Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Head talve algust!
 
tuleb-tuleb 04. märts 2017, kl 16.37
2 aega, mis on ebameeldivad. Hilissügis, kui on pime ja mudane (meeldiks lumi, mis teeb valgeks), veniv kevad, kui mudasus ei lase midagi teha ja see, mis paistab - ei ole ilus.
 
Arve Ametnik 04. märts 2017, kl 19.44
Kolmas on ootus...
 
tuleb-tuleb 04. märts 2017, kl 21.33
No, nii ei saa ju... Siis on ka mure, lein, jm, aga aastaaegadest ja ilmast rääkides -
mäletan üht suve, mis oli kaua nii kuum, et minul oli väga raske taluda. Olen parasvöötmeline, pigem talun külma kui kuuma ja ma ei räägi soojast, vaid üle +30-ne.
 
Arve Ametnik 04. märts 2017, kl 23.53
Mina samuti, aga kui kumbagi pole... Siis hakkadki ootama...:)
 
Arve Ametnik 05. märts 2017, kl 22.37
-6 kraadi ja täiesti selge taevas, tuuletu. Talveks täiesti sobiv. Hing on reibas.
 
tuleb-tuleb 06. märts 2017, kl 01.54
Sirelipungad paisuvad, kevadlillede väikesed ninaotsad trügivad maa seest välja, varsti on vahtra- ja kasemahlad valla. Õhus pole kõdulõhna, vaid justnimelt karget värsket hingust.

Aknad ootavad pesemist.:D
 
Arve Ametnik 06. märts 2017, kl 04.43
Kas sa, tuleb-tuleb, magad ka üldse kunagi?
Nägin just meteoriiti langemas. Pikalt läks ta kirde suunas, enne kuni lõpp saabus. Vägev.
 
tuleb-tuleb 06. märts 2017, kl 08.50
Praegu suur päike õues!

Magamise osas pean tunnistama, et on seda pattu tehtud küll nii mõnigi kord. Üldreeglina olen patust prii.:-))
 
Arve Ametnik 06. märts 2017, kl 17.34
Kes patuta, visaku esimene...
päike paistab, põue poeb
põueski on hea ja soe
:))
 
Arve Ametnik 07. märts 2017, kl 05.56
Eriti vastik ilm ärkamiseks - -7 ja vihane tuul.
 
tuleb-tuleb 07. märts 2017, kl 12.56
Nooh, ei tea nüüd, märtsi algus ju, aprillgi teeb vimkasid veel rääkimata juunist.:-DD

Tuli külm, kõva tuul ja lumigi! Pole midagi, et lund vähevõitu juunis oleks väga palju, seda tänast kogust mõtlen.

Sest et... mina ei pea välja minema! Nooh, pean küll, aga ainult korraks ja võin soojas toas mõnuleda suurema osa päevast. Nihuke individualist-egoist olen.
 
Arve Ametnik 07. märts 2017, kl 21.49
Ja nüüd ta tuleb jälle.
 
tuleb-tuleb 08. märts 2017, kl 03.44
Daamid ja härrad, lubage esitleda - l u m i, talv!
 
Arve Ametnik 08. märts 2017, kl 04.43
Jah, nii see on! Esitlus vastuvõetud.
Head naistepäeva ja kõike muudki, mis hea!

Kui tohib - https://www.youtube.com/watch?v=TvC1baa0Jcw

Tänan!:)
 
tuleb-tuleb 08. märts 2017, kl 05.37
Oih, hea kui varahommikul asjad meelde tuletatakse,
meie aknaklaasid ei ole jäätunud, puud on praegu muinasjutu omad, pehmes lumes (varsti lörts).

Head naistepäeva!
 
Arve Ametnik 08. märts 2017, kl 23.39
Hakkasin mõtlema, lp! tuleb-tuleb, selle tuleb-tuleb üle. Vähema kui kahe nädala pärast algab kevad, aga kas see talv oli siis paari päeva pikkune vaid? Või polnudki üldse seda, sest meenutas ju too hoopistükkis hilissügist kogu aeg. Ja kas nii ongi ka tulevikus?
 
tuleb-tuleb 09. märts 2017, kl 00.11
Pole siin lootagi mingit stabiilsust või kordumisi, muudkui muutub pidevalt. Nii muudkui tuleb-tuleb - mida iganes: tuuli, lund, päikest, vihma, lörtsi, torme, jm.

Ilmatargad on öelnud, et aastaajad liiguvad kaugemale, et kevad venib poole suveni, suvi liigub sügise poole, jne, aga mina vaatan maikuud, mis on sageli soojem kui juuni... tont teab, lihtsalt muutlikum on ilm. Eks kohanegem sellega.

Lähebki täide see Jaagupi laul juulikuu lume kohta või tuleb hoopis troopika, tuleb, mis tuleb.:-)
 
Arve Ametnik 09. märts 2017, kl 00.30
Aastal 2008 võtsin ma 4. aprillil päikest. Paar nädalat hiljem sadas lund.:)
Pikk päev on seljataga. Pean puhkama minema. Head ööd.:)
 
Arve Ametnik 12. märts 2017, kl 22.38
Vähe rohkem, kui nädala pärast algab kevad:).
 
Ei loe midagi 14. märts 2017, kl 21.12
Detsembris pidi ju talvgi algama, kevadki võib trikitada.
 
Arve Ametnik 19. märts 2017, kl 22.22
Kuid ta tuleb siiski, mis sest, et talv vahelt ära jäi.
 
Vihmapiisk 20. märts 2017, kl 19.19
Heia, heia, heiii! Ma olen siin!:)
Krabistan tasa su aknal, kuid miks sa ometi ei ava seda ja ei tule mind vaatama? Tahan laskuda su põsele ja poetada sinna ühe kõige kaunima soovi, mida sulle täna võibolla veel öeldud pole:
Head kevade algust!
 
Arve Ametnik 20. märts 2017, kl 22.28
Tänan! ja sullegi kena kevadet:)!
Mu aken on aina avatud. Üks möödamineja vaid seisatas korraks ja lahkus midagi küsimata.
 
Vihmapiisk 23. märts 2017, kl 12.50
Ah kui tore, et leidus siiski see üks ja ainus, kes ka mulle tähelepanu osutas! Tänan sind, hea inimene!

Taandusin, et anda võimalus neile,
kes meelsasti end tuuniks,
et saada pruuniks
enne juunit!
 
Arve Ametnik 24. märts 2017, kl 19.03
Kuidas siis muudmoodi veel reageerida, kui pea kolm kuud kadunud tegelane ilmub taas reipana meie ette. Taandumine tuunijate-pruunijate eest oli küll asjatu, sest neid liigub igal ajal ringi.
 
Vihmapiisk 24. märts 2017, kl 21.39
Jah, ega minusuguse tegelase elu kerge ole - võitle nagu jaksad, aga kord tuleb ikkagi taanduda külma ja lume ees, siis jälle päikese ees nagu viimastel päevadel, millest ma äsja rääkisin.
 
Arve Ametnik 28. märts 2017, kl 16.18
Ja tuulgi kannab sinna, kuhu juhtub.
 
Arve Ametnik 14. aprill 2017, kl 08.59
Head uue talve algust. Kelgud, saanid, reed võib jälle stardijoonele seada.
 
Leenu 14. aprill 2017, kl 11.28
Ma just mõtles, kas on võimali, et olen selle aasta jaanid maha maganud ja juba on jõulud käes?!
 
Arve Ametnik 16. aprill 2017, kl 10.14
Munadepühi ja kena talvist kevadpäeva!)
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!