Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetus
 
Unetu 04. oktoober 2014, kl 23.10
Päeval oli palju käimist ja pärastlõunal oleks magama jäänud, kui naabrid poleks tümpsu kuulanud. Nüüd und ei tule.
 
jahm 04. oktoober 2014, kl 23.38
ma jällegi magasin päeval, nüüd ei ole enam und
moosimadu 05. oktoober 2014, kl 04.16
Pool kaksteist ei ole ju veel uneaeg... praegu peaks siiski juba olema....
moosimadu 08. oktoober 2014, kl 05.00
Kas teil on ka mõnikord tunne, et terve maailm magab ja teie asi on selle und valvata? Hea veel, et maailmal tekki kohendama ei pea....
 
-diip- 08. oktoober 2014, kl 22.07
Vahel öösel väljas olles on küll tunne, et terve linn peale minu magab. Just hommikupoole, kui pidutsejad on ka juba väsinud.

Terve maailma vaevalt et magab. Ajavahe tõttu on mõnes muus maakera punktis sootuks teine kellaaeg.
moosimadu 08. oktoober 2014, kl 22.10
Aga nemad ei paista ju, mis silmist, see....
Ja need, kes silma all on, nemad magavad. Öösel on see ju kogu maailm.
Hea rahulik aeg. Keegi ei vaja midagi, keegi ei ole rahutu. Kui, siis ehk ainult ise.
 
-diip- 08. oktoober 2014, kl 23.16
Vabakutseline oleks tore olla. Kirjanik või muusik vms. Siis saakski öösel töötada, päeval võiks magada.
moosimadu 09. oktoober 2014, kl 02.01
Ongi nii. Öösel tulevad just need parimad mõtted, seosed, laused pähe.
Paremad veel kui ilmakuulsas mõttekabinetis :)))
 
c*) 09. oktoober 2014, kl 06.15
aga äkki oled sa armund? armund inimene pidi unetu olema ;-D
moosimadu 09. oktoober 2014, kl 06.45
Armunud? Midagi pole välistatud, aga olla aastakümneid armunud? Ma kardan, et jaks saaks otsa.
Kõigest hoolimata on see ilus mõte.
moosimadu 11. oktoober 2014, kl 06.19
Veel poolteist tundi ja päike tõuseb.
Poole seitsmeni õhtul on säramas.. olgu või pilve taga, aga olemas....
Lahedat laupäeva, inimesed!



Toimetatud 1 kord(a). Viimati moosimadu 11.10.2014 06.20.
 
-diip- 11. oktoober 2014, kl 14.41
Praegu on küll tusane ilmake. Eks sügis, mis muud. Puud on varsti puhta alaste ja siis ootame juba esimest lund.
moosimadu 11. oktoober 2014, kl 16.23
kus ta tusane on -mets on kirju nagu naabri-Maša sitsikittel ja paistab läbi nagu katedraal. Ja esimene lumi... oh, seda on nii hea oodata, selleks ajaks saab tumedate vihmade aeg täis.
 
c*) 11. oktoober 2014, kl 17.42
ei ole tusane jah, terve päev on päike siranud, tihane aknale toksinud ja õrn tuuleke puhunud. lumele, kui sellisele ma veel ei mõtle :-D
 
-diip- 12. oktoober 2014, kl 23.28
Täna öösel ma ei maga. On kohe selline tuju.
moosimadu 12. oktoober 2014, kl 23.33
Hea mõte.
Mitte unetus, vaid otsus tujusid järgida, me teeme seda oma elus kõrvaliste arvates alati liiga palju je enda meelest igal juhul liiga vähe.
 
-diip- 12. oktoober 2014, kl 23.47
Homne päev saab ilmselt "tore" olema. Kuni esimesel võimalusel sängi saan. Ma nimelt ei ole tõeline unetu, vaid ebaregulaarne magaja;)
moosimadu 12. oktoober 2014, kl 23.54
Tean, mis see on.
Eile magasin öösel.
Täna päeval.
Homme ei maga võibolla üldse, aga ülehomme (kui vaid saaks) ei ärkaks enne üleülehomset keskpäeva.
Kõlab tuttavalt?
Meid on palju.
 
-diip- 13. oktoober 2014, kl 00.07
Ei tea, kuidas see tervisele mõjub.
moosimadu 13. oktoober 2014, kl 00.15
Ei huvita :)
So far so good, pigem on see siiani olnud probleem teiste, mitte enda jaoks.
moosimadu 13. oktoober 2014, kl 04.23
Sajab juba kuuendat tundi ja ma ei mäleta, kuhu ma oma Noa laeva pistsin...
 
c*) 13. oktoober 2014, kl 14.14
meelevaldne kokkuvõtte: järgmine öö keegi me und ei valva ja tekki ei kohenda. moosimadu kogus viimased unetud diibi abiga kokku ja pakkis noa laevale, et patjadele puhkama minna
moosimadu 13. oktoober 2014, kl 18.55
Näh, Noa laev jäi mutta kinni ja lojuste paarid tõmbasid uttu, näe veel vaeva ja püüa mäkrasid ja nugiseid, et liike päästa.
Hullumaja, kõigepealt sõi kukk kärbsed ära, siis pistis nugid kana nahka, mäger ja rebane läksid omavahel lööma - mõni ime, et tüürimees seda kinu kaedes otse mättasse põrutas... Selle peale lõi loomaaiast sisse vehitud elevant mu ruhe põhjaplangud pilbasteks ja nii need elukad jälle valla pääsesid.

Kui keegi ringikolavat elevanti (siuke hall, sammaldunud, kahe sabaga..) näeb - andke teada, loomaaia rahvas on miskipärast tõre...
 
-diip- 13. oktoober 2014, kl 22.07
Tunnistan pattu, siiski tukastasin öösel paar tundi. Nüüd päeval ka veidi peale, olemisel pole viga. Näis, mis täna öösel saab.
moosimadu 13. oktoober 2014, kl 23.35
Aga sulle teeb su unetus muret, tundub? Usun.. eriti, kui päev pärast rapitud ööd jääb kehvapoolseks. Kas neid moodsatest leebetest loooduslikest unerohtudest (üks oli vist "Unemati" vms) pole tolku?
Ega see õige eluviis pole.
 
-diip- 14. oktoober 2014, kl 07.28
Mis ta nii muret. Lihtsalt vahel tundub, et päevased "motivatsiooniaugud" tulevad seetõttu, et kõige meelsamini laseks paariks tunniks silma looja;)
diip 15. oktoober 2014, kl 22.37
Täna on vist loota Une-Mati külaskäiku. Joon veel oma piima ja kohvi ära ja teen katset.

Nii külm tuul oli täna. Praeguseks on vaibunud.
 
utopist 26. oktoober 2014, kl 06.04
moosimadu Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Näh, Noa laev jäi mutta kinni ja lojuste paarid tõ
> mbasid uttu, näe veel vaeva ja püüa mäkrasid ja nu
> giseid, et liike päästa.
> Hullumaja, kõigepealt
> sõi kukk kärbsed ära, siis pistis nugid kana nahk
> a, mäger ja rebane läksid omavahel lööma - mõni im
> e, et tüürimees seda kinu kaedes otse mättasse põr
> utas... Selle peale lõi loomaaiast sisse vehitud e
> levant mu ruhe põhjaplangud pilbasteks ja nii need
> elukad jälle valla pääsesid.
>
> Kui keegi rin
> gikolavat elevanti (siuke hall, sammaldunud, kahe
> sabaga..) näeb - andke teada, loomaaia rahvas on
> miskipärast tõre...
Sul sulg ja mõtted saavad omavahel hästi läbi, eriti öösel!! Võiksid siia raisatust killud mõneks toredaks jutukeseks kokku vuristada ! Näiteks lastejutud või siis meelejahutajaks !! Mh ??
 
moosimadu 26. oktoober 2014, kl 08.52
Ei hakka hobi äriga segi ajama, rõõm kaob ära.
 
Rexx 26. oktoober 2014, kl 12.41
moosimadu, utopistil on õigus, su hobi on liiga hea selleks, et kirjutada vaid sahtlisse.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!