Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
õnn
 
väriseja 10. juuli 2012, kl 03.50
sinuga koos olles, sinule mõeldes..olen nii õnnelik
 
noh 10. juuli 2012, kl 06.57
jälle on saatmata kiri vales foorumis:P
alissandra 10. juuli 2012, kl 07.45
Noh, aga vb-la kirjutati see sulle.:P
 
jaaaa 10. juuli 2012, kl 08.38
salaaustaja leidis nohi üles ja kiri ikka õiges kohas, ei maksa nuriseda, et saatmata ja puha.:)
 
või 10. juuli 2012, kl 08.40
noh ise meeltesegaduses öösel siia kirjutanud?:P
 
noh 10. juuli 2012, kl 17.44
mis te nüüd..öösi ma magan...ja vaevalt , et see mulle...kes seda vanapässi ikka enam tahab:PPP
 
aga 10. juuli 2012, kl 18.20
äkki käid unes uitamas. asi sul siis see väike postitus nagu möödaminnes siia teha uitamise ajal.
 
kindel 10. juuli 2012, kl 19.37
sinust eemal olles, mitte sinule mõeldes- ainult nii tunnen end tõesti õnnelikuna.
hea, et kõik lõpuks lõppes, see oleks võinud kestma jäädagi nagu mõnel...
 
kindlale 10. juuli 2012, kl 20.54
Oleksid võinud mulle varem ütelda, et sulle halvasti mõjun.
Mina ei taha ennast kellelegi peale suruda.
 
väriseja 10. juuli 2012, kl 22.29
to kindel by väriseja
oled nüüd õnnelik? tõeliselt õnnelik? leidnud oma täiusliku õnne?

kui oled siis..
ma olen õnnelik, et sa oled õnnelik.
 
ja 10. juuli 2012, kl 22.45
jälle panevad suvalised siin teksti nagu teaks ja tunneks teineteist ning oleks kindlad, et tegu õige isikuga. edu, edu! ilusat und ka ikka asjaosalistele!:P
 
noh 11. juuli 2012, kl 06.06
einoh...suvalised peavadki teksti panema, ...kui adressaati pole ära märgitud...või kuidas...ei maksa kohe sellepääle siis ometi ju pahandada...või kuidas?:PP
 
kindel 11. juuli 2012, kl 19.09
kallis väriseja
ei, ma ei ole täiuslikult õnnelik. olen rahul, et sellise otsuse tegin ja usun, et elul on mulle veel paljugi pakkuda.
mis on üldse õnn? igaühel on sellele oma vastus. mina olen selles mõttes praegu õnnelik, et tervis on enam vähem korda saanud.
Sulle on õnneks tähtis keegi, kellega tahad koos olla. edu Sulle!
 
Assalamaleikum 11. juuli 2012, kl 19.28
Siis on ju hästi kui kõigil on hästi.:P Edud soovitud, õnnelikumast õnnelikumad hinged rahus laiali läinud, avalik internetiruum on oma funktsiooni täitnud... mida veel tahta? Ei midagi. Üks naudib tervist, teine kaaslast, kolmas ilma, neljas üksindust, viies kuulsust, kuues tööd, seitsmes puhkust, kaheksas... krt, rohkem ei viitsi oma nuppu nikastada selle loeteluga.:P
 
Aleikum assalam:) 11. juuli 2012, kl 19.54
Palun, kas ma tohiksin siia lisada poeemi suurest armastusest?
 
kell-raadio 11. juuli 2012, kl 20.23
Aga palun!
 
Anja-Nanja 11. juuli 2012, kl 20.25
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 18.56.
 
cbv 12. juuli 2012, kl 15.09
Poeem - surematu, aegumatu.
*****************************
''Leegitsev armastus''. (pealkiri)

Ma armastan.

(jätkub....)
 
panther 12. juuli 2012, kl 15.35
Homme kirjutad, et armastad rohkem kui eile. Ülehomme leiad, et armastus on aegumatu. Mõne aja möödudes löövad leegid üle pea ja põled tuhaks või leegitsed elupäevade lõpuni õnnelikult koos oma kaksikleegiga.:) See siis õnnelik versioon poeemist.:)))



Ma naasin rannast ja lähen enda leegitsevat nahka jahutama nüüd.:))) Nii palju siis leekidest ja põlemisest.:))))
 
Anja-Nanja 12. juuli 2012, kl 17.46
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 18.55.
 
panther 12. juuli 2012, kl 18.19
Anjakene, a mis see sinu peput torgib, mida mina kirjutan? Torkas kohe hella kohta?:) Või pole enam kellegi kallal õiendada, nüüd leidsid sobiva inimese kelle peal oma frustratsioon välja elada?

Kuna ma olen kohtlane sinu meelest, siis on ju normaalne, et kohtlased mehed mulle sobivad.:)) Või kuidas?:))))

Nüüd arvatavasti saan sinu järgmisest postitusest lugeda kõiki neid kauneid väljendeid, mida tavapäraselt kasutad ja end mitte tagasi ei hoia.:))) Anna aga minna!:)
 
Anja-Nanja 12. juuli 2012, kl 18.23
-



Toimetatud 3 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 18.54.
 
panther 12. juuli 2012, kl 18.42
Kuule naisterahvas, huvitav, kes selle avaldatud teksti põhjal siin poolearuline on. Seda va julgustust jälle liiga palju sisse valanud endale või?

Mis puutub sellesse -ke lõppu, siis küsin sinult ka, mis õigusega sa mind pantherikeseks nimetad. Ah? -ke-tasin sulle vastu!

Kiimas oled pidevalt ja alatasa sina ise. Seda tõestavad paljud su aja jooksul tehtud postitused. Mina ei ole kusagil mingeid mehi taga ajanud ja lolli teksti pritsinud. Kui su enda aju midagi muud kellegi tekstist välja ei suuda lugeda, siis peaksid ehk ise niivõrd järeldusvõimeline olema ja aru saama, et probleem peitub sinus endas.

Ei, Anja, see teema ei ole minu tehtud kuigi sa sooviksid seda hirmsasti uskuda. Mul ei ole vaja selliseid anonüümseid internetiavarustesse paisatud armastusteemasid teha.

Kust krdi kohast sa võtad, et ma üldse lesk olen? Mingi haiglane kinnisidee? Kordad nagu mantrat seda udust tõmmatud väidet siin ja ära ei väsi. Sulle võiks soovitada tõesti vahepeal teha suurpuhastus oma kupli all.
alissandra 12. juuli 2012, kl 20.29
Kuninganna ju teab mis räägib.:))) Tal ongi kinnisideed, las tal siis olla. Olen ju ka ikka jätkuvalt idavirulibu.:P:))
 
try me 15. juuli 2012, kl 01.55
ma armastan sind
now its official
thankyou
come again
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!