Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Jaanipäeval üksinda ja nutetud näoga?
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 18.46
Näo saab vahest veel pähe, aga toast välja mineku plaane on juba hilja teha. Mõtteid, millega tegeleda, et mure mõtteid minema saada?
 
jupstükk 23. juuni 2013, kl 19.08
mingi mehe pärast nutad? milleks? mõtle enda jaoks selgeks, miks te enam koos pole. ja siis saadki aru, et koos saab olla, kui mõlemad väg soovivad, muidu pole ju mõtet. ju siis tema ei soovinud. lihtne. ja nüüd hakka elama, ükski mees pole väärt seda, et raiskad oma elu. helista tuttavatele ja küsi, mis teevad ja mine välja.

ja kui välja ei lähe, võta hea raamat, tee omale tass head teed ja võileivake ja hakka lugema. ainult ära nuta ja haletse ennast. või mine jalutama, tutvumiskuulutustes on siin täna jalutajad kadriorus, liitu nendega.
 
L 23. juuni 2013, kl 19.38
Pole mitte mingit mõtet muretseda, et oled jaanipäeval üksi. Pühi pisarad ära ja mõtle hoopis sellele, et praegu on nii palju valgust ja soojust, millega end (südant) täita. Terveks aastaks ette! Kui oled millegipärast üksi, siis ju on sulle seda aega vaja. Enda sisse vaatamiseks, jõuvarude täiendamiseks, õppimiseks. Tõepoolest - võta hea raamat, tee tass teed ja hiljem, juba hämaras, mine õue ja vaata taevasse. Kuud. Ja tähti. Ja naudi seda, et on suvi. Et oled sina. Kõik läheb hästi.
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 19.39
"ja kui välja ei lähe, võta hea raamat, tee omale tass head teed ja võileivake ja hakka lugema. ainult ära nuta ja haletse ennast. või mine jalutama, tutvumiskuulutustes on siin täna jalutajad kadriorus, liitu nendega."

See on hea soovitus, enne lugesin, aga mõtted jooksevad raamatu juurest haletsuse lainele tagasi ja tühjaks nutmisel nagu ei tulegi lõppu?

"ükski mees pole väärt seda, et raiskad oma elu."

Täpselt, ma tahangi lahutust ja lõpuks saame lastega pidada jõule ja jaani. Teha varakult plaani, mitte olla kodus nagu tavalisel päeval ja kannatada.
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 19.42
Siinkohal palun vabandust, et selgitavat teksti pikemalt ei kirjutanud, aga teie kirjad viivad mõtted juba mujale.
 
Sama siin 23. juuni 2013, kl 19.51
Need mehed..... Ainult õnnetuks teevad. Mis juhtus?
 
jah 23. juuni 2013, kl 20.12
ei ole just kerge jaanilaupäeval näha kuidas su mees teistega pidutseb.
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 20.18
See pikem jutt ja näe, oleks ma veel selline inimene, kes ise mehel taga käib ja kinni hoiab, aga ei ole.
Ma ei ole nõus perekonda rohkem mängima, seal kus talle vaja. Hingerahu puhtam kuivem ja muretum tunne võiks selle "orjamise" peale olla. Olete kuulnud väljendit "vabakäigu vang", vot on olemas selliseid. Kahjuks on juhtumeid, kus sa aastaid koos elad ja ühel hetkel saad kõik teada ja see lööb nätaka näkku. Umbes kaks ja pool aastat pole ma enam silmaklappidega hobune.

'Sama siin',
ise, tee on tehtud? :)
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 20.23
'jah',
ei ta pidutse teistega, ma kahjuks ei taha siia kirjutada, aga on muid keerulisemaid ja teistsuguseid juhtumeid.
 
jeah 23. juuni 2013, kl 20.38
kuula netist Hallo Kosmos saadet või loe Telegram.ee ja sa saad aru kui absurdne on nutta. Ma olen ka yksi kodus, jube hea rahulik. Soovin sulle parimat!
 
Sama siin 23. juuni 2013, kl 20.52
Kas see tähendab, et kaks ja pool aastat on sind petetud? Miks sa lased endaga seda teha?
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 21.01
aitäh 'jeah', sinna suunas on mul olnud huvi liikuda jah.

'Sama siin',
vastupidi, kaks ja pool aastat olen ma teadlik olnud, kindlatest tõenditest, mida mul varem polnud. Nüüd ma kirjutasin küll hea lause. :)Siin ei olnud tegu petmisega, vaid reetmise ja ärakasutamisega.
Ma panen siis selle sõna: kasiino!
 
endine kasiino töötaja 23. juuni 2013, kl 21.12
Oh juudas, tunnen sulle kaasa. See koht on ju "Põrgu"
:( Töötasin 8 aastat kasiinos.

Kõike paremat sulle aga edaspidi,
V.
 
ka üksi 23. juuni 2013, kl 21.18
Hallo, kosmost jne. küll ei soovitaks. Parem loe hasartmängusõltuvusest artikleid ja näiteks raamatut Dan Ariely "Irratsionaalne inimene". Võibolla aitaks ka suhtlemine teiste samas situatsioonis lähedastega.

Kerge on siin soovitada, et lihtalt tee süda kõvaks ja liigu edasi, aga kui on lapsed ja kaks aastat juba tead ning pole läinud...
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 21.41
Lahutust püüan kätte saada, ressursid on väga miinustes, nagu arvata võib, et ühe hetkega pühiti mulle sellised miinused.
'endine kasiino töötaja' teab, et selliseid valetajaid ei suuda tavainimene isegi ette kujutada.

Artikleid olen ma selle kohta väga palju lugenud.
Temal peab ilus naine (vabandust, need on tema sõnad) kõrval olema ja kellele vaja, seda valetamise tsirkust edasi tegema.
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 21.52
Usuti ikka teda, ega keegi ei teadnud, et uhke auto mehe pee all on kellegi nimel, või üldse kellegi oma jne.
Mina siplesin silmad häbi täis, et lastel vajalikud asjad oleks.

Ma nii väga soovin, et see oleks viimane pisarates jaaniöö ja kõikidel teistel siinsetel samuti.
 
m53 23. juuni 2013, kl 22.07
to-mõtteid. mine õue jalutama, kohtad kindlasti kedagi, kes sind mõistab ja soovib sulle toeks olla. mine peegli ette ja naerata-kaunis oled.ära lase kasiinol oma elu rikkuda-see on kuradist. ilus naine ei pea oma elu kasiinosõltlase pärast rikkuma ju. kindlasti leiad kellegi, kes soovib just sind ja tahab sinuga elada koos just sellepärast, et vajab toredat kaaslast, kellega elus edasi minna, mitte kekata, et küll mul on ilus naine. elad ju ainult korra. mitte keegi pole seda väärt, et tema pärast elu raisata. edu sulle ja naerata peeglile! naerata veel!
 
m53 23. juuni 2013, kl 22.09
aga pisarad kuivata-ära nuta enam!
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 22.13
Aitäh ja ilusat jaani :)

Lihtsalt, te olete imelised! :)

Ma hiljem ikka lähen piilun õue, kahju, et ma maale ei saanud minna, aga siin on ka üks põllu äärne tee, mida mõõda jalutada ja seda õitsemist tunda.
 
m53 23. juuni 2013, kl 22.20
loodan väga, et leiad oma sõnajalaõie! mingu sul hästi!
 
Mõtteid? 23. juuni 2013, kl 22.24
Sinul samuti! ;)
 
Jaanipäev ja üksindus 29. juuni 2013, kl 10.50
Seisin minagi rahvarohkel üritusel lõkke ääres ja tundsin jälle end ääretult üksikuna...
Üks tuttav päris mõne päeva pärast, et no mida head tegid? Vastasin,et Ahh seda ja teist...solvus teine vist pisut,et ära siis räägi kui saladus on... Polnud midagi lihtsalt rääkida.
 
Mõtteid? 01. juuli 2013, kl 22.56
Kas siin on julgeid, kes tahaks-sooviks minuga suhelda?
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!