Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
panther
 
Viilimise laupäev:) 03. oktoober 2009, kl 10.37
Hommikul äratasid mind päikesekiired, mis laugude vahelt sisse pugesid.
 
panther 03. oktoober 2009, kl 10.47
Nonii, klaver mängis vingerpussi ja edastas terve jutu asemel ühe lause... aga see vist ka teemakohane, sest täna ei näe ma kusagil laupäevast lugemist?!! Ja kuna teemaks viilimine, siis see ka teemakohane, et terve jutu asemel saate vaid ühe lause...:)))))
Kui mu mälu mind ei peta, siis oli millalgi juttu sellest, et ma olen na tõbine ja väsinud ning keegi võiks selle enda peale võtta (la femme'i ma seekord välistasin) kuna mina olen haiguslehel...:)
Võimalik, et asi ka selles, et kõik polegi veel ärganud või hoopis selles, et kõik on hoopis ilusat ilma nautimas, mis on muidugi täiesti arusaadav ja vabandatav. Kauaks neid päikselisi päevi ikka jagub.
Kuna kavatsen samuti teie viilimispäevas osaleda, siis rohkem juttu täna ei tule. Kes virgem võib ju tulla ning ise selle viilimispäeva katkestada.:)))
Jätkuvat päikselist päeva kõigile!
 
panther 03. oktoober 2009, kl 10.50
Nagu näha, olen jätkuvalt nii väsinud, et isegi teema ning nime kasti olen segi ajanud.:)
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 10.53
kena hommikut! näen, et teemaks seekord panther:)))
 
angelina 03. oktoober 2009, kl 10.55
http://www.youtube.com/watch?v=S0zMHf7J15g&feature=related

Tulebki minna õue. Päike paistab. Aga külm on. Mulle kohe üldse ei meeldi.
 
panther 03. oktoober 2009, kl 10.57
Rex, eks siis võtke viilimise paus vahepeal ning järage panthrit...:))))))
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 10.57
kodus ka külm, sest ei köeta veel. aga mul ka täna plaanis minna õue, lausa linnast välja sõita. sügisesse loodusesse.
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 10.59
panther, sinu personaalküsimus on ju nii ära lahatud, et küllalt sai:))))
 
panther 03. oktoober 2009, kl 11.01
Seda minagi...:))))) Mul pole küll vist enam mitte ühtki asja, mida teiste eest varjata. Teie puhul, selle eest on, mida avastada.:)
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 11.13
keegi ei saa kedagi teada nii palju, et avastamisrõõmu ei oleks. seda enam, et inimesedki muutuvad.
 
h 03. oktoober 2009, kl 11.19
Viilimise laupäevahommikut kõigile! Tõesti on päikesekiireline ilm täna.
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 11.23
h, sa polegi endale pikemat nime leidnud?
 
panther 03. oktoober 2009, kl 11.28
http://www.youtube.com/watch?v=mPjIC0TRstY
Päikesepaistet!
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 11.29
soojust!!!
 
h 03. oktoober 2009, kl 11.33
Muide, ma ei keerutanud eile mingit vahtu üles. Ma tõsiselt soovisin, et keegi aitaks mulle uut nime valida. Aga tundub, et väga palju variante ei tulnud. Järsku sul, Rex, on midagi välja pakkuda. Nimi Jah on iseenesest täitsa positiivne, rohkem nagu ei saakski:D Aga ma ei tahaks vist alati ka jah olla, mõnikord peab ei ka ütlema;)
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 11.36
"aga" on lausa kolme tähega ning kahtlev, võib-olla "yes" oleks veidi peenem? samas võib ju alati öelda, et jah, aga...
 
h 03. oktoober 2009, kl 11.39
Ja kuna noh ei olnud nõus oma nimele midagi sappa võtma, siis ma hehh ka ei ole:D

(muide, ega ma nüüd pantheri teemat ei risusta oma nimevaliku jutuga?)
 
Rex 03. oktoober 2009, kl 11.42
h, ütleme nii, et püüame su nime siin pikemaks viilida:)))))
 
h 03. oktoober 2009, kl 11.46
Korra mõtlesin, et nimetaksin h. nüüd ennast, aga see punkt hakkaks vist liialt segama.

Edaspidi olen helen. Nii et: h on edaspidi helen. Küll viis tähte nelja asemel, aga loodetavasti ei ole hullu:)
 
noh 03. oktoober 2009, kl 12.26
h...kas on nii oluline, et ma nõus olen?:D
 
noh 03. oktoober 2009, kl 12.27
ma olen vastutulelik inimene....kui ilusti põhjendus olemas....olen ju nõus ühe h juurde panema:D
 
helen 03. oktoober 2009, kl 12.45
Miks alati peab põhjendama?:D Aga olen nüüd juba oma valiku teinud.

Noh, kas sinul on täna ka viilimise laupäev? Ja kas kellelgi on mingid erilised toimingud, mida kindlasti igal laupäeval tehakse?:P
 
noh 03. oktoober 2009, kl 13.22
no, kui ma oleks pidanud omale lisama veel ühe h, siis oleks ikkagi tahtnud teada, milleks see hea on...ja oleks oma uut nime eriliselt vb hinnanud:D
ma ei tea kuidas teistel, aga minul, kui kaksikul pole traditsioone...võibolla mingid toimingud on kindlasti, mis iga laupäev tehakse, aga need on ka jälle sellised asjad, mida teen igapäevaselt:D...aga viilimine, teha oleks palju, et viilida poleks aega...aga täna mõtlen sellele, et... kas pean?....kõike jõudma?...kõike nagu nii ei jõua iialgi tehtud...
 
panther 03. oktoober 2009, kl 13.32
Näed sa, nimi võetud ja uus liige jälle meie seas.:)
Helen, mina küpsetan laupäeviti alati lastega koos midagi ja käin nendega jalutamas. Lisaks üritan teha ära enamuse kodutöödest, sest minu töönädal algab sageli pühapäevast.:)
Ja kui ei jõuagi kõike, siis pole ka miskit lahti. Eks nädal on pikk ees ja paljutki jõuab siis ka ära teha.
Viilige rõõmuga, enne kui torm tuleb ja Eestist üle käib.:) Lippan nüüd kiirelt õue, saan ehk enne käidud kui maru murdma hakkab.
 
Anita 03. oktoober 2009, kl 13.40
mina küll ei viilinud..küpsetasin värsket lesta..nämma! nüüd vaatan, mis siin toimub..;b
 
Anita 03. oktoober 2009, kl 13.45
ühtlasi pakuks ka head muusikat..viilijatele..;b
http://www.youtube.com/watch?v=Ap00t-nWuiw
 
helen 03. oktoober 2009, kl 13.45
No jah, tänapäeval on inimeste elu hoopis teine kui eelmise sajandi alguses näiteks. Siis oli rohkem traditsioone, millest kinni peeti. Kuigi laupäevane saunaskäimine ei olnud tingitud ilmselt kombest, vaid vajadusest ennast puhtaks pesta. Täna ei ole enese pesemiseks vaja oodata laupäevani, elutingimused on paranenud ning duššitada võib ju lausa kolm korda päevas, kui tahtmist on.
Aga võibolla ongi hea, et inimesed ei ole enam nii palju kammitsetud. Kuigi dogmasid on ikka ja omad põhimõtted. Aga see ei ole sugugi paha.
Noh, Kaksikud vist jõuavad alati kõike,nad oleks justkui mitmes kohas korraga:D
Panther, lastega koos küpsetamine on nii armas, lähendab peret ja lisaks saate ka midagi maitsvat ja omatehtut nautida.
 
mari 03. oktoober 2009, kl 15.34
mina viilisin vähemalt küüned ära, et päev kirja läheks...
laupäeval tavaliselt koristan, küpsetan midagi ja õhtul sauna. Täna teen ka õunakooki, sest eilsed postitused ajasid isu peale. Ilm on täna hea, veidi vihma ja palju päikest!
 
Anita 03. oktoober 2009, kl 16.15
mulle ka meeldib laupäeviti irmsasti kokata..nüüd hakkan varsti oma retsepti järgi kotlette /loomulikult kanalihast/ tegema..
võin ka viilijatele pakkuda, kui nad päevatööst näljas..;b
 
helen 03. oktoober 2009, kl 16.19
Mmmmm, kotlette tahaks küll, Anita:P
Mina tegin just kartuliputru, aurab praegu mõnusasti. Mul oli korra ka mõte, et teeks õunakooki, aga täna vist ikka ei viitsi. Viilin väheke laupäeva:D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!