti ja ei tea, kuhu minna.

Mul õnneks depressiooni pole, tean kohe, kuhu minna - ikka unetute nurka, kuhu siis veel!:)))
 
Rexx 27. veebruar 2011, kl 12.45
loomulikult unetutesse, see ikka esimene valik:)

aga kepikõnd on üsna populaarne ja lihtne spordiala, millega peaks iga inimene hakkama saama.
la-femme 27. veebruar 2011, kl 13.11
Kepikõnd on lihtne spordiala küll, kuid omad nipid on siingi.
Käimisel tuleb jälgida, et kepp kännu taha kinni ei jääks, nagu fruktil arvatavasti juhtus. Kui see õnnetus siiski aset leidis, tuleb kepp hästi ettevaatlikult sealt kätte saada. Ilma jõudu tarvitamata loomulikult, et ta ei murduks!
 
R 27. veebruar 2011, kl 22.07
Heidame mõned sõnad!
Väide: Tänase päeva puhul on rahval päiksetäpid.

Väide: Kõik kepid ei ole soovituslikult kännu tagant hästi ettevaatlikult kätte saadud.

Väide: Ei ole mingit märki kevadväsimusest.
 
-frukt- 28. veebruar 2011, kl 20.48
järeldus:kevadväsimusest ei saagi märki olla kuna valitseb sügav talv.

vastuväide:minu käimiskepp ei jäänud mingi kännu taha nagu siin ekslikult arvati.

probleem on hoopis sügavamal. mina kui kergeusklik tarbija, sain lihtsalt pügada, ostes ebakvaliteetse toote:(
kahjuks nagu tuhandetel teistelgi, ei jätkunud mul energiat oma õiguste eest võitlemiseks.
kuid igas halvas peitub ka midagi head. minul küll pole seda veel leida õnnestunud:(
aga ma ei jäta jonni.
 
Rexx 28. veebruar 2011, kl 21.27
siiski ma jään selle arvamuse juurde, et kepikõnd on lihtne spordiala, kui seda harrastada mööda teed kõndides, mitte kakerdades mööda raiesmikke.:D
lisaksin veel, et kõndida võib ka ilma abivahenditeta, kui jalad kannavad.
 
R 28. veebruar 2011, kl 21.32
Räägi, räägi, frukt.
Mis toode?
Kuhu kadus energia?
Miks sa ei leia halvas peituvas heas veel midagi head leida?
 
R 28. veebruar 2011, kl 21.35
Rexx
Kannavad, kannavad, need jalad veel
 
Rexx 28. veebruar 2011, kl 21.38
püüdsin frukti lohutada, et kuigi käimiskepp katki, ei pea see olema takistuseks selle spordiala harrastamises.
 
R 01. märts 2011, kl 01.08
Uskumatu!
Suhtleks nagu, aga lugedes oma rida. Tundub. Sõimaks nagu?
Oh ja Ah
 
R 01. märts 2011, kl 01.39
Väide: Homme on viimane võimalus kaardiga kinni maksta
 
-frukt- 01. märts 2011, kl 08.25
nii, minu lugu on selline:
olin ikka jalgsikäimist harrastanud. aga tundsin, et midagi on puudu. nii ma kepikõnni juurde välja jõudsingi. leidsin internetist mitmeid huvitavaid artikleid selle tervisliku ala kohta ja otsustasingi end muuta.

poed olid täis erinevaid keppe. olles nende kõigiga tutvunud, leidsin omaarust need kõige õigemad. need olid reguleeritava pikkusega ja igaüks, kes kepikõnnist midagigi teab, taipab kui tähtis see on! algaja kasutab hoopis teist pikkust kui edasijõudnu. arvutasin siis õige pikkuse välja, aga enne õue minekut otsustasin koridoris õiget liikumist harjutada. vaatasin mitu korda vastavat videot, et asi selge oleks.

siis tuli välja, et üks kepp muutus käies lühemaks. ei lukustunud õieti. tegu oli praagiga. viisin siis poodi tagasi, aga neid rohkem müügil ei olnud, ei saanud ümber vahetada. siis teatati mulle, et kuskil teises eestimaa otsas sama keti poes on need olemas ja tuuakse mulle. lubati teatada kui kohale jõuavad.
nii, aeg läks, üks nädal, teine, kolmas. juhuslikult sattusin sinna poodi ja küsisin nende kohta.
olid jah kohal, ammu juba. tolmgi peale kogunenud:(

sain lõpuks ihaldatud spordialaga tegelema hakata....
kuni jälle üks kepp kippus lühemaks jääma.

tuli meelde, kuidas algul mind kahtlustati, et olen ise keppi liiga tugevalt reguleerinud, seepärast ongi katki.
nüüd oli tegu juba kasutatud kepiga...ei viitsinud enam õiendama minna.

olengi alguses tagasi, käin lihtsalt jala.

elu ongi üks suur õppetund
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.20
vot seda ma küll kuulen esimest korda, et algajal peaksid kõnnikepid teist mõõtu olema, kui edasijõudnul. kas siis kasv käies muutub?
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.25
Teleskoopkäimiskepid (vt. näiteks Telescopic 2 )
- mille poolest nad head on?
saate kepi pikkust reguleerida just oma kasvule sobivaks ilma keppi lühemaks saagimata.
võrreldes ühes tükis toodetud keppidega on nad mugavamad, universaalsemad ja ei ole sugugi nõrgemad ega vähem vastupidavamad.
kokkupandult võtavad nad palju vähem ruumi
kokkuhoid- nende pikkust saab muuta vastavalt kasutaja kasvule ja kui ei kasutata korraga, aitab perekonnale vaid ühest paarist
saate keppide pikkust varieerida sõltuvalt maapinna reljeefist. Liikudes mäest alla- kepid pikemaks, mäest üles- lühemaks või kui risti nõlva- alumine kepp pikemaks, ülemine lühemaks. Tulemuseks- suurem turvalisus ja mugavus.


vat sellise reklaami õnge läksin mina:(
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.27
ja siis veel seda ka, et algajale soovitatakse natuke lühemaid keppe, siis ei ole koormus kohe nii suur.
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.31
Et kepikõnnist ka kasu oleks ja kõnd ei väsitaks, on olulise tähtsusega valida õige pikkusega kepid.
Orienteeruva pikkuse saab iga kasutaja ise välja arvutada, korrutades oma pikkuse 0,68-ga.
Kui inimene on algaja, võiks natuke lühemaid keppe kasutada (-2...5 cm), kogenud kepikõndijale sobivad natuke pikemad kepid(+2...5 cm)
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.32
oled tõesti reklaami ohver!:DDD
kujutad sa ette, kui peaks iga mäekese ja orukese juures hakkama oma kõnnikeppe pikemkas-lühemaks kruvima. millal siis sellest kõndimisest rõõmu tunda. mul on täiesti tavalised käimiskepid juba mitu aastat ja olen väga rahul nendega. ka transportimisega harjub lõpuks ära.
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.40
ei kujuta tõesti ette seda pidevat kruvimist. õnneks elan tasasel maal.
aga kepid ei kannatanud tavalist kokkupanemistki ära:(
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.43
kui veel edaspidi peaksid ostma, siis vali ikka need tavalised ja sa ei pea kahetsema.
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.44
aga kõndimine koos kõnnikeppidega on kindlasti parem ja mõjusam, kui ilma nendeta.
 
-frukt- 02. märts 2011, kl 22.46
nüüd ei osta ma enam midagi!
kui tarvis, murran teeäärsest võsast parajad roikad ja asi ants:D
 
Rexx 02. märts 2011, kl 22.49
ära siis seepärast iga kord võsaraiet tegema hakka, kui kõndima lähed.:DD poe omad ikka soliidsemad.:)))
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!