Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
MAI
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 06.47
sai pisut lennatud ja kuna kõrgemalt on ikka parem ülevaade, siis jagan teiega kõike positiivset, mis siit silma hakkas:

palju on räägitud elektri-, vee-, tuule- ja päikeseenergia hinnatõusust. kuid hea uudis on see, et pilveenergia on jätkuvalt tasuta!

ammuteada tõde on toidu- ja jaekaupade kallinemine. rõõmustamiseks annab aga põhjuse luksuskaupade veelgi suurem hinnatõus!

igasugu rohenäppudele teadmiseks, et on alanud igaaastane kartulimardikate, lehetäide ja äädikakärbsete ränne siiapoole. kuid on lootus, et nad meieni ei jõuagi kuna saavad juba naabermaades hea saagi korral kõhu täis.


no ja sellest peaks esialgu piisama, et maikuu saaks edukalt edasi minna ja uusi, veelgi paremaid arenguid tuua.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 01.05.2011 07.54.
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 07.59
siin on küll juba kümmekond lugejat eksiteele viidud, aga ülejäänud, kes veel magavad, saavad rõõmustada, et magasid kaua.

ma nimelt muutsin teema pealkirja informatiivsemaks:)
 
noh 01. mai 2011, kl 08.54
ei no, mis asja...hommiku vara sädistavad siin...no magada ei lasta:P
la-femme 01. mai 2011, kl 09.00
Õiget juttu räägid, noh! Une ajavad ära jah....
 
noh 01. mai 2011, kl 09.03
kas ma olen kunagi...midagi valesti öelnud:PPPPP
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.15
noh, sa levitad ju suisa kuulujuttu!

justkui muudaks paar tiiru luuaseljas mu kohe säutsujaks ehk linnukeseks!!! otseöeldes kergemeelseks...
 
Pödör 01. mai 2011, kl 09.19
MOI.

Seda tuuleenergiat on täna kõvasti, eilegi oli, sai ilusasti tuule alla.
 
noh 01. mai 2011, kl 09.19
hullem variant oleks...nõiaks...kohe päris nõiaks:PPPP
 
Pödör 01. mai 2011, kl 09.22
MOI.

Tahtsin algava MAI puhul lennukat kuid siiski mitte nii tuuleenergilist kuud soovida. kõigile ikka.
 
noh 01. mai 2011, kl 09.31
ja mis sel linnukeselgi viga peaks olema.....arvatavasti pole ühelgi mehel selle vastu, kui näiteks...üks kena mesi lind tal oleks....kes siristaks tal kõikse aeg kena lauluviit ja mesijuttu kõrva ajaks...ja kui veel liita see sõna...mesilind, siis saaks ka töökuse juurde...ei, mul pole miskit selle vastu, et lebada pehmetel sulgpatjadel, mesijuttu ja linnulaulu kuulata...ja ümardataks mind seal kena mesi linnu poolt:PPPP
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.36
see nõiavariant sobib tänasesse päeva suurepäraselt, kuna mul oligi plaanis pühapäevanõiaks hakata.

tuule puhul on kõige tähtsam, et ta puhuks õigest suunast so. maja tagant. muu on juba teisejärguline:)
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.37
noh, küll sa oskad ilusasti unistada:DDD
(rõhk sõnal "unistada")
 
noh 01. mai 2011, kl 09.38
ma tean seda isegi:PPPPPPPP
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.39
mesilinnu kohta olen kuulnud, et kui sul peaks näiteks kuskilt valutama, siis lase tal seda kohta nõelata ja oledki terve!
 
noh 01. mai 2011, kl 09.40
milleks ta maja tagant peaks puhuma...kas...sellisel juhul, kui maja eest puhub ja maja taha kukud, ei leia enam koduust üles?:P
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.40
aga kui sul on haigekassakindlustus, siis perearstist peaks ka abi olema
 
noh 01. mai 2011, kl 09.42
ja seda ma tean ka, paganama hästi...ainult vabatahtlikult pole lasknud ennast kunagi torkida...ikka sunniviisiliselt...kuigi olen selliseid hulle ka näinud, kes teevad seda vabatahtlikult:PP
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.42
tuul peab puhuma majatagant sellepärast, et saaks uksest nõnda välja, et soeng sassi ei läheks:P
 
noh 01. mai 2011, kl 09.44
minu vaatlemise tulemus on selline...et seal kaabu all ei paista ühtki karva olema...millisest soengust jutt on?:P
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.45
see, et sina oled pime, ei tähenda veel, et ma kiilakas oleks:PP
 
Pödör 01. mai 2011, kl 09.46
noh jah, sul kaabu peas, tühja sest soengust nüüd.
 
noh 01. mai 2011, kl 09.47
see oli küll hea tähelepanek:PPP
 
noh 01. mai 2011, kl 09.49
ja mis, sa tahad teistest nõidadest erineda?....mina tean, et nõidadel on pikad juuksed ja need on sada aastat kammimata...ja mille erilise poolest peaks sina teistest erinema?
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.49
kaabutajatele teadmiseks, mul on hoopis stiilne nõiakübar peas! see ei mahtunud lihtsalt pildile ära:(
 
noh 01. mai 2011, kl 09.51
tühja sest kaabust...peaasi, et nägu on näha:P
 
Rexx 01. mai 2011, kl 09.55
avan, et parem ikka olla kergemeelne nõid kui raskemeelne nõid.:)
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 09.56
just aksessuaarid on need, mis muudavad iga päeva eriliseks:)
 
Rexx 01. mai 2011, kl 09.58
kui juuksed hästi tugevasti patsi punuda, siis ongi näol pidev lai naeratus.
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 10.00
ja soengute kohapealt veel niipalju, et just selline kammimata mulje loomine on kõige keerulisem!
lakutud muljet on väga kerge luua, kalla esimest ettejuhtuvat õli pähe ja silu käega üle:)
aga ükshaaval juuksesalkude viimistlemine, et lohakas mulje jääks, on tõeline kunsttükk! l
 
-frukt- 01. mai 2011, kl 10.01
Rexx, ilu nimel tuuakse palju ohvreid!
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!