Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Õnne!
 
-diip- 22. märts 2016, kl 16.34
Väga ilus ja hea mäng. Ainult et ma ei saa kuidagi sealt ruumist välja. Juba tahab nutt peale tulla.
 
Ats 22. märts 2016, kl 20.15
Selles see lõbu vist ongi. Proovisin kah kätt muigelsui, et nn lapseks kätte läinud, vaatasin You Tube'st analooge ja mängisin 1-tärni mängu lõpuni, et aru saada süsteemist, vahva värk. :)
 
pixie 23. märts 2016, kl 20.13
tore.
olgu lohutuseks seegi, et mõningad(loe:mina) ei saanud viimasest elemendist isegi mitte spikerdamisega välja.

a ma tunneks rõõmsalt huvi, et mitmenda elemendi juures oled?
 
Ats 23. märts 2016, kl 22.08
Olen tuntud pikkade juhtmete poolest.
Küsin, mis on spikerdamine?
Mismoodi neid elemente loetakse?
 
pixie 23. märts 2016, kl 23.08
http://neutralxe.net/esc/index.html

sellel aadressil on neutrali mängud, uusim neist on "elements". tavaliselt on room escape-mängud seatud nii, et peale pikka pusimist avad ukse ja congrats! ratsutad päikeseloojangule vastu. elementides jõuad sellest kaunist ja rahulikust toast müstilisele trepile, sealt ohmillisele pööningule jne.
mina istun aias, lohepurskkaevu juures ja edasi ma minna ei oska. :(

sp. küsisingi, et mitmenda elemendi juures...

spikerdamine on väljapääs väljapääsmatust olukorrast, sest teadupoolest on interneedus lõputu-otsatu-ääretu ja tarkust täis.

kui panna otsingusse (mängu nimi)walkthrough, on spikrite valik lai.
 
Ats 23. märts 2016, kl 23.54
Ohohoo! Mina nokitsen toas ikka alles, toas sain kapist veinipudeli ja raamatu, kuid kruvikeerajat kätte ei saa, muudkui logiseb seal. :D
 
pixie 24. märts 2016, kl 00.24
selles ongi selle mängu ilu, võlu ja valu - et kruvikeerajat kasutada, ei pea seda kapi küljest lahti saama ja vein vala riiulil olevale alusele. kui pudeli lahti oled saanud :P
 
Ats 24. märts 2016, kl 00.54
Proovin. :D
 
Ats 24. märts 2016, kl 03.19
Mul läheb aastakest-paar, et kuhugigi jõuda :), praegu olen lambi juures, "noodivihik mõõgaga" kenasti ees ja ... vist peab väga täpne rütm olema.

See korgitser oli arusaamatu jublakas, surkisin seda igale poole, kuid draakon oskas aidata.:)

Väga pikalt ei saa toas ringi nuhkida, hakkan omaenese elamises juba kahtlustava silmaga kapinuppe ja lampe jõllitama. :D
 
-diip- 24. märts 2016, kl 06.56
Ma vaatan trepi peal ringi. Ei saanud toastki spikerdamata välja. Malelaua-vihjet ei jaganud ära. Viimase toa mõistatusega vaevasin ka ennast kohutavalt kaua, uskudes, et nuppude paigutusel on numbriline loogika.

See puu taha peidetud seif on siiski veidi alatu;)
 
Pixie 24. märts 2016, kl 11.10
ma lohutan - ja aina alatumaks läheb.
minu jaoks oli ajukompostriks kruvikeeraja, millele ma otsisin pingsalt teist kruvikeerajat.
kauneim oli tulemasin:)

ja muidugi ma spikerdasin.
atsile: öö/päev - arusaadav, suunaga võid mööda panna, pidemest tera poole(nool näitab).
 
-diip- 24. märts 2016, kl 19.10
Trepp läks kähku, aga muuseumis on jälle jama. Kolmandat kastikest ei saa lahti. Omast arust leidsin lahenduse, aga ei miskit. Miks on paberil võti? Kas paberit tuleb mingis suunas keerutada? Pea juba suitseb otsas;)
 
Ats 24. märts 2016, kl 19.35
Õigus, Pixie, oligi "mõõk" valepidi vaadatud ehkki suund oli noolega selgelt nähtav.

Mis tähestik see on? Etruski? Mind ei aita see uur, mis sahtlisse jääb.
 
-diip- 24. märts 2016, kl 21.15
Roteerisin paberit igal moel, ei abi miskit. Nõutu olen. Kas viimati teen mingit väga lihtsat viga?

Uurist on abi küll, aga seda saab ainult vaadata, muud temaga teha ei saa. Õiget kellaaega näitab, aga see pole mängu seisukohast oluline;)
 
Ats 24. märts 2016, kl 22.23
Aaaa, õiget kellaaega... seda ma vaatasin, et need osutid jälle erinevais asendites, :) Need "tähed" on vist numbrid, ühele panin 69 nimeks.

Permutatsioon. 8 elementi, 8!=40320 mnjaa, vist ei katseta läbi.
 
pixie 24. märts 2016, kl 22.24
sul on numbrite 1, 2, 3, 6 ja 9 sümbolid tänu kellale.
võta mündid uuesti masinast välja ja kombineeri puuduvaid numbreid, saad raamatud ritta panna.

kas seal paberil on täpike ja kriipsukesed?
kui jah, siis kombineeri 9 tagurpidi u-ga, mis on toa keskel asuva laua servas.
 
Ats 24. märts 2016, kl 22.29
Sa oled järgmisel "elemendil" või tasemel?
Pixie oli juba väga kaugel edasi.
 
Ats 24. märts 2016, kl 22.32
Suur aitäh, abimees, :) väikesed nõuanded on kulda väärt!
 
pixie 24. märts 2016, kl 22.33
pixi on taset kordamas ja lausvale, et ilma spikerdamiseta. meeles sp, et täna mängisin.
 
Ats 24. märts 2016, kl 22.49
Oled sa, Pixie, neid ühe-, kahetärniseid "tubasid" varem proovinud? Mina olen (uurimata) arvanud, et mängud on vaid kiiruse ja tapmiste peale väljas, aga see Tuba on rahulik, aeg ei küta takka, muudkui salvesta ja lase edasi just siis, kui tahad.
 
pixie 24. märts 2016, kl 23.59
ma olen väga suur escape-mängude mängija.
neutrali mängud tegin kõik läbi, nad on nii ilusad.

selfdefiant(vanad lossid, varemed, põnevad majad jne) ja mateusz skutnik(nii naljakas) - kaks huvitavat tegijat, jaapanlastel on väga nutikaid ja kauneid mänge, mängida on tore.
 
-diip- 25. märts 2016, kl 03.20
See oligi minu lahendus. Märgid paberil näitavad lüliti asendit. Tagurpidi U-d (või põhjata ruudud;) annavad järjekorra. Ikka ei lähe kastike lahti. Miks on paberil võti? Arvasin, et paberit tuleb mõttes keerutada, et passiks pildi peale. Ikka ei saa. Midagi on veel vaja.

Või siis teen mingit lihtsat viga.
 
-diip- 25. märts 2016, kl 03.34
Oot, mis 9? Tagurpidi U-sid on kuus.
 
pixie 25. märts 2016, kl 07.28
muidugi kuus.
(palun, peksame piksit hiljem?)

saadud sümbolid(ruur igasuguses olwkus)toksid õiges järjekorras(vilkumine näitab) sellesse aparaati, mis on seinal, mitte laual v kapis.
415
326

Tere hommikust, tõuse ja sära!
 
pixie 25. märts 2016, kl 07.56
Ruut. ruut-ruut-RUUT!

tegemist on ligihiiliva seniilsusega.
 
-diip- 25. märts 2016, kl 09.38
Teen seda kõike. Ei avane.

Kirjeldan oma tegevust samm-sammult.

Lähen kapi juurde.
Panen lüliti asendisse LOE.
Vajutan ruudu nuppu.
Panen lüliti asendisse IDA.
Vajutan ruudu nuppu.
Panen lüliti asendisse KAGU.
Vajutan ruudu nuppu.
Panen lüliti asendisse IDA.
Vajutan ruudu nuppu.
Panen lüliti asendisse KIRRE.
Vajutan ruudu nuppu.
Panen lüliti asendisse EDEL.
Vajutan ruudu nuppu.
Mitte midagi ei juhtu.
Vajutan puhastamisnuppu.
Ikkagi ei juhtu midagi.
 
-diip- 25. märts 2016, kl 09.39
Jah, seinal olevat kastikest näpin, kapi omad on ammu lahti.
 
pixie 25. märts 2016, kl 09.47
oot, ma torman samasse paika ja arutame asja.
 
pixie 25. märts 2016, kl 10.43
11-2
3-2
5-2
9-2
1-2
7-2

ilmakaartes olen olematu, sp kella järgi vasakpoolne, kujund, millele kriipsukesi juurde poogid, on tagurpidi u e põhjata ruut, masin, mida kasutad, on musta võtme seinapaneeli taga.
 
-diip- 25. märts 2016, kl 10.56
Selge. Arvasin, et neljandas kujundis on kriipsuke keskel (A-täht), tegelikult on tavaline ruut. Muidugi on paberil näha, et kriipsuke on all. Sain lahti. Nüüd sattusin mingisse jubedasse keldrisse.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!