Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Head talve algust!
 
Arve Ametnik 25. mai 2017, kl 22.07
Segased lood.
 
reede 26. mai 2017, kl 13.40
Karvask Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Unetud teevad järjepidevalt 24/7-365 tööd, nad ju unetud. Ja naistekasse pole võimalik tulla.
> Vist nii.

Karjuv ülekohus! Teevad 24/7-365 tööd, aga puhkust anti ainult 10 päeva! Arusaadav, et seda natukest ei saa Naistekasse ära raisata!
 
Arve Ametnik 26. mai 2017, kl 17.19
Unetu läks arstile kurtma oma unepuudusest, et kohe üldse ei saa öösiti magada.
Arst küsis siis, et kas patsient on juba pikka aega järjest üleval olnud.
Unetu vastu, et mitte eriti, et päeval magab nagu kott, ainult öösiti ei saa und.
 
Karvask 27. mai 2017, kl 02.50
Kipungi ehk sedakanti unetu olema. :)
 
Arve Ametnik 27. mai 2017, kl 04.21
Nali otse elust.
 
reede 27. mai 2017, kl 13.18
Huvitav, kas kl 04.21 ollakse alles üleval või juba üleval?
 
Arve Ametnik 27. mai 2017, kl 14.42
Ausalt öeldes olen alles üleval. Aga ma ei kurda, sest vahel on ka niimoodi huvitav.
 
Karvask 27. mai 2017, kl 21.29
reedele, kui oled maganud vahepeal, siis - juba üleval.
Kui pole maganud veel, siis alles üleval.

Mina selekteerin sedamoodi. ;)
 
c*) 28. mai 2017, kl 00.03
ossa poiss, siis pole lugemiseks enam prilli vajagi, teks nõnna suur ja selge. ainult, et kuidas kõbus vanainimene nüüd teisi nurki näeb? peab iga ukse taga kaapimas käima? :-=
mis aga juba või alles küsimisse puutub, siis täna veel magan, homme äkki olen juba üleval, kõike oleneb kuu ja tähtede seisust ;-D
 
Karvask 28. mai 2017, kl 15.21
c*), võta ülevalt sinise "Unetute nurga" pealt "Avalehele", saad mujal kolistada.:)
 
reede 28. mai 2017, kl 18.59
Karvask Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> reedele, kui oled maganud vahepeal, siis - juba üleval.
> Kui pole maganud veel, siis alles üleval.

Jah, sellest ma saan aru. Küsimus oli suunatud AA-le ning ta ütles, et oli alles üleval, st et ei olnud vahepeal maganud. Mina näiteks ei suutnud eile hilisõhtust filmigi vaatama hakata, enne tuli uni peale.
 
Arve Ametnik 28. mai 2017, kl 19.50
Küsimus selle magamise kohta oli õieti seatud. Minu vastus oli hilinenud, kuna, häbi tunnistada, olin unehõlmas.
Homme tuleb üle kolme nädala jälle tööle minna. Igasugused vedelemised ja öö ja päeva segiajamised on sellega lõppenud. Käisin spetsiaalselt seks tarbeks veel järves ujumas, et õhtuni virge püsida. Muidu mine nagu zombi ametisse - jään veel äkitsi postil magama.
 
reede 28. mai 2017, kl 23.05
Huvitav, kus kandis selline järv asub, kuhu praegu ujuma kannatab minna? Prrr.... vesi on ju mai lõpus väga külm. Aga noh, ilmselt karastunud inimene, siis pole hullu midagi.:)

Ps Tukkusin ennist veidi ja nüüd suutsin isegi "Dicte" ära vaadata, nii et uni ei hakanudki peale tikkuma. No neil inimestel seal ka probleemidest puudust ei ole.
 
Arve Ametnik 28. mai 2017, kl 23.32
Igasse järve kannatab, kui oled harjunud. Vesi oli +12. Siiani olen üleval, nii erksaks tegi.
 
reede 29. mai 2017, kl 09.08
Maardu järves olevat eile vesi +12 olnud, Arbi ja Verevi järves kraadi või kahe võrra soojem.:)
 
Arve Ametnik 29. mai 2017, kl 21.37
Normaalne. Uju ainult ja tunne rõõmu! Varsti tuleb nagunii talv jälle peale. Ilusatest ilmadest tuleb viimane välja pigistada. Siis on, mida talvel meenutada suusatõrvamise ajal.))))))
 
reede 30. mai 2017, kl 06.49
Aa, kas suuski tuleb talvel tõrvata? Pole seda kunagi teinud, sellepärast vist ei libisegi kuigi hästi. Võtan teadmiseks! Kui ainult seda lumekest oleks, et üldse suusatada saab.
 
Arve Ametnik 30. mai 2017, kl 16.22
Puusuusad tõrvatakse ikka enne määrimist ära. Määre püsib paremini küljes ja suusk ei ime vett sisse. Sellisega saab asfaltilgi liu lasta, nii et talv võibki sinna jääda, kus ta parasjagu on.
Toredat tõrvamist:)
 
reede 30. mai 2017, kl 18.24
Oh seda segadust! Kes siis tänapäeval veel puusuuskadega sõidab, arvasin juba, et plastikuid tuleb tõrvama hakata.:)
Aga olgu kui tore tahes, ega ikka ei tõrva küll!:)
 
Arve Ametnik 30. mai 2017, kl 19.02
Ma olen ainult puust suuski kasutanudki. Igavesti mõnusad asjad. Lõhnavad veel hästi, kui hoolitseda nende eest nii suvel kui talvel. Pealegi ma pole kunagi suur suusasõber olnud. Rohkem selline metsas tatsaja. Suusa latt on väga madalal.
Muidugi kahjuks plastikuid ei tõrvata. See on rituaal omaette - teed õue lõkke, lõkkel ajad tõrva nii tuliseks, et see voolama hakkab ja siis tõrvad lauad ära ja lahtise tule peal sulatad tõrva puusse. Pärast seda keedad tule peal teevett või soojendad eelmisel päeval seks tarbeks keedetud suppi. Sööd pärast tõrvamist kõhu kõvasti täis, et jaksaks suusatada ja siis metsa alla jälgi tegema.
 
reede 30. mai 2017, kl 19.32
Ei ole puusuuskadel viga midagi, kui oma lõbuks sõita. Ammuks need plastikud tulid!
Aga praegu tuleb tervisekõndi teha või jalgrattaga sõita. Kui ikka viitsimist on.
 
Arve Ametnik 30. mai 2017, kl 19.53
Et kuhu see viitsimine siis äkki ära kadus? Ma olen iga ilmaga alati liikumises:)
 
reede 30. mai 2017, kl 20.39
Igasugused asjad võivad ära kaduda. Mõnikord otsid ja otsid, kuid ei leia. Siis istud maha, paned pea tööle, mõtled natuke, kuid pingsalt - ning siis lähed ja võtad.
 
Arve Ametnik 30. mai 2017, kl 21.10
Väga õige suhtumine.
 
reede 30. mai 2017, kl 21.47
Kahjuks tuleb tõdeda, et enamasti siiski selline mõtlemine soovitud tulemust ei anna.:(
 
Vihmapiisk 01. juuni 2017, kl 10.56
Ahoi, sõbrad! Kuidas käsi käib?
Kas tuunisite end pruuniks esimeseks juuniks?
Kui keegi teist siiski on veel kahvatu ja haiglase jumega, siis ärge minu otsa küll vaadake.
Olen hoidnud väga madalat profiili ja lubanud päikesel päevad läbi särada, et saaksite maikuust võtta kõike, mis võtta annab. Uljamad on isegi ujumas käinud juba.
Täna sai nalja. Tulin nii hoogsalt, et mõni inimene näis lausa üllatunud olevat minu mõnevõrra ootamatust saabumisest ning sellest, et ma teda täna teravamalt puudutasin kui tavaliselt. Ta ei saanud kohe arugi, et need olid hoopis raheterad, kes tema näol lõbusalt tantsu lõid.

Aga praegu pole mul aega rohkem lobiseda, päike vaatab juba kannatamatult pilverünga tagant välja, et sellesse külma päeva pisutki soojust tuua. Ja mis saaks mul selle vastu olla!

Te olete siin üksteise vastu hästi sõbralikud ja meeldite mulle!
 
reede 09. juuni 2017, kl 14.00
Ära kunagi anna alla - isegi kui su taevas on täna pilvine ja homme võib lausa sadada.
Tea, et ülehomme paistab juba päike.
 
Arve Ametnik 09. juuni 2017, kl 20.27
Talve algus jätkub! Vähemalt ekraanil. Ja see on tore. Tõsi harva käib see postimees siin külas, kuid seda põnevam on oodata, et mida seekord.
 
reede 09. juuni 2017, kl 23.35
Talve algus on üle elatud, kevade oma samuti. Varsti on suvi tulemas, mis ilmselt mõõdub kiiresti nagu alati ja siis saabub sügis ning pea see uus talvgi ei tule!
Aga postimees käib tõesti harva, keegi pole vist ajalehti tellinud ja kirjad saadetakse e-postiga.
 
Arve Ametnik 10. juuni 2017, kl 00.02
Siis tuleb ise härjal sarvist haarata.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!