Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
See on ju Taevas!
la-femme 21. august 2011, kl 20.27
Vastu tulles ühtede lugejate tungivale soovile, otsustasin LP kõrval ka mõned singlid välja anda! Teiste rõõmuks jätkan lühipaladega ja endisel moel.
Et oleks kirik keset küla!

Head lugemist kõigile!:)))


See on Taevas

85-aastane vanapaar, kes oli olnud abielus peaaegu 60 aastat, suri autoõnnetuse tagajärjel.
Nad olid olnud hea tervise juures viimase 10 aasta jooksul. Seda peamiselt tänu tervislikule toidule ja mõõdukale füüsilisele koormusele.
Taevaväravas võttis neid vastu Püha Peetrus, kes nad tulevasesse eluruumi juhatas.
See oli mugav sviit ilusa köögi ja mullivanniga.
Vanapaar ohhetas ja ahhetas ning lõpuks küsis mees Peetruselt, kui palju see kõik maksma läheb.
"See ei maksa midagi," vastas Peetrus, "siin on ju Taevas."

Välja minnes nägid nad sisehoovis suurt golfiväljakut. Oleks alles suur privileeg mängida iga päev golfi ja iga nädal uute vastastega.
Vana mees küsis: "Kui suur on klubi liikmemaks?"
Peetrus vastus: "See on Taevas - sa mängida tasuta!"

Edasi läksid nad söögikohta ja nägid pillavat valikut roogadest, mis pärinesid kõikidest maailma köökidest.
"Kui palju toit maksab?" küsis mees.
"Kas sa ikka veel ei mõista? See on Taevas, see kõik on tasuta!" vastas Peetrus mõningase ärritusega.
"Noh, aga kus on madala rasva- ja kolesteroolisisaldusega toidud?" küsis vana mees arglikult.
"Asja võlu selles seisnebki , et sa saad süüa nii palju kui soovid ja seda, mis sulle meeldib ning sa ei lähe kunagi rasva ega jää haigeks. See on Taevas!" selgitas Peetrus.

Äkitselt tabas vana meest vihahoog, ta võttis mütsi peast, viskas jalge ette maha ja hakkas metsikult karjudes selle peal trampima.

Tema naine ja Peetrus vaatasid seda suure hämmastusega ning küsisid, mis oli valesti.
Vana mees vaatas oma naise otsa ja ütles: "See kõik on sinu süü! Kui poleks olnud neid sinu neetud kliikukleid, ma oleksin olnud siin juba 10 aastat tagasi!"
diip 21. august 2011, kl 20.35
Võibolla viimased 10 aastat rahulikku elu viisid taadi hinge taevakõlbulikku seisundisse. Muidu oleks äge papi pidanud veel puhastustulle ronima.
la-femme 21. august 2011, kl 20.41
Ajad muutuvad mitte üksnes Maa peal, vaid ka väljaspool seda. Ega tänapäeval ei olevatki enam taevas ja põrgus muud vahet, kui vaid see, et seltskonnad on erinevad.

Aga sellest mõni teine kord!:)
Ropp-Raivo 21. august 2011, kl 22.36
Ah et sviit oli kohe mullivanniga...pole paha:))
Ropp-Raivo 21. august 2011, kl 22.40
Söögiga seoses väike luuletus:

Mehelt kolki sai kord Reet
sest ei olnud suppi keet
Alles siis kui lõhki pea
laiskvorst potti viskas sea.
la-femme 21. august 2011, kl 23.14
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Ah et sviit oli kohe mullivanniga...pole paha:))

Kui asjatundja hinnang on selline, siis on kõik ok!:))


Üks asi teeb murelikuks ka - miks naistele kogu aeg puuhaluga pähe taotakse?
 
tõsi ta on 21. august 2011, kl 23.48
Reet kolis ära Hollandisse,
kuid vägivald jätkub,
nüüd saab tappa nime pärast
Ropp-Raivo 22. august 2011, kl 00.08
Reet sai lihtsalt kolki, mitte puuhaluga pähe. Puuhalg riimub hästi sõnaga jalg ja seepärast oli ta salmi sees. Sa la femme oled mõnusalt endaga rahulolev- kas juhtus ime ja sa said keppi või kukkus meistriristiku lahendamine kenasti välja?
 
-frukt- 22. august 2011, kl 20.47
no mis sa kostad! minu unistus uuest teemast ongi täitunud:)

ja see on veel pealegi täiesti aegumatu teema! eks igaüks meist seisab varem või hiljem sellise olukorraga silmitsi, et kuidas siis edasi...kas olla või mitte...
antud teemat on mul loodetavasti aastakümnete pärast hea siit üles otsida:)
la-femme 22. august 2011, kl 21.53
Ropp-Raivo Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Sa la femme oled mõnusalt endaga rahulolev -
> kas juhtus ime ja sa said keppi või kukkus
> meistriristiku lahendamine kenasti välja?

Miks ime? Pole mingit põhjust selleks, et oleksin pidanud saama keppi, kaigast või puuhaluga pähe.
Ma olen alati endaga rahulolev.

Muide, mismoodi see lihtsalt kolki andmine käib? Nii madalale ilmselt ükski mees ei lasku, et taignarulliga virutab. Kujutasin ette, et haarab pliidisuu eest puuhalu ja äsab sellega. Halvemal juhul pähe, paremal juhul lihtsalt üle turja. Kuidas siis?
Ropp-Raivo 22. august 2011, kl 22.51
K*ppi ehk s*ksi võib saada ka täiesti ilma põhjuseta ehk "niisama lambist". Paar kuud on sel aastal jäänud, äkki siiski õnnestub sul veel sel aastal vanainimese asja teha:)

Mis puutub puuhaluga peksmisse selles luuletuses (pähe kopsas kasehalg), siis tegu oli tegelikult naljaluuletusega, aga kuna sul on kõva pea, siis ma seletan lahti. Noormees kutsus neiu külla ja tegi talle alkohoolset jooki välja (väikese tagamõttega neiu käest seejärel k*ppi saada). Kuid paraku ei olnud luuletuses neiu nõus k*ppi andma ja tõrkus vastu. Seejärel kopsas noormees neiut puuhaluga pähe ja asus k*ppima. Iseenesest kole lugu, aga selliselt riimi panduna kõlab naljakalt. Lisan veel, et mina kunagi nii ei tee ja luuletus ei ole minu poolt välja mõeldud.
la-femme 22. august 2011, kl 23.07
Täitsa mööda vastus ju!:(
Kas sa ei saanud mu küsimusest aru? Tundub, et sul on sama kõva pea kui minul!
Ma küsisin kolkimise kohta, mitte seda, miks neiu puuhaluga pähe sai! Kolki sai ikka Reet, kes suppi ei keetnud, mitte neiu.
 
R 22. august 2011, kl 23.27
No näedsa siis

Vastu tulles paljude naiste soovile. Ongi kujundus naistepärane e. Roosa
Palju õnne ka reklaamide ülesleimisel, ikka paremalt
Ropp-Raivo 22. august 2011, kl 23.31
Olgu siis puust ja punaseks. Kolki andma tähendab sama mis peksa andma. Üks annab kolki ja teine saab kolki. Ma arvan, et ka Reet sai lihtsalt puuhaluga pähe, sest ta oli laisk perenaine ja ei viitsinud mehele süüa teha. Loodetavasti sa ikka tead, mida tähendab puuhaluga vastu pead saamine või ehk oled isegi saanud seda reaalselt omal nahal tunda. Nii et tegelikult ma ikkagi vastasin sinu küsimusele, sest puuhaluga vastu pead saada on samuti üks kolki saamise vorme. Samas soovitan sul la femme keskenduda pigem sellele, kuidas k*ppi saada, mitte kuidas kolki saada:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 22.08.2011 23.32.
 
-frukt- 23. august 2011, kl 11.10
taevast oli siin ülalpool juba juttu.

põrgu seeeest vajaks ka lähemat tutvustust:

kujutage ette sedasama mullivanni...eemalt vaadates paistab seal olevat palju kauneid näitsikuid...nende hulgas paistab ka üks meesterahvas...kes lähemal vaatlusel osutub näiteks noh-iks...või diibiks...nad hullavad, joovad šampust,on rahul ja õnnelikud...

aga eemalt luurab neid mingi tüüp, kes ka kangesti sinna nende hulka minna sooviks...kuid nagu sein oleks ees...lähemal vaatlusel osutub see kuju RR-iks...põrgupiin on siin teisi vahtida...tahaks siit minema...kurk kuivab...hingata on raske...aga ei, igavesti peab ta siin passima...
 
noh 23. august 2011, kl 16.46
eemalt vaadates...mullivann....irv...kahjuks pole isegi mullivanni oma silmaga näinud...kas kaunis näkk -frukt- on nii lahke ja kutsuks seda vaatama?:PPPPP
 
-frukt- 23. august 2011, kl 17.44
no näed milline üllatus sind kunagi taevas ees ootab:D
seniks kannatust.

ma tegelikult kasutasin sind lihtsalt ära selles põrgunäites. igasugune aadu või peedu poleks sinna vanni hullama sobinud, sest neist on RR-il ükskõik. aga sina seal ja RR eemalt passimas, no kujutad ette, mis põrgupiinades ta vaevleks?
 
z 23. august 2011, kl 19.08
see on nagu põrgukatel, ainult et vesi ei ole nii kuum;)
la-femme 23. august 2011, kl 20.18
Taevased autasud


Kolm meest hukkusid autoõnnetuses ning kohtusid taeva väravas Jumalaga.
Jumal võttis neid vastu sõnadega:
"Ma palun teid igaüht vastata ühele lihtsale küsimusele.
Kes tõtt räägib, selle luban taevasse, kuid valetajat ootab põrgu!”

“Mitu korda oled sa oma naist petnud?” küsis ta esimeselt mehelt.
Too vastas: "Issand, ma olin hea abikaasa. Ma pole kunagi oma naist petnud."
Jumal ütles: "Väga hea! Ma mitte ainult et luban sind taevasse, vaid truuduse eest naisele annan sinu käsutusse uhke mõisa ja sõitmiseks parima limusiini.”

Siis küsis Jumal teiselt mehelt: "Mitu korda sina oma naist petsid?”
See vastas: "Issand, ma petsin oma naist kaks korda."
Jumal ütles: "Ma luban sul sisse tulla, kuid truudusetuse eest saad vaid nelja magamistoaga maja ja BMW!”

Järg jõudis kolmanda meheni: "Niisiis, mitu korda petsid oma naist sina?” küsis Jumal.
Too vastas silmi maha lüües: "Issand, ma petsin oma naist umbes 8 korda."
Jumal ütles: "Et sa ei valetanud, siis võid sa taevasse tulla, kuid vastavalt oma käitumisele saad ühetoalise korteri ja sõitmiseks Yugo auto!”

Paar tundi hiljem nägid teine ja kolmas mees esimest kibedasti nutmas.
"Miks sa nutad?" küsisid nad. "Sa said ju mõisa ja limusiini!"
Esimene mees vastas: "Nutan sellepärast, et hetk tagasi nägin ma oma naist ja ta sõitis rulaga!"

......................................................

Küsimus: millega hakkab taevas sõitma Ropp-Raivo?
 
x 23. august 2011, kl 20.47
Mees mudib naise rindu. Naine küsima, mis sa teed. Mees vastama, et otsin uno raadiot. Naine vastama, sellise antenniga ei leia isegi vikerraadiot.
 
ekm- 23. august 2011, kl 21.56
Taevane nauding...

----------------------------------------------------
Vanatüdrukust õpetaja tuli klassi ja avastas, et tahvli peal on pisikeste tähtedega sõna "peenis". Ta kustutas närviliselt selle kirja sealt ära ja hakkas tundi andma.
Järgmisel päeval oli sõna "peenis" kirjutatud juba suuremate tähtedega. Õpetaja vaatas vihaselt õpilaste poole, kuid mitte kellegi näolt ei võinud välja lugeda süütunnet. Ta kustutas kirja ära ja hakkas tundi andma.
Igal hommikul oli sõna "peenis" tahvli peal aina suurema kirjaga ja reedel ei pidanud õpetaja enam vastu ja pahvatas: "Mida see kõik peab tähendama? Kui ma esmaspäeval sellesse selgust ei saa, siis kutsun direktori!"
Esmaspäeval siseneb õpetaja klassi ja avastab tahvli pealt kirja: "Mida rohkem peenist hõõruda, seda suuremaks ta muutub." 
------------------------------------------------------

...kuna õelad ei ole seal, et tüli norida, seal saavad vanatüdrukud puhata.
Ropp-Raivo 23. august 2011, kl 22.56
Ma arvan seda noh, et frukt sooviks väga olla üks näitsikutest, kes seal mullivannis shampust joob ja hullab (loe hüpitab end üles alla ühe meesterahva vembla otsas). Seda soovi ei saa noorele neiule ju pahaks panna:))

to la femme
Mis asjandus see Yugo auto muidu on?
Miks sa arvad, et minusugune pääseb peale maise elu lõppemist üldse taevasse?
la-femme 23. august 2011, kl 23.23
Oh taevas!
Guugelda sulle kõik veel ette taha ära ka!

http://forte.delfi.ee/news/auto/absurdivideo-jah...

Taevasse ikka, taevasse! Või tahadki põrgusse vahtima jääda, kuidas teised mullivannis mõnulevad?:)
la-femme 23. august 2011, kl 23.35
Ei tea, kas see on nüüd ka mingi uuendus, et link poolikuks jääb ja aktiivseks ei lähe?

ABSURDI VIDEO: Jah, ka jõuetu Yugo suudab vahvat burnouti teha!

http://forte.delfi.ee/news/auto/absurdivideo-jah...

Jugoslaavia auto!
Ropp-Raivo 23. august 2011, kl 23.38
Ma usun, et nii mõnigi meesunetu tahaks sulle la femme ette ja taha ära....:) Täida ise lünk.
Tegelikult ma teadsin, et Yugo (Zastava) oli Jugoslaavia Fiat. Nagu NSVL-s oli Ziguli (2101)umbes.
Niisama norisin.
Ropp-Raivo 23. august 2011, kl 23.39
to lf
Kas ka sina tahaksid frukti ja nende näitsikute kombel mullivannis shampust juua ja hullata?
la-femme 23. august 2011, kl 23.46
Pole kogemusi, ei oska tahta!
Ropp-Raivo 23. august 2011, kl 23.53
Kuna olen hullanud ja joonud mullivannis shampust, siis julgen sullegi seda soovitada. Saad toreda kogemuse. Ära ainult ujumisriideid selga unusta, kui mullivanni ronid:))
 
õhk 24. august 2011, kl 01.30
Ärkasin unest üles, sest mingis joobes nolgid lõhuvad hoovis prügikonteinerit. Ei tea, kas politseisse oleks liiast helistada?
 
õhk 24. august 2011, kl 01.36
Ehh, vahepeal on USAs maa värisenud.
Teemakohast, st. TAEVAST niipalju, sametmustas augustitaevas säravad tähed.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!