Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Valged ööd?
 
Vαḷėć 25. aprill 2016, kl 15.50
Öösiti polegi enam pime, eksju-onju.
 
arvan 25. aprill 2016, kl 16.58
Tõesti või? Ma öösiti küll magan enamasti, aga arvan, et päris valged nad nüüd veel ka pole.
 
Sapiens 25. aprill 2016, kl 17.22
Valged küll, aga pea 86 tundi tõmmati järjest und.
 
arvan 25. aprill 2016, kl 18.59
Mida see 86 tundi siin tähendab? Et unetute nurga külastajad magasid nii kaua või lugupeetav Sapiens magas rekordaja?
 
Sapiens 25. aprill 2016, kl 19.13
Ikka unetud.
 
arvan 25. aprill 2016, kl 19.15
Mida selle faktiga nüüd peale hakata? Kui magasid, siis magasid. Jumalast hüljatud paigas on asi seegi kui keegi 86 tunni tagant siin sõna võtab või mõne kuu jooksul uue teema treib.
 
arvan 25. aprill 2016, kl 19.22
Siin pole vist püsikaid eriti alles jäänud ja need, kes siia satuvad, kaovad kiiresti nagu oleks kõrbesse sattunud, kust pääsedes tuntakse vaid kergendust. Tõsi küll, paar teemat on kui oaas keset liivast välja, aga neil käib ka külastajaid ja sõnavõtjaid hooajaliselt. No nagu mingit turismiobjekti käiakse vaatamas.:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 19.37
kakoi turismiobjekti...pigem vanaaegset vaatamisväärsust:PP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 19.43
Näed nüüd, üks vanaaegne vaatamisväärsus ka siia sattunud.:) Kuidas siinsed kuldsed liivad ja tühi väli ka tundub nii paljude aastate järel?:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 19.56
kuidas siis nii..et paljude aastate järel...ma teen vast peaaegu iga päev tiiru siia.....harjumusest:PPP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 19.59
Vaikides kontrollid arterit, et kas tuksub veel või on vaja elustama hakata... nunuhh. Kell on nii palju saanud, et sul vist nüüd mäletamist mööda uneaeg? Või on elurežiim nüüd teine ja uneaeg ka teine?:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.02
aga selle sõnavõtmisega on asjad nii lännu..et kitsas sellega:PPPeks ole nende pikkade aastate juures ..saanud siin lobisetud kõvasti...kõik oleks nagu juba ära räägitud..ja ega siin väga uut ..sellesamuse päikese all pole ju:PPP
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.04
ei ole ..just nagu alati..unereziim on omal kohal:PP kavatsesingi juba hakata minema..sinna voodi poole..aga pool tunnikest võiks vabalt ka veel ärkvel olla:PP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.07
Mis plära?! Mu meelest see kitsenemine või ahenemine on vaid väljamõeldud põhjus. Mis mõttes pole päikese all midagi uut? Iga päev on oma unikaalsuses uus. Kuhu jäävad innovaatilised ideed ja mõtted? Haledad vabandused sul, noh!
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.09
Voodi on muidugi alati ahavatlus number üks, mis seal rääkida.:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.10
no ma mõtlesin...et midagi uut nagu enese kohta...muidugi uudis on see..et ikka vanemaks j a vanemaks iga aastaga:PPPP aga muidu on muidugi iga päev miskit uut..aga maailmaasju siin ju tavaliselt ei arutata:PP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.13
See vananemine tähistatakse siin igal aastal kenasti ära ja on kõigile teada fakt.:) Maailmaasju ei arutata tõesti. Äkki on maailm ja need asjad nii ülekäte hulluks läinud, et keegi ei taha oma tuju nendega enam rikkuda?:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.14
nädsiis..seda oleks pidanud teadma..et ma ei ole väga tark selliste imelike sõnade koha pealt..ja kukkusin siis vaatama...mida see tähendab..ja vaat kui hea lause ma kohe leidsin....Tähtis pole mitte niivõrd vastuste andmine, vaid õigete küsimuste esitamine...jälle väike tarkus..mida on öeldud...et iga päev tuleb midagi uut õppida...täna on see kindlasti olemas:PPP
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.18
eks jälle tehnika vallas on selliseid positiivseid uudiseid....mis nagu just ei riku tuju:Paga muusosas..ega pole jah just asja eriti millega kiidelda...kuigi sellisel ajastul elamine peaks just nagu ideaalne kõik olema:P
 
ahaaa 25. aprill 2016, kl 20.20
See ideaalne kisub vahel nii tehniliseks kätte ära, et parema meelega jalutaks kõigi nende nutividinateta metsa ja saadaks need piiksuvad riistapuud kuu peale.:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.22
no ma ei tea..see ikka oleneb vist ikka enesest rohkem..palju sel vidinal lased oma elu segada..ma küll ei kurda:PP
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.27
siin on vist see koht ka , et mul metsad ümberringi..ei tunne neist puudust..linnasolles..võibolla..tõesti:PP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.28
Kui sul on üks vidin, on kõik okei. Kui neid on rohkem ja erinevat laadi, siis mingil hetkel võid tunda, et need kasvavad sul ülepea. Aga tänapäeva inimesena, kes kõigega kohaneb, tead, et see vastumeelsus läheb üsna pea üle.
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.31
siinkohal ei oska eriti kaasa rääkida:PP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.34
Mis siin enam rääkida, su pool tundi sai täis ja inimesena, kes oma režiimist korralikult kinni peab, pead hakkama kenasti sinna ahvatlevalt kutsuva voodi poole kalduma juba.:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.38
no näedsiis..aetakse ära...mis vanainimesega ikka rääkida...kuivik juba:PPP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.40
Ei aja sind keegi siin ära. Tuletasin sulle meelde vaid. Ega tea, ajaga hakkab mälu alt vedama inimesi. Ma nii sõbralikult soovitasin vaid...:)
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.40
ja korralikusest on asi ikka väga kaugel..tööpäevadel jah ..tahaks ikka unetunnid täis saada...aga teised päevad..seal pole juttugi režiimist:PPP
 
noh 25. aprill 2016, kl 20.42
huvitav..mu mälu on tõesti kehv...enam ei mäletagi..et nii hääsoovlike inimesi siin olnud on:PPPP
 
arvan 25. aprill 2016, kl 20.43
Sul on siis neid "teisi päevi" ka ikka. See on tore. Ma olen kohati juba unustanud, millised need puhkepäevad üldse olema peaksid.:)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!