Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Valged ööd?
 
Vαḷėć 26. aprill 2016, kl 21.11
Miks neid valgemaid oodatakse... ikka selle soojema aja romantikalootusega, mitte üksi jooksuaja mõttes, vaid soe teetass pihus hilisõhtul kevadlõhnade lummuses mõnulemisest.
 
c*) 26. aprill 2016, kl 21.20
õigust räägid :-) muide, täna tegin avastuse, kaskedel on väiksed rohelised tipsud. nüüd vaja veel ühte sooja päeva ja nad oleksidki hiirekõrvus
 
Vαḷėć 26. aprill 2016, kl 23.05
Kas tood oma amplimaasikad juba päikese kätte? Kui ikka päikest juhtub olema. Ostsin täna maasikaid, lapsikust kevadrõõmust, meenus endisaegne esimese värske kurgi ost ja selle maitse võileival... Hea oli.
 
c*) 27. aprill 2016, kl 04.54
aknast vaadates on sihtkoht valge, tõesti ei pea pimedas koperdama ;-D amplid toon siis välja, kui võilill õitsema hakkab
 
Vαḷėć 27. aprill 2016, kl 22.46
Täna päeval oli toas 22 kraadi ja õues päikese käes 22,9, meeldiv üllatus, päike on soojem juba.
 
Vαḷėć 27. aprill 2016, kl 23.23
http://igav.delfi.ee/videod/muhe-video-just-see-klipp-einestavatest-koertest-on-naerutanud-miljoneid-inimesi-ule-maailma?id=74350739

Vaatasin ja naersin neid einestavaid koeri.:D
 
c*) 01. mai 2016, kl 00.15
elagu nõiad! ;-D
 
01. mai 2016, kl 03.07
https://www.youtube.com/watch?v=ZuRvBoLu4t0
 
täiesti normaalse unega 04. mai 2016, kl 20.50
keegi polegi veel päevi ja tunde loetlemas käinud kaua unetud paksu und on pannud?:)
 
c*) 04. mai 2016, kl 23.57
aga ise, sa ikka vaikselt lugesid tunnid kokku v? ;-D
 
täiesti normaalse unega 05. mai 2016, kl 09.58
ei viitsinud ega viitsi ka praegu. matemaatika pole minu jaoks.
 
c*) 05. mai 2016, kl 23.00
ja mis see sinu jaoks on? :-O
 
c*) 05. mai 2016, kl 23.09
uudishimu teise inimese tegemiste vastu pani unustama, miks ma tegelikult siia tulin. tahtsin hõisata...maasikaamplis on juba esimene roheline mamm!!! :-D
 
Vαḷėć 05. mai 2016, kl 23.11
Tihti küll seda ei juhtu, kuid mõnikord tõesti on nii ... trügin vahele.

Kuulan Lang Langi (praegu) Mozarti mängimas. Kuidagi väga meeldib, tahaks vabandada, veider. Vist on "süüdi" selles õhtul kuulatud "Kahekõne", kus vastas Risto Joost väga hingeliselt küsimustele.
 
Vαḷėć 05. mai 2016, kl 23.27
Leidsin just täna esimese täisõies võilille murust, teretasin ja polnudki tige, meeles olid amplid. :)
 
c*) 05. mai 2016, kl 23.33
kas see ka meeles oli, et peale teretamist tuleb võilill põske pista? annab vitamiine ja aitab mitme tõve vastu. mitte, et ma arvaks sul tõvesi olema aga võta seda rohkem ennetuseks ;-)
 
Vαḷėć 05. mai 2016, kl 23.52
:) aastaid tagasi sain vinge toidumürgituse, kui tegin väikese kausitäie naati, võilille juurikaid, vesiheina ja ... midagi oli seal veel ... nurmenukk vist, maitses selline rediseline, hea. Kolm päeva rohelise näoga ringi käies sain emalt paraja koslepi:
"Kas sul on 4 magu? Kas sa oled lehm - ja lehmgi ei õgi kõike! Sõja ajal ka ei söödud lausa rohust kõhtu täis!" jne.

Hiljem selgus, et üks leheke põske ja üks lilleke, mitte rohkem. Nüüd ema on kõrgel aga mina kuulan tema sõna ikka ja lõpuni. Mulle vist ei sobi.
 
c*) 06. mai 2016, kl 00.10
kunagi ammu, kui minu käbid väikesed olid, suutsid nad nurmenukust mürgituse saada ja nii ametlikult, et tänaseni ei too nad tuppagi mitte üks nurmenuku õis :-D
see on see, kui ahneks minnakse ja kõik ainult enesele krabatakse. ega oblikas pole komm, et pihuga
haaratakse ;-D
 
Vαḷėć 06. mai 2016, kl 00.14
:) õige, just aplus maksab kätte. :)
 
komm 06. mai 2016, kl 00.42
Mina tegin laugust väikese ampsu salatit. Ei, mitte karulaugust, sest küüslaugu maitse mulle ei meeldi, vaid sellest, mille õisik nagu suur lilla pall on - maitses oivaliselt.

Tsiteerin Sulev Savisaart:
"Söödavusele vaatamata kuuluvad laugud, kaasa arvatud ka harilik sibul, küüslauk, murulauk ja porrulauk maailma mürktaimede nimekirja. Mürgised on kõik taimeosad. Mürgistuse tunnusteks on iiveldus, oksendamine ja kõhulahtisus. Et selliseid tunnuseid ei tekiks, ei tohi lauke korraga liiga palju süüa. Mürgisusele vaatamata on laugud üldtuntud ravimtaimed. Nende puhul kehtib reegel: suures koguses mürk, väikeses koguses ravim."

Sibula suhtes jään eriarvamusele - pole mingist kogusest mürgitust saanud, võibolla pole need siis piisavalt suured olnud.
 
c*) 06. mai 2016, kl 00.59
kui proovida 3 peipsi "õuna" järjest ära süüa, siis pisaramürgituse saab kindlasti. selles olen ma kindlamast kindlam
 
Vαḷėć 06. mai 2016, kl 01.15
Sajad lindistused ja raamatud toitude valmistamisest,
ähvardused, et šokolaad tapab, või asemel panna margariini, sool on mürk, praetud-suitsetatud tooted on kantserogeensed, kohvi ainult mõõdukalt, 1 muna nädalas, jne, jne.

Möödub mõni aasta ja ilmuvad parandused, ei olegi nii nagu räägiti. Targem on vaadata tagasi, sajand tagasi, mida siis söödi ja elati vanaks.

Mõõdukus kõiges on kindlasti hea, mitte 3 värsket kurki nahka panna ja lugeda siis ka veel kaloreid, pigem seda-teist-kolmandat, nagu ikka on söödud ja kausitäis naati on liiast. :))
moosimadu 08. mai 2016, kl 03.41
Linnud peavad sarikapidu, üks metsaline tuli mu lahtisele aknale ja kutsus mindki valjuhäälselt prallele.
Hull seltskond. Igal kevadel uus eramu maha märkida, sügisel lapsed koolitatud ja lõunamaa reis ees. Sissetulekuid pole ollagi, aga millised väljaminekud!
 
c*) 08. mai 2016, kl 06.34
pead ei anna aga tundus, et öösel laksutas ööbik
 
noh 08. mai 2016, kl 19.04
eelmine nädal neljapäev..kukkus kägu..ei tea kas see on nüüd uudis või ei ole..aga varem ei olnud kuulnud:P..kui juba jutt lindudele läks:PP
moosimadu 08. mai 2016, kl 23.22
Lindudest, siis lindudest - kägu olla lõuna pool päevake pärast jüripäeva esimesed hääleharjutused teinud. Oleks enne jüripäeva kukkunud, ennustanuks see külma kevadet.
Vaata aga, mis ennustustes loeb päevake siia-sinna.
Eile kuulsin teist isegi.
Õhtul, seega õnnekägu :D
diip 09. mai 2016, kl 21.54
Kõige toredam lind on rähn. Rähn teeb toks-toks. Vanasti oli komme, et kui keegi rumalat juttu ajas, siis öeldi toks-toks.

Ei tea, kas eelmises lauses oleks pidanud jutumärke kasutama? Ma ei saa pihta, kas see on tsiteeriv väljend.

http://www.eki.ee/books/ekk09/index.php?p=2...
 
c*) 09. mai 2016, kl 23.53
karda rähni! :-D aga meil juba õitseb...toomingas ja ploom...
Ropp-Raivo 10. mai 2016, kl 12.33
Kasutan juhust ja annan siinkohal teada, et käisin suvekodus ja panin pisut kartulit maha.
 
c*) 10. mai 2016, kl 18.16
ega sa ometi üksi käinud???? ;-D
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!