Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
on noh´i tordipäev, on noh´i sünnipäev!
 
mina, tema, nemad 20. juuni 2016, kl 00.14
mida sulle siis soovida? sooviks pikka iga, tatsuvat jalga, matsuvat suud, rõõmsat meelt ja teravat taipu. kelmikat pilku ja särtsakaid mõtteid...ja, et tordi hind oleks suurem, kui summa, mis kulub sellele ostetud küünaldele ;PP
musid, kallid ja kõik sinna juurde kuuluv!
 
aju_keenius 20. juuni 2016, kl 00.32
anna mulle advokaadi number.
 
noh 20. juuni 2016, kl 05.51
äitähh.soovijatele ...minule ..temale ja nendele...kallid ja kõik muu kulub marjaks ära:PPP
 
panther 20. juuni 2016, kl 20.22
Õnne, rõõmu, muhedust ja kõikide soovide täitumist!
 
noh 20. juuni 2016, kl 20.32
äitähh..panther:)
 
la femme 20. juuni 2016, kl 21.30
Rõõmu võib tunda kaunist päevast,
rõõmu võib tunda sinisest taevast,
rõõmu võib tunda tööst ja vaevast,
rõõmu võib tunda sünnipäevast!

Palju õnne! Ja rõõmu kõigest, mis elu ilusamaks teeb!:)
Ammu ei ole kohtunud, kuidas käsi käib, härra noh?:)
diip 20. juuni 2016, kl 21.53
Õnnitlen!
 
c*) 21. juuni 2016, kl 00.17
õnne taskusse ja põue,
õnne tuppa ja õue ;-D
need soovid olid kahasse hiljaga
 
noh 21. juuni 2016, kl 17.01
äitähh..la femme..ja c*) :P
ja siinkohal tahaks küsida...miks me ei ole nii ammu kohtunud?:PPP..ja tõesti ..igapäev just ma seda nurka ei külasta..aga korra nädalas kindlasti...seega ..mina olen täitsa olemas:PP..aga kuidas käib..või...eks ikka küljepeal...või..tööajal liigub...vastavalt vajadusele..kas siis küljepeale või ette või üles või alla..vahel harva ka taskus..no nii ta käib...kuidas just tarvis oo:PP
ja kuidas teie käsi käib..armuline proua la femme?:P


aga soovid kahasse hiljaga..no mitte see hilja ei meeldi...võiks miskit paremat olla..isegi kiirega meeldiks sellisel juhul rohkem asju ajada:PPP
 
c*) 21. juuni 2016, kl 18.19
ma ei teadnudki, et sa uuest eluaastast nii moodsaks oled muutunud ja tahad hoopis kiirega sebima hakata, selle asemel, et kaunist hiljat piiluda :-o :-DD
minugi käsi käib hästi, ikka põõsast pange ja tagasi. saladuskatte all võin öelda, metsmaasikas on valmis ja mul kiirega metsas tegemist. muidu tulevad marid-jürid ja saavad kõik enesele :-D
 
la femme 21. juuni 2016, kl 19.35
Tänan küsimast, härra noh, ega minagi või oma käe käimiste üle just nuriseda.
Piilun ka vanade aegade nimel vahete-vahel veel siia, aga ega selles Jumalast ja inimestest hüljatud paigas kuigi palju kohtumisvõimalusi pole.
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.09
No mis, leppige kokku, et kohtute näiteks kolme nädala pärast kell 6 õhtul siin foorumis või kuskil mujal ja kui keegi julgeb ilmumata jätta, siis ähvardage kambaga koju ukse taha minna.:) Vastavasisulised meeldetuletused telefoni või kalendrisse kirja panna ning mingeid vabandusi vastu ei võeta.:)
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.10
Praeguse kommentaaride ikalduse saab muidugi jalgpali süüks ajada.:)
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.10
kui siin nii agarad käeliigutajad on...võiks siis vanainimest ka aitama tulla..teisel ka puha panged kõik tühjad:P..ja millegi pärast arvasin, et kodumaasikas saab enne valmis ja siis alles metsa oma:PP..vanaduses ei mäleta enam..kumb see ennem oli:P
la femme..pole just üldse endast kunagi kirjutanud..ei metsas käimist ega peenra rohimist...ei vaiba kudumist...ega kinda kudumist:PP..võiks ju ikkagi paar sõnagi selle kohta poetada...millega inimene üldse tegeleb:PP..me oleme kõik siin ennast vaibale laiali laotand tükkide haaval...aga mõnel on suu seitsme tabalukuga kinni:PPPP..kohtumisvõimalusi on ikka ..küllaga..tuleb ainult tahta:PPP
ja näe...diip jäi üldse kahe silma vahele..äitähh diipP
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.10
jalgpalli :)
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.13
oli sellist asja küll ei saa ette planeerida..eriti kolme nädala pärast...inimesel siis puhkus..paneb varbad vette..ja ei tea ta midagi mis on internett..või muu säänne asi:PPP
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.14
vot mina ei ole spordi sõber..isegi mitte tugitooli oma:PP..läheb kahjuks see must mööda..ja arvatavasti jääbki see nii:P
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.16
Ah, noh, ära aja nüüd. Moodsal ajal on kõigil kas tahvel või telefon sellisteks hetkedeks käepärast. Kui varbaid vees kõigutad, siis telefon käes elab oma elu ning mõne rea kirjutamisega saab igaüks hakkama.
Seda muidugi eeldusel, et sa pole kuskil paksus laanes, kus mingitki võimalust internetileviks pole.
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.16
ja aga ega pead ei või ka anda...mine tea..kui vanadusest juba nõder olen..ja enam kõndimist pole..kepinajal ehk komberdab voodist tugitooli..ja kui muud seal ei näidata..kui jalka..siis on vist sunnitud seda vaatama..midagigi ikka ju:PPPP
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.19
Mis mees sa siis noh oled,kui sa isegi tugitoolispordiga sina-peal pole?:)
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.20
ma ei käi moodsa ajaga kaasas..vana luts..pole isegi uurinud..kas netivõimalust sellel ikka on või polegi..ei ole mul tarvis kogu aeg netis tuhnida..piisab täiesti õhtul või hommikul arvutis käiguks...ja pealegi..ma ei viitsi seal seda kirbu kakat lugema hakata..saa sa siis aru, mis tähed seal väikselt ritta seatud on...ja pilt ka na väike:PPei ..ma ikka puhkan nii nagu vanast..tel muidugi võtan kaasa ikka..igaks juhuks:P
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.20
Jajahh, kindlasti näidatakse tulevikus ainult ühte kanalit ja sealt tuleb hommikust õhtuni vaid jalgpalli...:)
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.21
mina või..muidumees ikka:PPP
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.24
Ma juba hakkasin selle vana lutsu üle pead murdma, aga sain siis aru, mille kohta see käis. Mõni nimetab vanemat tüüpi telefone ka klotsiks.:)
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.25
Ja see muidumees vaatab telekast balletti ja ooperit või?:)
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.25
klotsid olid vähe suuremad..luts see paras selline..lutsuviskamiseks rohkem mõeldud:P
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.26
Ah õige küll, kokandussaated alustades Gordon Ramsayst ja lõpetades... ma ei tea millega.
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.26
see muidumees ei vaata üldse telekat..laiskus on nii suur..et ei viitsi telekat käima panna:PP..muidu ehk vaatakski vahel:PP
 
panther 21. juuni 2016, kl 20.30
Tuleb kiita elutervet suhtumist. Vähem telekat ja arvutit, rohkem tegutsemist reaalis.

Ma jäin siin nüüd lobisema, la femme ei söanda vist vahele rääkidagi.:) Tegelikult käib jalgpall, mu mäletamist mööda oli la femme ka ülekannete jälgija.
 
noh 21. juuni 2016, kl 20.33
ega lobisemine halba ka tee..la femme ei julge tulla..ei söenda endast kahte sõna rääkida..aga teistele teeb ülekuulamist korralikult..seda ma veel mäletan küll:PP
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!