Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
MEDITSIINIINIMESTELE!
 
N 26. detsember 2011, kl 22.55
Kuidas toimib füsioloogiline lahus ning milleks sdeda kasutatakse?
 
issarist 26. detsember 2011, kl 23.06
vedelikumahu säilitamiseks muidugi
oleneb milline, sellest ka toime
 
78 26. detsember 2011, kl 23.11
võib inhalaatorisse panna
 
issaristile 26. detsember 2011, kl 23.44
no ma ei tea ,miks on MED.INIMESED nii tähtsust täis,me kõik oleme omal alal targad,aga teie tarkust läheb kahjuks pea kõikidel inimestel oma elu jooksul vaja. see on ju väga spetsiifiline teadus.rääkige vähemalt foorumis viisakalt.üleolevat suhtumist saab just med,asutustest kõige rohkem tunda,jube targad tahate olla.mul pole nt aimugi ,misasi on med. lahus ja mis sellega tehakse.issaristike,kas sellest on nii raske aru saada.
 
vana vene velsker 27. detsember 2011, kl 00.20
aga kallikene, on ju ilusti seletatud sulle mis on ja milleks kasutatakse

No kui sa täpsemalt tagad siis see on isotooniline soolalahus mida võib viia inimese organismi ja mille abil säilitatakse organismi vedelikuhulka.
Selleel lahusel on mitmeid otstarbeid.
koos selle lahusega viiakse organismi ravimeid, nt igasuguste mürgituste puhul kasutatakse jne.
haavasid saab puhastada



Kui sul on konkreetne olukord või situtasioon siis saab täpsemalt vastata
 
skiso 29. detsember 2011, kl 18.05
füsioloogiline lahus toimib otse. nii ongi !
agregaatolekus lahus koosneb lahustist ja lahustunud ainest. protsess on sama nigu füsioloogilisel lahtistil. lahtistit sisse süües tekib lahus mis koosneb lahtistist ja lahtistunud ainest. lahtistit tarbida on mõistlikum kodus kus on kiiresti käepärast võtta lahtistunud ainest vabanemise ruumid. lahtistunud ja väljutatud aine on füsioloogiline lahus.
kuna heterogeenne lahus tundub silmaga vaadates ühtlane, siis siit võib järeldada, et lahtistunud aine füsioloogiline lahus ei tundu ühtlane. et seda kindlaks teha, kas tegemist on heterogeense või füsioloogilise lahtistunud ainega, tuleb ainet lähemalt uurida.

tuntumad lahtilahustajad:
(glaubri)sool
burgeen
senna tee

skisokliinikud GMBH
 
z 29. detsember 2011, kl 18.43
Minu teada see on nagu veri, aga ilma libledeta.
 
skiso 29. detsember 2011, kl 18.50
ilma libledeta jah
 
Libleke 16. jaanuar 2012, kl 02.21
Huvitav miks tänapäeval poisslastele Lible nimeks ei panda? Ma pole oma elu jooksul kohanud ühtegi Liblet. Kui keegi peaks siin sünnitama poeglapse, siis palun kasutage seda võimalust!
 
VagrantCat 16. jaanuar 2012, kl 04.15
Jaa-jah, vanasti pandigi lastele selliseid Imelikke nimesid: Lible. Toots ja Peni....kiviaeg!
 
c*) 16. jaanuar 2012, kl 14.23
isegi Imelik pandi lapsele nimeks, kas pole imelik?
 
Libleke 16. jaanuar 2012, kl 15.39
No tänapäeva nimede kõrval on need ikka täitsa eestipärased. Neid uhkeid väljamaanimesid mida näiteks Veerpalugi oma viimastele lastele on pannud, on hoopis hullud. "Kevade" nimed on nende kõrval väga lahedad ja kodused.
 
VagrantCat 16. jaanuar 2012, kl 16.27
Liblekesele:
kuidas seda nyyd k6ige leebemalt 6elda...vaata, Lible e e s n i m i oli Kristjan.
**************************
no oli vaja mul 66sel targutada ja inemest eksiteele viia??
 
-frukt- 17. jaanuar 2012, kl 23.20
ma targutaks küll heameelega.
kui vana see "Kevade" raamat õite on? täpselt sama kaua on meil aega olnud nende nimedega harjuda, nad on selle aja jooksul kodunenud.

a kui võtta praegusaja lapsed, siis nad on ju täitsa "poisikesed" selle kõrval.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!