Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kuule naine, kas ei oleks juba aeg...
 
Kolimisteenust? 25. november 2013, kl 05.41
...lõpuks siit välja kolida. Võta kaasa kõik enda ja ühine ka! Saa palun aru: ma ei taha, et sinust ainsatki jälge jääks!!! See jama on juba liiga kaua kestnud ju!!! Su kohalolek segab mind!!!Lisaks unetutele öödele oled hakanud segama mu igapäevaseid toimetusi. Näiteks eile olid sa jälle ju kohal, kui ma kartuleid koorisin. Poleks sind siin olnud, siis ma ei oleks kooritud kartuleid prügikasti visanud ja tahtnud koori keetma hakata!!! Kurat võtaks!!! Ma ei taha üksi koju tulla, sest siis pean jälle sinuga kahekesi olema!Ma ei petnud sind iial, ei näinudki teisi peale sinu, mul ei tulnud iial mõttesse sind lüüa, olin alati aus ja rääkisin kõigest, kui midagi vaevas. Jah, tegin sõnadega sulle haiget rohkem kui ühel korral aga me leidsime ju võimaluse, et seda enam ei juhtuks. Mul ei olnud sulle garantiid anda, olid vaid sõnad, kuid sa muudkui lasid oma joru, et inimene ei ole võimeline muutuma ning ei lasknud mul sulle ennast tüestada! Aga tead, ma ei ole siiani libastunud, kuid sina kartsid riskida! Jah, minu probleem on elukestev ja võitlus ei lõpe aga olen endale natukenegi tõestanud, et suudan! Mis kuradi õeluseuss sinus tekkinud on, et ise sa mind ei taha aga minema ka ei lähe? Mäletan sind teistsugusena. Kas sa ise ei arva, et olen oma karistuse ära kandnud? Ei piisa sulle sellest, et iga päev ja tund rebitakse mu hinge tükk-tüki haaval lõhkisemaks, sest sa oled siin aga ei lase endale näidata, kui väga sind tõesti armastan!?! Aga ei, piinle sa siga selline!!! Jõuab sulle kohale, et ma ei taha enam iial su käest midagi, ei tülita sind kõnede või sõnumitega , hakkan vältima paiku, kus liikuda võid aga tee see viimane samm, anun sind: KOLI VÄLJA MU SÜDAMEST!!! VÕTA MU MEELEST KAASA KÕIK ENDAST JA MEIST ÜHISEST! PALUN VAID , ET MINE....rinnus on lausa füüsiliselt valus!!! Tahan siiski kedagi enda kõrvale kunagi, tahan taas õnnelik olla, taha seda rõõmsat ja toredat meest tagasi, kes ma olin kunagi! Kuid kuniks sa lõplikult välja pole kolinud ei suuda ma kellelegi teisele mõelda, ma ei näegi enda ümber kedagi.....
Raske on nii jätkata.....
 
naine x 25. november 2013, kl 09.04
Olgu. Lähen. Mida iganes ma sinu heaks ei teeks. Ainumt kas minu minekust sul parem hakkab, tead vaid sina ise. Hüvasti mu arm!
 
hihh 25. november 2013, kl 10.15
tia kas see oli kp52-le teenuse pakkmine:icccc
 
eelmisele 25. november 2013, kl 12.17
ei-ei, kohe kindlasti mitte, siin nimetet kp52 ei liigu, talle meeldib elukogenud 50+ daamide seltskond.
siin on kõhnad ja rahumeelsed noored inimesed, nendega pole mitte millestki rääkida!
 
minepekki! 25. november 2013, kl 12.42
....ära siis jätka!
milleks kolimisteenus?
hops! ukse taha ja jalaga mürts! uks kinni.
niiöelda.
 
noh 25. november 2013, kl 18.34
eelmisele...ei ole siin mingid kõhnad inimesed...kõhn inimene on inetu krõnks ja kortsus:P siinsed tüdrukud on kenad ja saledad...no mõni on natuke eakam...aga ega ta seepärast kehvema väljanägemisega ole:P ja rääkida on nendega küll...aga mulle jääb mulje...et kõik jutud on juba räägitud...või tahab keegi selle kohta muud öelda:P
 
Anja-Nanja 25. november 2013, kl 18.53
-



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Anja-Nanja 16.03.2016 17.34.
 
eakas 25. november 2013, kl 18.55
Ära sa räägi... Noh, miks sa siia teemasid ei trei ja juttu käima ei tõmba? Küll siis need sirgu söönud kortsudega täissaledad ja muidu saledad kaunitarid räägiks nii, et enne viimset päeva pidama ei saaks.:)
 
noh 25. november 2013, kl 19.00
eks ma olen üritanud ka...siin mingil hetkel tõmmata...aga mis läind see läind...häid aegu tagasi vist ei too....ja ei tea...kas sa anja elad kohe siin...et kohe põmm...ja kiri valmis vorbitud?:P...ma juba muidu nagu mõtlesin..ehk võiks ametlikult su matused siin ära teha...aga lootus jälle kadunud:P
 
eakas 25. november 2013, kl 19.04
Häid aegu ei too, aga uued ajad ehk tood? Ses mõttes, et ei maksa alati kohe lusikat nurka loopima hakata.
 
noh 25. november 2013, kl 19.06
njahhh....ma olen rohkem järgilohiseja...kui algataja:PP
 
eakas 25. november 2013, kl 19.08
Pagana kelgunöör! Paras kelguga sinust üle paarutada.:)
 
noh 25. november 2013, kl 19.12
eks nöörist paneb kindlasti kelguga üle..kui teda eest ei vea:P
 
-diip- 25. november 2013, kl 19.14
Ma olen ka viimasel ajal kelgunöör. See on sellest, et ma pole loominguline. Ükskord proovisin natuke sonida, tuli igasuguseid totrusi, ega sellise tekstiga või avalikkusse ette astuda.
 
eakas 25. november 2013, kl 19.17
Nii, lähen nüüd poodi lapsele kommi ostma...

Ehk leiad kellegi, kes selle nurga teemasid vedama hakkab ja saad nööriks olla.:)
 
noh 25. november 2013, kl 19.18
eks loomingut on ka mitmesugust...:P
 
noh 25. november 2013, kl 19.19
miks eakas ise ei võiks see olla:PP
 
-diip- 25. november 2013, kl 19.20
Looming peab ikka mõttekas olema. Kuigi võib ka väita, et kõiges on mõte.
 
eakas 25. november 2013, kl 19.20
Ahsoo, siin neid nööre veel lisandumas.:)

Diip, kas selleks, et mingi tore teema teha, peab ilmtingimata olema üliandekas loomeinimene? Ma arvan, et ei pea. Võib ju arutleda erinevate teemade üle, ei pea ju alati igale poole kõrgetasemelist luulet või proosat pritsima.:)
 
-diip- 25. november 2013, kl 19.22
Ma tegin teema „august”. See oli sügisese nukra filosoofia jaoks. Võis ka aiaaugust rääkimiseks kasutada.
 
noh 25. november 2013, kl 19.23
teeme siis eakale ettepaneku..uue teema avamiseks...ei saa siin seda teemat sodida...autoril siiski tõsine mure:P
 
eakas 25. november 2013, kl 19.24
Küsid, miks ei võiks mina olla teemavedaja.
Nojah, vaata, ma olen juba nüüdseks nii vana inimene, et neid uuemaid ilmaasju ei tea ning viimase aja infotehnoloogiliste vidinatega pole ka peensusteni kursis. Pole enam minust mingit teemamagnetit ega tegijat.:)

Aga jah, ma siiski nüüd lähen. Kaua võib padrata võõras teemas asjassepuutumatut teksti.:)
 
rww 06. detsember 2013, kl 03.35
вернись ко мне! уйди, совсем уйди!
http://www.youtube.com/watch?v=-DoNL64yo-s
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!