Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kiilakas/ kiilanevad mehed
 
mees 24. juuni 2011, kl 23.42
Naised, kuidas suhtute kiilakasse/ kiilanevasse mehesse? Läheb peale/ ei lähe?
 
Anja-Nanja 24. juuni 2011, kl 23.48
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 17.03.2016 11.51.
 
naine 25. juuni 2011, kl 00.15
mees
ära muretse. kiilakas mees võib väga mehelik ja kihvt olla. kui aga kiilakat üritatakse kuidagi karvade pealekraapimisega varjama hakata, siis....:))
 
ma 25. juuni 2011, kl 01.23
Mulle meeldivad väga kiilakad mehed. Nad on nii seksikad:)
 
teledebiil 25. juuni 2011, kl 02.07
ma ei ole tegelikult kunagi õieti aru saanud, milleks meestele juuksed. olgu parem kiilakad - kõvasti parem kui kolm karva neljas reas. kas Bruce Willis oleks Bruce Willis, kui tal oleks mingid laines lokid peas? ma küll ei suudaks teda tõsiselt võtta. brrrr.
 
Mehe pea 25. juuni 2011, kl 07.00
on tark ja paljas,
oina pea on karvane.

(Rahvasuust)
 
ruti 25. juuni 2011, kl 07.31
No mina ei usu, et ükski normaalne naine sellest numbrit teeb. Pigem mehed ise teevad ennast narriks, kui hakkavad varjama allesjäänud juustega oma kuplit. Minu mees oli juba 25selt lageda pealaega ja ma ei kujutaks kuidagi teda ette juuksepahmakaga. Pigem peab endal hea huumorisoon olema ja naljad palja kupli üle elu lõbusaks tegema. No mis see jalgpallur Rooney nüüd parem on , kui lasi siirdada endale uued juuksed. Kellele ta meeldida tahtis, armastav naine oli, pisipoeg ka kelle üle nii uhke olla, kõik olid harjunud tema välimusega ja nüüd võttis ette sellise asja. Pigem tal endal mingi kiiks küljes ja enne rahu ei saanud. Aga minu mõtted viis hoopis tema puhul heast jalgpallurist kõrvale mingi kompleksidega mehe juurde.
alissandra 25. juuni 2011, kl 08.59
Mul poeg ka ajab enda sentimeetrised juuksed alati maha, sest pidavat kole pikad olema, aga noh tema ameti puhul täitsa sobib ja ei kujutakski teda enam ette mingi paksu juuksepahmakaga. Päris kiilanevate meeste vastu ka pole midagi, aga jah, mingeid allesjäänud juukseid sinna pealaele kraapida on nõme, olgugi siis päris paljas.
 
n 25. juuni 2011, kl 10.03
Kunagi ma pelgasin kiilakaid mehi, aga siis tutvusin justnimelt sellise mehega ja koguni armusin temasse, väga seks oli. Nii et ära pelga.
 
oopium 25. juuni 2011, kl 11.54
Kui nüüd arvestada lihtsalt 'kiilakaid', siis minu lemmik, (nagu ma juba olen kirjutanud) on Michael Chiklis, seriaalist "Räpane Mackey". Ilmselt mängib siin oma rolli inimese karakter.
 
isepäine 25. juuni 2011, kl 14.09
päris kiilakas ju nii seksi :)ja kui kiilaneb...no mis teha?!
jubedaim ,mis olla vöib on pikad karvad yle kiilaneva pealae kraabitud.nagu jaanalind pea liiva sees....ega te ju aru saa :)
eks nii ka näha,millise mehega tegemist ;)
 
belly 25. juuni 2011, kl 19.25
kalliskivi peale ei kasva kunagi sammalt....
ärgu kiilakad mehed muretsegu, üldse ei häiri
 
toht 26. juuni 2011, kl 01.06
alissandra, kas su poeg on gängster või?
alissandra 26. juuni 2011, kl 19.57
Miks kohe nii?
Politseinik on.
 
Rexx 28. juuni 2011, kl 22.30
see vist tänapäeval suisa moeasi, et pea kiilaks aetud.
 
böö 29. juuni 2011, kl 21.51
mulle jällegi absull ei meeldi kiilanevad mehed, eriti just nooremapoolsed mehed 20-30 kellel juuksepiir juba poolel pealael. Saan aru, et see pole oma teha, aga mulle paistavad nad pässidena, tavaliselt nad kompleksides kah. Ei vaata kiilanevaid mehi.
 
n37 03. juuli 2011, kl 23.36
Ei ole see mindki eales häirinud. :)
 
n, 05. juuli 2011, kl 23.18
Mulle küll meeldivad ilma juusteta mehed.
 
Liisu 07. juuli 2011, kl 01.56
Jah, mulle meeldivad..
 
Flashh 24. juuli 2011, kl 23.42
End viimasel ajal kõrvalt jälgides olen tõdenud, et silma jääb just pigem kiilakat tüüpi, hea rühiga sportlik meesterahvas, samas 20-25.a vanuses pigem tekitas võõristust.
Samas peab tunnistama, et kiilanev mees, kes kohe mitte ei raatsi juukseid maha lõigata ning üritab pärilikku paljaspäisust hõredate udujuustega varjata, on üsna hale vaatepilt ;)
 
Rexx 24. juuli 2011, kl 23.59
mina olen näinud mehi, kes ei pea paljuks oma väheseid allesjäänud juuksekesi ka värvida. aga veider tundub ka selline variant - pealt kiilas ja kuklas pikk hobusesaba...
 
ehh 03. august 2011, kl 11.08
Mulle ainult kiilakad meeldivadki! Näitlejatest Jean Reno ja Bruce Willis ja Stanley Tucci ning endine prantsuse koondise väravavaht Barthez. Enda mees on ka kiilakas:)
 
merts 15. august 2011, kl 22.51
kiilakal ja kiilakal on vahe. kihvt on see, kui mees on täielikult kiilakas. pärg ümber pea teeb vanaks ja on täiesti ebaseksikas.
 
hilpharakas 17. august 2011, kl 20.28
suhtun kiilakatesse täiesti teistmoodi kui mittekiilakatesse. ei oskagi põhjendada, miks just nii, aga nii on.
samas suhtun ka pikajuukselistesse teist moodi kui lühikesejuukselistesse. jälle ei oska selgelt põhjendada.
siis suhtun täiesti kardinaalselt erinevalt brünettidesse ja blondidesse. seda oskan isegi põhjendada: no ei ole ju võimalikki neisse ühtemoodi suhtuda, värvivahe on igaühele silmaga märgata!
 
täna unetu 23. august 2011, kl 02.58
Ennem olgu kiilakas kui pikad tolknevad salgud. Mehel on pikad juuksed jubedad
 
z 06. september 2011, kl 22.31
meeldigu või ärgu meeldigu, aga mina olen ka kiilakas:)
 
Rexx 07. september 2011, kl 19.41
no kuhu siis su juuksed kadusid, z? kas lollid juuksed lahkusid targast peast?:)))
 
z 08. september 2011, kl 00.51
ära lasin pügada. varem ikka läksid sassi, aga nüüd ei saa sassi minna:)
 
naine 09. september 2011, kl 23.43
läheb ikka peale. ja alla ka. kuidas sulle meeldiks?
 
c'est la vie 07. november 2011, kl 04.00
Kiilaneval mehel pole midagi häda. Palju hullem on, kui naine kiilaneb. Sama on ka karvadega. Karvased mehed on okeid, naised.....üldse mitte. seega mehed rõõmustage, et te naised pole. Sel ajal, kui te oma paari karva pärast põete, põeb naine oma olematute rindede, raseerimata jalgade, ebaproportsionaalse kehaehituse, akne jms pärast....
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!