Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
August
diip 14. august 2013, kl 20.15
Mis toimub, mis teoksil?

Mul on puhkus läbi ja töö jälle alanud. Ilmad ka juba teistmoodi, on jahedam ja pimedam. Natuke isegi ootan juba tuulist ja vihmast aega, aga eks näis, mis tunne siis on kui, kui see kord käes.
 
' 14. august 2013, kl 20.31
kellega sa räägid?
 
-diip- 14. august 2013, kl 20.41
Nendega, kes siin on käinud.
 
Rexx 14. august 2013, kl 20.46
tere diip! mul puhkuse viimased päevad praegu. kuigi tundub, et suvi selleks korraks ongi läbi. tuuline ja vihmane aeg käes:(
 
vikerkaar 14. august 2013, kl 20.52
Eks ta räägib ikka meiega. targutab oma mõtteid ja sellega tahab ka meie vaimu virge hoida.
On jah juba töö käsil ja sellesuvised valged õõd ja sõnajala otsimised on armas- aga samas lähiminevik. Kahjuks. Aga nii see on alati. aeg ei peatu ja tõttab üha edasi. Koos ajaga ka meie- inimesed. jagame neid päevi, kuid ja aastaid sõpradega, perega ja koduloomadega. Neid päevi, mis on meile antud siiolevas ilmas.
Seal pilvepiiri taga on aga hoopis teised tunded ja elu........
kui tuleb tuuline ja vihmane aeg, siis on kindlasti natuke metsik tunne, sest loodus hakkab näitama oma marulist poolt. Elame selle üle, sest varsti on valge lumi maas. Siis on ootuste aeg. Hinges on jõuluootus, varsti tuleb kevadeootus....... Järgmine kevad ja suvi pole ju mägede taga.... Elame veel. Igas hetkes peitub head ja halba......
Siis ja ka praegu ei maksa tundeid vaka all hoida, hing peab olema avatud... Kui juhtud aga tuulisel ja vihmasel ajal armuma- on hing kevadvärve ja vikerkaari täis....Tundeid täis pea ja üks helin heliseb rinna sees...........
 
-diip- 14. august 2013, kl 20.59
Ei tea, mis seal pilvepiiri taga peaks olema? See nähtav maailm tundub vahel nii tüütu ja mõttetu.
 
Rexx 14. august 2013, kl 21.04
ehk ei olegi seal "pilvepiiri taga" midagi. midagi sellist, mis siin saaks sõnadesse panna ja kirjeldada... selleks peamegi siin ja praegu elama. täiega:)
 
-diip- 14. august 2013, kl 21.12
Ma jälle mõtlen, et kes-teab-mida-tahtmine ja pilvede taha piilumine hoiab ka selle maailma huvitavana. Nähtaval maailmal on tähendus, aga see ei ole täielikult teada. Säilib ka salapära.
 
Rexx 14. august 2013, kl 21.38
vahet ju pole, millega inimene oma elu huvitavamaks teeb. näe, vikerkaarel hing helisemas kui tuulekell. salapära on väga põnev ja tekitab uudishimu.
 
August 14. august 2013, kl 21.42
Onu august pole sündind püssipaugust
 
cato blanco jne 14. august 2013, kl 21.42
Aigooo:)!
tere ka minu poolt, suvi on olnud tavalisest põnevam, palju on saanud seigelda (ja paluks kohe kõigil tagasi võtta needus, et suvi on läbi)!
 
Rexx 14. august 2013, kl 21.44
jah, ei ole veel läbi,sügis algab alles septembris.
 
cato blanco jne 14. august 2013, kl 21.59
tundub, et August kalendrit ei tunnista.
diip 15. august 2013, kl 18.22
Täna tundus hommikul päris jahe. Pidin juba rohkem riideid selga ajama. Päeva peale läks siiski soojemaks.

Muidugi on veel vara suve maha kanda. Vähemalt veel poolteise kuu jooksul võib loota päikeselisi ilmu. Iseasi, kas saab ka;)
 
Rexx 16. august 2013, kl 11.27
no tänane ilm päris suvine. kui kõik hoolega loodavad, küll see suvi siis ka kestab.
 
-diip- 16. august 2013, kl 18.43
Vanad teemad nagu Sõnamaraton ja mõistatusteteema on päris taha vajunud. Aga siiski alles. Ma vahepeal mõtlesin, et liiga pikad teemad on ära kustutatud.
 
cbv 16. august 2013, kl 19.35
Kas ma võiksin teha ühe sõnalise eksperimendi, nothing personal:P???
 
-diip- 16. august 2013, kl 20.03
Ma ei mõista. Eks vast ikka võib teha.
 
cbv 16. august 2013, kl 20.11
tänan.
omfg, ma sain kommikeelu, sp.uuringi, mis väljendid on delfinaariumis põlu all. nii lihtne põhjus ongi:)
 
cbv 16. august 2013, kl 20.15
järelikult omfg on lubatud.
MISASJA ma siis nii hullusti kribasin? ülejäänud sõnad on kahtluse alt väljas. mu mõistus ei võta.
eksperiment tehtud, tänan:)
---------------------------------------
 
-diip- 16. august 2013, kl 20.38
Ma sain hiljuti „igavese keelu” foorumis, kus ma pole silpigi kirjutanud. Kui tegin modemile taaskäivituse ja sain uue IP-aadressi, oli keeld kadunud.
 
cbv 16. august 2013, kl 21.03
müs-ti-ka!
------------------
teema risustamise eest panen üles vh reklaami(Jah, ma armastan loomi!)Muusika on vapralt valitud.

http://www.youtube.com/watch?v=sSDM-_C0iYk
 
-diip- 16. august 2013, kl 21.15
Mõtlen, kuidas siis keelualune siin ikkagi saab postitada.
 
cbv 16. august 2013, kl 21.44
süsteemi hingeelu tundmata ei hakka isegi mõtlema...lõpp hea, kõik hea?
 
-diip- 17. august 2013, kl 08.26
Palju lõbusaid inimesi on väljas. Vist öö läbi pidu teinud.
 
Rexx 29. august 2013, kl 22.15
ja hakkabki otsa saama see august.
diip 29. august 2013, kl 23.48
Päeval on veel soe, ainult hommikud on jahedamad.
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!