Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Ärge kaotage lootust
 
Ilma Tark 28. mai 2011, kl 19.39
Minult on palju küsitud, kas sellel aastal üldse tulebki suve. Ollakse lausa pahased, et kaua võib!
Eks ma olen tõesti õige tegelane, kelle poole selles küsimuses pöörduda.

Olen loodust jälginud ja oskan märke lugeda küll:
näiteks hakkavad võililled õitsemist lõpetama.
naabril on kartul maha pandud.
usaldusväärsetest allikatest tean, et varsti algab koolivaheaeg.

- need on olulised verstapostid, mis on alati 100 prossa suve tulekut ennustanud!
 
prussakas 28. mai 2011, kl 20.11
minul ei ole Ilmaga kunagi probleeme olnud
 
sitikas 28. mai 2011, kl 22.52
Parem Ilma kui Olja
 
-frukt- 29. mai 2011, kl 09.10
hea, et täna vähemalt vihma ei saja. muud positiivset ei oskagi lisada:(
 
põle tark 29. mai 2011, kl 11.21
Suvi algab meie kliimavõõtmes tavaliselt pärast Jaanipäeva. Jaanipäeval üritavad paljud kõigest hingest vältida sääski, ostes poed tühjaks kõikvõimalikest erinevaist vahendeist, mis neid vereimejaid eemal peaks neist hoidma. Lisaks ostetakse meeletutes kogustes šašlõkki ja vorstikesi, et neid siis visiseva lõkke ääres suurpäeva õhtul vihmaladina saatel küpsetada.
Lihtsalt on saanud heaks tavaks, et Eestimaal sajab jaanipäeval vihma. Kas või törtsuke päeval, aga tuleb. Pärast jaanipäeva on aeg kõigil suurt suve tervitada, sest tavaliselt pärast seda sääskede suurt söömapidu ja eestlaste jooma-söömapidu, on aeg päikesel lõõskama hakata ja vihm minema peletada. Vahel õnnestub vihmal end Eestimaa suvest nii kaua eemal hoida, et räägitakse põuast ning loodetakse iga jumala päev säravsinist selget taevast vahtides, et ehk äkki ilmub mõni pilveräbal ja sellest räbalast mõni piisakegi.

Jahaaaa, jääb vaid öelda, et suvi tuleb. Ootuspäraselt nagu ikka, aga natuke hiljem, mitte täna ega homme.
 
-frukt- 29. mai 2011, kl 13.10
ilmaaegu võtsin siin ennist sõna:(
nüüd juba lugesin kuskilt, et tuleb äikest ja maru...
algama pidi õnneks teisest Eesti otsast ehk siia ei jõuagi.
 
hk 29. mai 2011, kl 13.47
eesti kliima- lehed maad, lehed puus, lehed maas, lehed puus....jne
peale jõule tuleb kohe jaanipäev, siis on juba iga samm sügise poole, jõulude poole....
kuna mina olen raudselt nn teise eesti teises otsas, siis lihtsalt aja küsimus, millal õues paukuma hakkkab. (vihmavari kaasa!)

ilusat ka - sirel õitseb ja linnud l ä r m a v a d lausa.
kuidas lood ööbikutega on? vara veel?

soovijad võivad siia juurde mõelda laulu "õrn ööbik, kuhu tõttad sa..."
mina tõttan posti otsa oma eksistentsi õigustama ja eestit viie rikkaima riigi hulka aitama:)
 
Rexx 29. mai 2011, kl 14.20
meil sirelid veel ei õitse, kuigi värvi juba näitavad. kuid ööbikud pidid öösiti juba kontserte andma.
 
-frukt- 01. juuni 2011, kl 17.41
no ööbikud laksutavad suisa päise päeva ajal, just tänagi jäin neid kuulama.
 
Rexx 02. juuni 2011, kl 20.39
ja sirelid õitsevad täies hiilguses! küll see kevadine õitsemiseaeg on ikka ilus!
 
asynkroon 05. juuni 2011, kl 00.38
Ilus on kevad jah. Eriti kui satud maal olema. Ainuke mis kevade ja suve juures häirib on tõesti see putuka paradiis mis siis lahti läheb:-(
alissandra 05. juuni 2011, kl 09.26
Mu meelest suur suvi juba alanud. Nii palav on, et istu kogu aeg külmas vannis kaelani vees, nagu ämmale kohane, kuigi mul miniaid ega väimehi veel polegi.:)))
 
hk 05. juuni 2011, kl 11.24
situkatega on siis nii - pritsimine ei aita, määrimine ei aita, peaks vist hakkama sääsekreemi sisse SÖÖMA??????
sügelev ja kuplas suvi. olgu, ma kõigega nõus, peaasi, et päike paistaks:)
 
a 05. juuni 2011, kl 14.24
kõike head ei saa korraga
 
xyz 05. juuni 2011, kl 18.07
Ei ole nõus kogu aeg sellega, et päike paistaks. Sain päeval täieliku laksu, nii et pärast olin pea tund aega jahedas oimetu ja pea käis ringi. Õnneks on nüüdseks päike pilve taha kadunud ja ilm vähe inimlikum. Võib vabalt jalutama või sportima minna. Veepudel muidugi kaasa.;)
 
xyz 05. juuni 2011, kl 18.09
Mul on vist nii s...t iseloom, et sääsed ka mind ei taha. Need, keda sääsed armastavad on vist päris magusad tükid.;)
 
-frukt- 05. juuni 2011, kl 19.13
no oodake veel pisut, homme pidi tõeline kuumalaine saabuma!
mis te siis tegema hakkate???



Toimetatud 1 kord(a). Viimati -frukt- 05.06.2011 19.14.
 
xyz 05. juuni 2011, kl 19.46
sõltub, millises Eesti otsas elada. Kus jahedam, kus soe, kus päris põrgupalav.;) Aga enne oodake homne ära.
 
Rexx 05. juuni 2011, kl 21.05
kas siis off kah enam ei aita nende sääskede vastu? olin hiljuti ühel aiapeol ja pärast offi pihustamist olid sääsed mingi aeg minust eemal.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!