Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
unetu
 
öömüts 09. juuni 2016, kl 23.25
No ei tule unematit, uuuu, kus oled?
 
Jooo 09. juuni 2016, kl 23.39
kummeli või piparmünditeed,küll siis magama ka jääd.
 
päevakübar 10. juuni 2016, kl 00.57
Täna ei taha ka minul uni tulla. Siit kuskilt jäi silma pealkiri: "Ära keskendu elus sellele, mida sul pole, sest siis oled sa alati õnnetu". Õige küll, ainult et kui puudu on mõistusest, siis keskendu või ära keskendu sellele - see annab endast igal juhul pidevalt tunda. Võimatu on seda mitte tajuda, ehkki vahel väidetakse, nagu rumal ei saaks aru, et ta on rumal. Jah, on küll valus nii rumal olla. (Vastuseks neile, kes küsivad, et kas on valus ka nii rumal olla.)
Paljud on kukkunud, et varasemast sügavamale kukkuda.
 
jah, 10. juuni 2016, kl 10.24
just nimelt ütles, mitte ei karjunud!
 
eelmisele 10. juuni 2016, kl 18.49
Millest sa räägid? Kes siin teemas karjunud on?
 
jah, 10. juuni 2016, kl 18.58
see kommentaar, kus karjuti on vahepeal ära kustutatud.
Minu postitusega oleks pidanud sama tegema, nüüd ei saa keegi aru, mis karjumisest siin jutt oli. Kas objektist või subjektist.:D
Jutt oli muide eilsest Tervisevõtme saatest. Seksuaalselt.
 
Melissa Dream 28. juuni 2016, kl 19.40
jäi lehest reklaam silma ja ostsin, häda oli suur. apotheka pakub kuu lõpuni soodusega. võtsin mitte 1 vaid kohe 2 tbl ja ülla-ülla, aitaski! peab vist veel varuks ostma sest minu jaoks kallivõitu. enne proovisin magneesiumiõli jalgadele määrida - vastik kleepuiv kiht jäi peale, pidin sokid jalga tõmbama, ei tulnud seda unekest:-(
 
Jalakestele 29. juuni 2016, kl 19.19
on hea FIX-lt montaažiliim rasketeks tingimusteks.
Kui ikka sisse määrid, siis rohkem muret pole, ei saa hommikulgi maast lahti. :))
 
ksz 06. juuli 2016, kl 12.05
"Paljud on kukkunud, et varasemast sügavamale kukkuda."
On sel mingi positiivne nurk ka? Sügavalt on vaade ehk parem?
 
päevakübar 08. juuli 2016, kl 02.48
to ksz: Vaevalt küll.
 
-diip- 29. juuli 2016, kl 01.51
Kuidas on võimalik mõista, et sa mingit asja ei mõista? Ma arvan, et see polegi võimalik.

Tekib küsimus, mida inimene mõtleb, kui ta ennast rumalaks nimetab? Siin on mingi vigur peidus;)

Inimene mõtleb ja tegutseb, nagu oskab. Kas ta on tark või rumal, seda teab jumal taevas;)
 
Pỉpar 29. juuli 2016, kl 19.55
Mina näen neid rumaluse asju teistmoodi. Võrreldes kunstnikega, muusikutega, füüsikutega, teadjate-arukate maainimestega saan aru, et ma pole nii tark kui nemad, seega olen neist rumalam.

Küllap tean oma väärtusi, kuid mõistan ka enda ebatäiuslikkust.
Egas muusikudki pole teadmistelt bioloogid või keemikud ja keegi seda neilt ka ei oota, kuid see ei takista neil välja öelda, et milleski on nad rumalad
 
öölane 10. august 2016, kl 17.00
Pole ammu nii head und maganud kui täna öö. Vastu hommikut jäin sügavasse unne ja nägin sellist und, sõidan autoga, keerasin mäest ülesse suurele maanteele..vastu tuli suur reisibuss. Tahtsin kõrvale keerata aga rool oli nagu kinni kiilunud aga seeeest buss keeras maanteelt välja, et vältida avariid. Mina sõitsin edasi, kuna autol nagu pidur ei töötanud, nägin, et inimesed jooksid sinnapoole, kuhu buss teelt välja sõitis. Tea, mis avarii mind ootab siis. Aga põnev on näha unenägusid, nagu kinos oled.
 
-diip- 13. august 2016, kl 22.16
Nii vilu on väljas
 
q'} 14. august 2016, kl 00.39
aga olümpia käib.
 
-diip- 14. august 2016, kl 09.45
Hommikul lakku täis. Ega see ilus nüüd küll ei ole;)

Mõttetus. Aga millel üldse on tänasel päeval mõtet?
 
q'} 14. august 2016, kl 23.53
Naudi sporti kuni teda on, varsti jälle vaid seebikad telekas, needki viiendal ringil.

Lased regulaarselt oma meeleolul langeda alla nulli, vist liiga kõrgete nõudmistega oled või siis mõtled üle.

Oled ju tark poiss, ajud paigas, hing tundub samuti olevat väärt kraam, mis on see (naised) miski, mis sind tühjuse radadele kisub.

Tänasel päeval on mõtet elada ja elust rõõmu tunda, just samamoodi nagu eilsel ja homselgi päeval, võrreldes muu ilmaga on meil siin elu ikka üsna hea.
 
-diip- 15. august 2016, kl 02.06
Peab vaatama jah, praegu näitab tennise finaali.

Elurõõmuga on küll raskusi:( Kindlat pinda pole jalge all. Või siis olen ise see tujukas ja kõikuv element;)
 
q'} 16. august 2016, kl 00.15
Inimese eluaeg on väga üürike.
Tehtud ja tegemata jäänud asjade pärast kahetsedagi pole mõtet, sest sellekski oleks kahju aega raisata.
Olevikus tuleks elada ja olla nii õnnelik kui vähegi võimalik.
Kui see ei õnnestu, siis kipuvadki kallale nukrad mõtted.

"Tujukas ja kõikuv", ei taha uskuda, ennemini enesega rahulolematu.
Tuleks ehk endaga rahuleping sõlmida ;}
 
-diip- 16. august 2016, kl 05.05
Ega vist muud üle jäägi. Muidu hakkan paratamatult negatiivsust välja kiirgama, kellele seda veel vaja.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!