Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mida teha kui mees norskab nagu elevant
 
unerohusõtlane 25. september 2015, kl 00.24
Nimelt mu uus elukaaslane norskab jubedalt, igas asendis (ka kõhuli). Ma olen selle viie kuuga, mis ajast tuttavaks saime, hakanud võtma unerohtu, et saada magama jääda ning magada hommikuni. Nüüd ei saagi teisiti enam.
Kas lõpetada suhe norskamise pärast või mida ette võtta?
Palun nõuandeid (kui üldse on), sest ma lootusetu ja hetkel eriti ärritunud :( Tema nimelt on väga süüdimatu :( Närvid on nii pingul, et tahaks hetkel kõik ***** saata ja üksi vaikuses elada!
 
eraldi magamine 25. september 2015, kl 01.04
mine maga teises toas. päris tõsiselt soovitan. Kõrvatropid aitavad ka.
 
Norse 25. september 2015, kl 01.05
Minu abikaasa ka norskab, aga õnneks vasaku külje peal ei. Kui hakkab norset sättima, lasen küljele kohe keerata. Mingi norskamist takistavad plaastrid pidid olema, ehk on abi. Me pole proovinud. Üks võimalus, et jääd enne teda magama. Eraldi toad. Unerohtu küll ei soovitaks, see hakkab sinu tervisele.
 
Uudam & Aadam Co 25. september 2015, kl 02.26
Toa kliima niiskemaks, joogu vett..
 
lahendus 25. september 2015, kl 08.54
lõpeta suhe, minul muud üle ei jäänudki.
Kui ikka magama jääda ei suuda, sest teine inimene norskab ja pläriseb kõrval, siis ei saa koos magada. Magamatus teeb närviliseka, keset ööd teise tuppa minna ju võib, aga uni on niigi rikutud. Pealegi kostis minu sõbrakese norskamine ka sinna ära. Katsu siis päeval olla normaalselt aktiivne ja tööd teha, kui pole magada saanud.
Küsisin endalt- miks pean mina oma kodus magama kuskil eestoa sohval, miks ma pean olema oma kodus magamata ja miks mina pean olema tööl uimane ja haigutama. Vastus- ega ei peagi, kui ise ei taha.
Teatasin sellele katkisele auruvedurile, et suhe on läbi ja enam tal minu juurde ööseks asja pole ja mina tema juurde ei lähe ka.
Nüüd magan rahulikult- aken lahti ja sealt kostvad hääled ja kajakate huikamine mind ei häiri. Süda on ka rahul- hea veel et see niigi läits.
 
mees nagu elevant 25. september 2015, kl 09.27
loobi teda kookospähklitega nagu paavian, huika nagu öökull!
 
soovitus 25. september 2015, kl 10.12
Igaks juhuks võiks mees käia nina-kõrva-kurgu arsti juures ära. Vahel on norskamise põhjuseks olnud viltune nina vahesein (mis operatsiooniga korrigeeritakse), adenoidid või polüübid ninas. Nende eemaldamisel peaks ka selline lõrisev hingamine ära kaduma.
 
muud polegi kui 25. september 2015, kl 10.24
arsti juurde! kui asi on ninas, tehakse väike protseduur ja saab korda või kui asi on suulae allavajumises, siis aitab laseropp
 
ninaklamber 25. september 2015, kl 11.04
Tõhus abivahend norskamise vastu! Pehmest silikoonist ninaklamber . . .uuri,kus on müügil :)
 
My 25. september 2015, kl 11.33
Kindlasti arsti juurde, sest ega norskav mees ise ka ei puhka korralikult välja. Aga miks mitte teine tuba. Oleme aastaid eraldi tubades maganud.Suhtele on see hoopis juurde andnud, mitte ära võtnud. Uni on niivõrd väärtuslik, et korralikult puhanuna oleme me ju palju paremad inimesed,valmis päevale vastu astuma. Ei pea terve öö ribidesse taguma, sisisema ja rähklema,et siis hommikul vihasena teist jõllitada ja väsinuna tööle minema-kaugel need süüdistused ja stressgi on.
Väikesed õhtused ja hommikused rituaalid, huumor... ning kõik ongi hästi.
 
Vanaraffa tarkus 25. september 2015, kl 12.04
Keera mees selili. Siis kotid vajuvad augu ette ja tõmme kaob ära.
 
Anett 25. september 2015, kl 17.43
Tõmba mees selili,kotid kukuvad s...a....e ette tõmme kaob ära.
 
selliseid paare on palju 01. november 2015, kl 21.56
tean paljusid paarissuhtes inimesi, keda kaaslase norskamine häirib, kui on armastus ja mõistmine, siis leitakse koos lahendus, kui seda ei ole, siis ei aita midagi, ainult lahku minna, kahjuks :(
 
von Freen 06. november 2015, kl 19.56
mehel tuleb ära keelata öösel hingamine ja asi tahe.
kui ta ise ei ole nõus, siis padi näole ja triikraud, uniahi ja tolmuimeja raskuseks piale. nu nii vaikset meest, kui teil hommikuks saab olema, annab otsida!

ja seda vaikust saab olema väga pikalt kusjuures.
 
elukaaslane 07. november 2015, kl 22.49
Keera ots ringi ja tule tagasi mu juurde.
 
best breathe 05. veebruar 2016, kl 22.37
Uuri www.bbnordic.eu
 
üldiselt 22. veebruar 2016, kl 17.23
üks tõhus vahend on mehe keres surve tekitamine. Näiteks hapukapsaga. Peeretamine häirib palju vähem,kui norskamine.
 
Dobro 07. juuli 2016, kl 15.22
Elevant vii loomaaeda. Seal tema koht.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!