Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Õnnitluste aeg on käes...
 
zxc 22. november 2015, kl 22.35
Omaenese sündimise päeval, puhke- ja pühapäeval pühenduda õpingutele...,
„intelligentne, range ja tegus naiselik daam“, virtuaalsus on selgeltnägija!
 
zxc 22. november 2015, kl 22.48
Keediseussi, džemmisiugu, vaarikamadu, jne palju sünonüüme.

Diibile, 1-maa ja töö ja noorpaari elu ja minule parim viiest; 2-Indrek kool Darilma-Ridalma; 3- revolutsioon ja ema haigus; 4-Karin, vana Eesti aeg ja armastus; 5- koju tagasi Andrese-Pearu surm.
Kui minu teha oleks, siis peale I võiks olla V ja vahepealsed eraldi raamatutena.
Et see kooliajal nii läbi töötati, siis III osa tüütuvõitu.
 
-diip- 22. november 2015, kl 22.53
Ei tea, kas Tammsaare ka mõne naljajutu on kirjutanud? Või oli alati tõsine?
la-femme 22. november 2015, kl 22.55
Moosimadu, ae! Sind otsitakse.
 
panther 22. november 2015, kl 22.55
zxc Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Omaenese sündimise päeval, puhke- ja pühapäeval pü
> henduda õpingutele...,
> „intelligentne, range j
> a tegus naiselik daam“, virtuaalsus on selgeltnäg
> ija!


Ei maksa nüüd nii hästi minust ka arvama hakata.:) Ma olen sunnitud pühenduma keemiale ja muudele sellistele toredatele ainetele (ka pühapäeva õhtul), sest ... mu lapsuke palub mul üsna sageli oma õpitud teadmisi kontrollida. See on õppimisprotsessi üks olulisi osi, kas pole nii?:)) Siit ka vastus diibile, miks see kohati minu jaoks masendavavõitu tundub(kuigi vahel on päris tore oma teadmisi värksendada). Ma olen paraku siiski humanitaar, mis humanitaar ja Atsi (selle siinse meie osava kirjeldaja), moosimao ning diibi lemmikmeelelahutusega pole mul alati sugugi lihtne kaasa minna.:)
 
panther 22. november 2015, kl 22.57
Moosimadu on kaotsi läinud jah. See on kahtlane, sest ta on ju täiesti unetu. Need mõned pooletunnised suigatused, mis ta ööpäeva jooksul teeb, ei takista teda ometi vahepeal siia piilumast ja mõne rea kribamast.
 
panther 22. november 2015, kl 23.01
Diip, ma ei tea tema sulest küll midagi eriti naljakat, aga samas on tema kuulsast "Tee tööd, siis tuleb ka armastus." lausest saanud parafraseerides lause "Tee tööd, muidu tuleb armastus.".:)
diip 22. november 2015, kl 23.05
Hakkasin ise selle kohta otsima, leidsin selle: http://www.kirjandusarhiiv.net/?p=423
 
c*) 22. november 2015, kl 23.08
palju õnne! :-)
 
panther 22. november 2015, kl 23.10
No näed, jälle kraadi võrra targem. Võta või ise see esimene osa ja loe uuesti läbi, et see kõik sealt üles leida, mis diibi lingis kirjeldatud on.
 
-diip- 22. november 2015, kl 23.11
Jaa, seda hoiatust on mullegi öeldud;) Püüdsin küll tublisti tööd teha, aga armastus tuli ikkagi;)
 
panther 22. november 2015, kl 23.14
Aitäh, c*)!
 
panther 22. november 2015, kl 23.16
Diip, äkki sa ei püüdnud siiski nii palju kui oleks armastusest hoidumiseks vaja olnud?:))
 
zxc 22. november 2015, kl 23.21
Las siis luksub koos metsavanaga.

A.H.Tammsaare (tuleb meelde etteütlus, kus õpetaja dikteeris: " Aa-Haa Tammsaare", pärast kodus luges vihikust: "Ahhaa, Tammsaare") naljajuttudest ei tea, aga tema romaanides on elurõõmu küll, enamasti koos elutarkusega. Pearu tembud, "Põrgupõhja uus Vanapagan", (otsisin riiulist) lastele jutustusi ja novelle oli tal mõnusaid küll-küll.
panter 22. november 2015, kl 23.28
zxc, olgugi, et oled nime vahetanud, su muusikaeelistused on samad kui kunagi varasematel aegadel.:)

Sulle üks lugu.




Ühtlasi soovin kõigile head ööd!
 
-diip- 22. november 2015, kl 23.30
Võibolla ma olen ise liiga aukartlikult asja ette võtnud?

See imelik koer seal ju tõesti on. Kuigi minu arust ei ole paksuks söödetud lõõtsutav koer eriti naljakas.
 
-diip- 22. november 2015, kl 23.30
Head ööd!
 
zxc 22. november 2015, kl 23.36
Vapustav! Tänan!
Head ööd!
 
-diip- 23. november 2015, kl 18.47
Sillamäe ja Joosua vaidlus üksiku ja hulga üle tundub ka kuidagi naljakas;)
 
zxc 23. november 2015, kl 18.51
 
-diip- 23. november 2015, kl 19.10
Teema on ju tõsine küllalt, aga see veendumus ja usk "ajalooseadusesse". Ja vaidluse lõpp kah;)
 
zxc 23. november 2015, kl 19.18
Vaatasin uudiseid, siis sporti, siis guugeldasin ja leidsingi, sa räägid A.H.T. III köitest!
moosimadu 24. november 2015, kl 18.10
Juhuu!
Palju õnne Panther! Pidu kestku täpselt nõnda kaua kui peopäälikul selleks isu on!

Ühtlasi raporteerin oma naasmisest netidieedilt, mis ausalt öelda mõjus nagu....nojah, see tähendab, et ega ei mõjunudki....
 
panther 24. november 2015, kl 19.55
Aitähh, aitähh!
Nii võiks ju pidutseda terve aasta.:) Tegelikult vist tüütaks ikka pikapeale ära.:)

Netidieet? Seda saab vist siis täiesti edukalt pidada kui elad kuskil üksikul saarel, kus pole elektrit.:) Ma mäletan, et suutsin ühel suvel isegi midagi sellelaadset kogeda (ilma üksiku saareta muidugi). Puhkuseaeg, telekas läks katki, netti polnud - naudi suve ja vaba aega nõrkemiseni. Joonista, loe, käi ujumas, kirjuta... väga mõnus. Kuskilt ei tungi peale ükski negatiivne uudis, lihtsalt oled ja mitte midagi katastroofilist ei sünni kui interneedust pole ja telekast uudiseid ei näe.:)
moosimadu 24. november 2015, kl 20.25
Dieedi põhiolemuse tabasid väga täpselt ära - üksik saareke, elektrit polnud, romantikat seevastu selja ja sülega. Päevita palju tahad (justkui ei tahtnud eriti...), suple end või silguks (kah kuidagi ei hoolinud seekord), telekavaba koht niikuinii, joonistan ma võrreldes näiteks kaheaastasega peaaegu hästi....seega üle jäi ainult kirjutamine.
Soovitan soojalt kõigile.:D
 
Pixie 19. märts 2016, kl 03.15
https://www.youtube.com/watch?v=VpdHMaccjw4

Ärgu kustugu tuli Su koldes ja olgu Su meesinimesed alati korralikult dresseeritud.
Vagranti poolt lauluke,
Pixie soovib õnnet ja raha.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!