Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
turvamehe tõend
 
anon 13. oktoober 2011, kl 13.11
Tere!

Seoses koondamisega, olen sunnitud minema mõneks ajaks turvatööle. Mul on üks küsimus turvatöötaja tervisetõendi kohta. Kas peab ära käima ka psühhiaatriakliinikus ja tooma tõendi, et inimene pole seal ravil viibinud? Nimelt asi selles, et olen 2 nädalat raske depressiooni pärast ravil olnud...

Pole depressiivsete kalduvustega, aga olin seal tänu lähedase surmale.

Tänud kõigile kes aidata saavad.
 
Pille 13. oktoober 2011, kl 13.43
Ma käisin kuskil lasnamäel , kiilakas mees arst venelane ja 19 euri maksis ja oligi käes. Uuri oü meeskonnalt nemad suunavad oma töötajad selle vanamehe juurde
 
anon 13. oktoober 2011, kl 15.02
Tänan, aga kas keegi teab kuhu g4s suunab? Keegi ütles, et Tallinna psühhiaatriakliinikust on vaja tuua tõend kinnituseks, et pole seal istunud. On see õige väide?

Tobe oleks kui tavaline depressioon takistuseks saaks.
 
ää aja pada! 13. oktoober 2011, kl 15.42
keegi ütles?
uuri ikka sealt turvafirmast, mida nad nõuavad.

pealegi mis see tallinna psühhiaatriakliinik teistmoodi on kui mõni teine sarnane? mujal siis nagu võisid ravil olla või??
 
von Freen 13. oktoober 2011, kl 19.48
kaastunne lähedase kaotuse puhul

aga ära põe ja nukrutse!
Sa vaata mind !

turvan kõike juba aastaid väga raske psühhilise häirega (lõhestunud isiksus), olen istunud kõikmõeldavates kohtades, igasugu tõendeid, diagnoose ja retsepte ajab sahtlist üle ääre, aga mingeid probleeme näed ei ole

tsekka https://www.riigiteataja.ee/akt/12892860

tegelikult sellist turvatöötajat pole, kes ei põeks või pole põdenud mõnda neist haigustest:
– kopsuhaigused (sh tuberkuloos)
– allergilised haigused
– südame-vereringehaigused
(sh valud südame piirkonnas, rütmihäired)
– kõrgenenud vererõhk
– suhkurtõbi
– neeru-kuseteedehaigused (sh neerukivi)
– mao-sooletrakti haigused (sh haavandtõbi, sapikivitõbi)
– luumurrud, traumad
– liigeste põletikud
– radikuliit, närvipõletikud
– teadvuse kaotuse hood, langetõbi, krambid
– psüühikahäired
– kõrvahaigused
– krooniline nohu, otsmiku- või põskkoopapõletik
– silmahaigused

kuis Sul ühtegi viga neist pole olnud oled tähendab surnud
 
G4S Eesti 14. oktoober 2011, kl 16.02
Turvatöötajate tervisekontrolli reguleerib määrus “Turvatöötaja kutsesobivuse ning kehalisele ettevalmistusele ja tervisele kohaldatavad nõuded ja tervisenõuetele vastavuse kontroll”, mis on kehtestatud Turvaseaduse alusel. Tervisenõuetele vastavust kontrollitakse kõikidel turvatöötajatel enne esmakordset tööleasumist ning töötamise ajal perioodiliselt. Antud kontrolli võib teostada vaid töötervishoiu tegevusluba omav teenuse osutaja st töötervishoiu arst (igas polikliinikus peaks selline arst olemas olema). G4Si tööle tulles pakume uutele töötajale tutvumiseks meie poolt koostatud töötervishoiu arstide nimekirja, mis on soovitusliku iseloomuga.
Tervisekontrolli käigus hindab arst:
1) üldist terviseseisundit;
2) organismi vastupidavust koormusele;
3) kehalise töövõime ja füüsilise arengu sobivust kutsealale.

Loodame, et meie vastus selgitas olukorda.

Edu tööotsingutel, G4S Eesti
 
-frukt- 14. oktoober 2011, kl 17.30
milline suurepärane informatsioon. võtab sõnatuks.

egas muud kui kõik unetud turvajateks!
 
-frukt- 14. oktoober 2011, kl 17.31
kui tervis lubab muidugi
 
Maimu 18. oktoober 2011, kl 01.15
oot, aga võib siis lollakas ja närvihaige olla või?
 
obelisk 03. november 2011, kl 01.58
ja kas lisaks logisevale kuplile võib nt jalaproteesiga või muidu lombakana samuti kandideerida? mitte et mul nüüd plaanis oleks turvamehe nina alt hagari sepikut pätsama minna, et siis koos noosiga jooksuga ohutusse kaugusse jõuda. lihtsalt huvitab, et kas turvaja aju ikka fikseerib, et tegu vargusega ja füüsis ikka kannatab näppajat kätte saada?
 
what 06. november 2011, kl 02.26
millest üldse selline küsimus, kui ise vargile ei lähe? et kui varas ise ei saa aru, et kas siis turvamees aitab arusaamises järele? no mis sa ise arvad!
 
unetu turvamees 15. november 2011, kl 00.47
Viibin praegu objektil valves, tahaks magama jääda - aga kurat, und ei tule, ega tule - nii ma siis veedangi aega siin unetute nurgakeses...
Mõnikord öises valvekorras jään küll kenasti magama, kui olen omale unerohuks üheliitrise Bocki kaasa võtnud, aga eelmisel ööl juhtus sellegipoolest küll jube lugu, lausa juuksed tõusid püsti - nägin tööl hirmsat und !!!
 
Kirill 13. jaanuar 2012, kl 00.26
Kas tehakse ka röntgenid rinnakust ja võetakse vere ja uriiniproovid?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!