Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
atsihh!
 
nina 12. veebruar 2012, kl 20.32
kõiki, kes seda teemat nüüd klikkavad, tabab selline nohu, mille taolist nad varem kogenud pole!
 
oi 12. veebruar 2012, kl 20.36
Oi-oi kui ilus kingitus!Rõõm kohata inimest, kes täitsa niisama midagi jagab.
Ravid või mitte 7 päeva kindlustatud!
isemaag 12. veebruar 2012, kl 20.37
Vääraka jutt väärakasse tagasi ! ! !
 
c*) 12. veebruar 2012, kl 20.48
saabki lõõrid puhtaks :-D
 
nina 12. veebruar 2012, kl 21.06
ja kõik, kes julgevad kommenteerida, saavad immuunsuse nohu vastu vähemalt kuueks kuuks.

isegi isemaag:D
 
oi 12. veebruar 2012, kl 21.21
Lahe, isegi boonust saab! Nagu oleks jõuluaeg!

Isemaagile eriti kinki vaja,tundus teine pahur.
 
nina 12. veebruar 2012, kl 21.27
isemaagi kohta niipalju, et eks ta lootis siit mingit põnevat ja intrigeerivat teemat, aga kui nohuga ähvardati, siis muidugi tekkis vastureaktsioon.
täiesti mõistetav ja inimlik, kuigi nimi-maag eeldaks tugevamaid närve.
 
c*) 12. veebruar 2012, kl 21.36
järjekordne kinnitus, tugeva nime taga peitub habras hing
 
tatt 12. veebruar 2012, kl 21.41
kes teisele nohu annab, see ise seda kannab
 
pole naljakas 12. veebruar 2012, kl 21.57
Täna tabas mind selline nohu, et ainult atsihhitan. Mõistan teemaalgatajat, tulin vaatama, saan ehk head soovitust mis ette võtta, kuidas homme tööle minna. Nina tilgub ja palavik kerkib.
ATSIHHHHH!
 
oi 13. veebruar 2012, kl 15.21
Mul täna terve päev pea valutanud,aga nohu ei ole. Sa nina oleks eile ehk pidanud ühe boonuse veel andma-peavalu vastu? Äkki saab tagantjärgi ka?
 
klõps 13. veebruar 2012, kl 15.43
klikkasin ka uudishimust teemat ja.... jäin siis suure hirmuga ootama koledat nohu, mis mind nüüd pidavat tabama.
kuid...... nohust pole märkigi!:D:D:D

nina hindas oma võimeid ilmselt üle!
ei ole ilus inimesi põhjuseta hirmutada!
 
to klõps 13. veebruar 2012, kl 17.13
Vaata,mis nina 12. veebruar 2012, kl 21.06 kirjutas,siis saad aru miks nohu pole:)
 
klõps 13. veebruar 2012, kl 17.39
ehhee.... mööda panid!:D
ma klikkasin juba eile, aga kommenteerisin alles täna.
mul oli see immuunsus juba enne olemas!:D
 
oi 13. veebruar 2012, kl 17.47
Ära hõiska enne õhtut!
 
klõps 13. veebruar 2012, kl 17.57
aga õhtu ongi juba käes!:D
 
oi 13. veebruar 2012, kl 18.06
Jumalaime,küll päev ikka kaob käest!Homme tuleb jälle õhtu...
 
nina 13. veebruar 2012, kl 20.13
kellel siin peavalu oli, teadku, et minul pole sellega mingit pistmist. igaüks kandku oma pea eest ikka ise hoolt:)
sest niipalju kui on päid,on ka erinevaid võimalusi nende korrashoiuks.
niipalju ma võin küll saladust paljastada, et lihtsam on õigel ajal probleeme ennetada kui hiljem tagajärgedega võidelda, mida ju peavalu kahtlemata on.
täiesti võimalik, et tšakrad on paigast ära, ja siin jääb tühipaljast rohust üksi väheks.

mina olen kõigest üks lihtne nina ja nii keeruliste probleemide lahendamiseni ma ei küüni.

samas, kes siin kelkis, et tal veel polegi nohu kallal, siis võtku teatavaks, et viiruse ta ikkagi sai, kuid ilmselt on tegu tavapärasest tugevama tervisega, seepärast võtab haigestumine ka pisut rohkem aega. kuid paratamatult rikkus ta oma kommenteerimisega võimaluse haigestuda, kuna sai automaatselt immuunsuse.

aga kõik ülejäänud lihtklikkijad, varuge tagavaraks vähemalt plokk pabertaskurätikuid ja niisutavat kreemi.
 
niina 13. veebruar 2012, kl 20.36
misa sa haige levitad siin haigusi! ma ütlen, varsti saate trahvi ka, kui tööl ja rahva seas haigelt ringi liigute. juuroliidul vaja ju raha ja laiskvorste üleval pidada.
ausalt, ma annaks, nina, sulle vastu nina, ja valusalt!:D
 
oi 13. veebruar 2012, kl 22.01
Las nina olla rahus,ta pole miskit paha teinud ja ei usu,et ta vastu nina tahab ja veel valusalt. Vot!
 
Rexx 13. veebruar 2012, kl 22.23
olen gripi vastu vaktsineeritud. loodan, et see aitab nohu vastu ka. kui ei aita, siis leidub ka muid ravimeid. nii, et mina ei karda.:)
 
oi 13. veebruar 2012, kl 22.28
Muidugi ära karda, sa said just immuunsuse:)
 
Rexx 14. veebruar 2012, kl 21.54
mis imelik nohunurk see on siin, et klikates võid nohu saada, aga kirjutades saad immuunsuse?:DD
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!