Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Õnne!
 
-diip- 31. märts 2016, kl 19.55
Banished sai ootamatult läbi, kogusin meeletult klikke ja cheatisin üle ühe;)

Nüüd nuputan Visioni kallal.
 
Ats 02. aprill 2016, kl 22.32
Siin ongi ilmne (vanuse?) erinevus. Mina olen siiani kinni? või lihtsalt sõge, ei saa lahti arvutamisest, tähele panemisest.

Kas teate, et "kuldne kana" pilgutas 2 korda silmi enne laserkiire laskmist ja mina loen koera haukumist naabriaiast. Igasuguseid ornamente jätan meelde, küll raamatukaanelt küll vaasilt, otsin riiulitest vihjeid, muidki lollusi.

Tore oli see Toamäng, mina ei saa edasi lasta, vahepeal tuleb peal lasta puhata. Ogaraks minek koidab muidu. :)
diip 02. aprill 2016, kl 23.21
Elements oli tõeline leid, üks paremaid mänguelamusi:)

Visionist sain ka välja (üks spikerdamine), nüüd on vaja ka pead puhata;)
 
Pixie 02. aprill 2016, kl 23.37
kas sa neid neetud puidust piljardikuule uputasid?
kui ei, siis tere tulemast klubisse - mina ei saanudki esimesel korral sp edasi.
-------------------
kuldse keskeani on meil kõigil oikuipalju aastaid :P

"...kuni 95. eluaastani on naise parimad aastad. Pärast seda algab keskiga." (Ita Ever)
diip 03. aprill 2016, kl 00.10
Uputasin jah, muidugi mõista kogemata;)
 
Ats 03. aprill 2016, kl 00.59
Mina kah uputasin lõpuks, olen lihtsalt järjekindel, kõik, mis oli pagasnikus käis kõik kohad läbi, kus seista sai, uputasin kaevusid ja kana, elektrikilpe, saatanakuju ja mulda, kinoprojektorit, draakonisaba ja välisust, millest ma ei arvanud, et sellest tõesti välja saab, arvasin, et järjekordne ruum või lend või ...

Hea, et keegi pealt ei näinud mu püüdlusi toppida kõike igale poole. Mängu alguses segas mõte, et "toppimine" äpardub ja kusagil võetakse ära - see kiri või võti või lõiketangid (ikka ei lähe meelest ära, nii kahju oli, neid oleks ehk veel vaja läinud :))

Hirm oli paberit tulle panna, hiljem käisin sinna toppimas igasugu asju...
Siiani ei saa aru, miks see lõpuni tööle jäi?

Mustrid, asetused, pildid seintel, ornamendid - neid on pool kaustikut täis joonestatud, mõnd oli väga vaja, mõnd üldsegi mitte.

Vägev värk, Pixie, iga lahendamine oli lausa röögatust väärt. Kas veesurve mõõdikute keeramine ja avastus ornamendist läks teil kergelt? Mina maadlesin Sarviku ja mõõdikutega.
 
Pixie 03. aprill 2016, kl 00.59
njaah, latt on nüüd ikka väga kõrgele tõstetud, häid mänge on palju aga sellist. mis elemendid üle lööks, ei teagi.
 
Ats 03. aprill 2016, kl 01.14
Veel. Kurb oli, et purskkaevu ei saanud tööle tagasi.
 
Pixie 03. aprill 2016, kl 01.18
Misasi jäi lõpuni tööle?

ee...aaa...ooo - suure saladuskatte all olgu öeldud, et head ajud on diibil, mina olen lihtsalt väga hea spikerdaja ja aias ma spikerdasin võiduka lõpuni, sirgeselgselt ja süümepiinadeta (noh, midagi ma ikka jagasin ise ära, sarvik, kraanid ja see 10xneetud kana ei kuulu nimekirja).

kui mulle satub ette mõni selline mäng, kus mu virtuaalsel kodul on katusealune tuba, siis võtan sellest majast malli.
 
Ats 03. aprill 2016, kl 02.34
Mina sain mängust aru nii, et kui mingi ülesanne sai täidetud, siis ta "lõpetas töö".

Draakonipoisil oleks, selle loogika järele, pidanud võti kaduma ja tule süütamine oleks pidanud olema võimatu. Aga, ei, see süttis lõpuni, käisin seal kolamas.

Sama oli kinoprojektoriga. Peale kivikirstu avamist oleks olnud loogiline, et projektorisse pandud raha "läks kassasse" ja rohkem ta ei töötaks, aga see töötas ikka, lõputult näidates ujumas kalasid (rombilisi ja kolmnurgalisi).

Samas purskkaevu uuesti tööle panna polnud võimalik.

Nii jäidki mingid värgid lõpuni tööle, mida mina lootsin veelkord kasutada.

Mis malli sa võtaksid? 3-kordsust trepiga? keerdtreppi? et tegu oli veskiga? talveaed?
 
Pixie 03. aprill 2016, kl 03.35
loomulikult taeva-aluse toa. ja lifti. aia võtaksin siis, kui aednik oleks paketiga kaasa, irv.

tulemasinat käisin testimas minagi, purskkaevu samuti.

veski? tuuleenergial töötav maja?
lendutõusev maja, nagu howli liikuv kindlus?

nuhin, nina maas, et mängu autori kohta rohkem infot leida.
 
Ats 03. aprill 2016, kl 04.43
Mul pole annet kolistada mööda võrku, ajan oma pisikesi asju.:):(
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!