Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Unetud magavad....
moosimadu 17. oktoober 2014, kl 07.01
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 07.46
Kell kaks veel ärkvel ja kell viis juba üleval.
Oleks tark inimene, teeks palju tarku asju.
Nüüd tegin palju tavalisi asju ja kuulan tarka muusikat otsa.


https://www.youtube.com/watch?v=BuRuwR2JSXI

Tõotab tulla ilus päev.
Teil ka. Ilusa pühapäeva ilusat algust!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 19.10.2014 07.51.
 
-diip- 19. oktoober 2014, kl 18.24
Ilma küll just ilusaks ei saa nimetada. Külm ja märg.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 18.35
Keegi keeras tõesti ilmanupu valele poole põhja.
Noh, toas oli ka päev läbi päris mõnus olla. Midagi kena on selleski.
 
Melilotus 19. oktoober 2014, kl 19.25
Käisin täna siiski külmale ilmale vaatamata merd kontrollimas.Oli sügise nägu ja tegu.Võimas.Soojas toas on hea ,kui on mere tunne hinges.
 
-diip- 19. oktoober 2014, kl 22.12
Siin Tartus on ainult jõeke läbi linna. Eks meri ole ikka teine mastaap.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 22.16
Mul pole sedagi, käin ja loksutan vett vannis.
Aga puulehtede langemispidu on siin võimas.
 
-diip- 19. oktoober 2014, kl 22.19
Ma täna riisusin neid lehti. Tuules ja vihmas. Mis teha, kui inimene on nii usin;)
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 22.32
Oh, hullult töökas.. ma loodan pisisriisujate ehk laste ja muude selliste olendite peale...
 
mööduja 19. oktoober 2014, kl 22.36
Sellise ilmaga tahaks terve päeva lihtsalt maha magada. Tervet ei suutnud, aga osaga sain hakkama.
 
Melilotus 19. oktoober 2014, kl 22.37
Unetud magavad.Või ei.Et uinuda,tuleks välja mõelda üks hea mõte,mida siis mõtlema hakata.Midagi meeldivat.Igakord erinevat.Täna veel seda head mõtet pole tulnud.
 
-diip- 19. oktoober 2014, kl 22.45
Ma ei mõtle kunagi, et lähen magama. Lihtsalt lähen voodisse, panen silmad kinni ja mõtlen midagi. Hommikul ärkan ja saan aru, et olen maganud.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 23.02
Jään magama või ei jää - samuti ei mõtle. Uni tuleb siis kui tuleb. Kui tuleb. Ja kui ei tule, magan teine kord.
Tegelikult on hea, et ma pole bussijuht või lendur.
 
moosimadu 19. oktoober 2014, kl 23.03
Aga see idee - ilusad mõtted enne uinumist - on tegelikult mõnus. Nirusid mõtteid on niigi, las teevad ruumi ilusatele, kui heaga ei lähe, mingu ajades.
 
Melilotus 19. oktoober 2014, kl 23.06
Just,mõtlen midagi.Aga mida.Kui on palju mõtteid peas,siis ei tule uni.Minul mitte.Tavaliselt püüan ühe mõtte peale pidama saada ja siis seda nii ja naa heietada.No näiteks,suve peale on hea mõelda.
 
Rexx 19. oktoober 2014, kl 23.08
ilusaid mõtteid võiks ikka kogu aeg püüda mõelda, mitte ainult enne uinumist.
 
c*) 20. oktoober 2014, kl 03.43
millal see aega mõelda veel on? nii kui pea padjale langeb on uni käes. võimalik, et uni tuleb juba poolel teel. ei tea, pole jõudnud kontrollida :-D
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 06.43
No ei saa päev otsa ilusaid mõtteid mõelda, elu on vahepeal pisut koledapoolne, pole parata. Näiteks praegugi - võileib hambus ja autovõtmed näpus, aga mitte ei tahaks veel õue minna...
 
noh 20. oktoober 2014, kl 20.36
no nii...vuta vuta nüüd tuttu:PPP
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 20.43
Kell pole isegi sada ju?
Nüüd algab mõtlemise aeg, alustagem tevelistest ja seeejärel sujuvalt graatsiliste paarishüpetega ilusate mõtete manu!
 
Rexx 20. oktoober 2014, kl 20.50
kui mõelda päeval ilusaid mõtteid, tulevad öösel ilusad unenäod:) aga ma ennist ju ütlesingi, et võiks proovida nii mõelda. ja praegu on uneajaks tõesti liiga vara veel.
 
noh 20. oktoober 2014, kl 20.55
ei no..mis ta nüüd vara on..kaheksa tundi tahaks ikka põõnata..ju:PP
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 20.56
Ausõna, proovisin päeval ilusaid mõtteid mõelda! Vahetpidamata ei jaksanud, tuli päris karme sakke sisse, ei salga.
Unenäod on alati ilusad, isegi santidel aegade.
On ju?
 
viies 20. oktoober 2014, kl 21.07
Ma tahan ka kogu aeg ainult ilusaid unenägusid näha. Aga võta näpust, isegi kui mõelda ilusast nii päeval kui õhtul enne uinumist, ei aita see alati. Tõeliselt ilusaid unesid, mis tekitavad enneolematu kergustunde ja nirvaanalähedase aimduse, näeb ehk korra-kaks aastas.:( Ülejäänud aja veedan kas pimedas teadmatuses või ... ah, mis sest ikka siin lahata.:)

Moosimadu on kadestamistvääriv isik, et isegi halbadel aegadel näeb end paradiisis. Eks ta ole, kellele antakse, kellele mitte.:)
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 21.16
Ju mulle meeldib magada, ikka meeldivad ju asjad, mida kasinasti saab.
Ja halbasid unenägusid ma ei tõepoolest näe. Ei ole seda ise vedamisena osanud vaadata, aga ehk ongi nii - küllap on õnne olnud.
Igal juhul soovin teilegi ilusaid unenägusid, seliseid, millest ärgates oleks tunne, nagu saaks jupi pehmet unenägu alanud päeva kaasa. Noh, et oleks kehval hetkel kohe käepärast võtta.
 
c*) 20. oktoober 2014, kl 21.24
aru ma ei saa, kuidas teil päeval ilusad mõtted pähe ei tule? millega te siis tegelete, ainult koledate asjadega või? :-D tegelikult jäi mulle veel üks asi silma....moosimadu on kaval, kui vihmauss ja seda heas mõttes muidugi :-)
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 21.44
Sa ei tea, kui kole töö mul on.
Aga keegi peab selle ka ära tegema.

Hmm.. vihmauss.. peab seega passima, et mõni kana silmapiiril ei hulgu.
 
Melilotus 20. oktoober 2014, kl 21.53
Tegin tänase päeva mõtete inventuuri,pean tunnistama õnneks ,et häid mõtteid oli rohkem.Sellise hea tundega on hea ööd ja und oodata.Aga iga mõtte ,olgu see siis hea või halb ,tuleb mul alati lõpuni mõtelda.Läheb selleks siis aega palju läheb,muidu jääb kummitama.Harva juhtub ka,et üldse ei ole mitte ühtegi mõtet ,pea on justkui tühi.
 
c*) 20. oktoober 2014, kl 22.43
ilu olla vaataja silmis, nii sama asi on ka koledusega. isegi fekalist leiab, et tema töö on kena, kuigi teised ei pruugi seda arvata.....nii et ise oleme oma töö valinud ;-D
 
moosimadu 20. oktoober 2014, kl 22.50
Las töö olla.

Unenäugude aeg alaku.



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 20.10.2014 23.20.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!