Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mis ja kes
 
Äkki 19. jaanuar 2017, kl 21.58
Makarenko "Pedagoogiline poeem"?
(itsitades, sest ilmselt ei ole nii vana raamat)
 
lf 19. jaanuar 2017, kl 22.53
Ei ole tõesti.
(täiesti tõsiselt)
diip 19. jaanuar 2017, kl 22.58
Ei tule tõesti ette. Püüan meenutada raamatuid näitlejatest. Ainukesena meenus "Dante juubel" LR sarjast. Kas seal ei ole seesugust lõiku?
 
lf 19. jaanuar 2017, kl 23.42
Ma ei tea "Dante juubelist" midagi, see raamat räägib Eesti näitlejast.
Testisin sind, mõtlesin, et arvad kohe ära.:)
diip 19. jaanuar 2017, kl 23.49
Ei tea, pole ilmselt lugenud.
 
lf 19. jaanuar 2017, kl 23.53
Kas sa "Meistriristikut" enam ei lahenda?:)
diip 20. jaanuar 2017, kl 00.00
Pole tõesti ammu teinud. Kas siis sealt?
 
lf 20. jaanuar 2017, kl 00.12
Üllatus, üllatus! Ei lahendagi enam?:O
Jah, sealt, detsembrikuu numbrist, rubriigist "Kirjandus, mu arm!"

Jäägu see
Jaanus Orgulas
Koostanud Jüri Aarma, 2004.
diip 20. jaanuar 2017, kl 00.16
Kui nii tubli tahta olla, siis pole kergemeelseks meelelahutuseks aegagi;)
 
lf 20. jaanuar 2017, kl 00.21
Kus nüüd ütles! Kergemeelne meelelahutus!
Arvutimängud on kergemeelne meelelahutus.
diip 20. jaanuar 2017, kl 00.24
Neid ka ei mängi enam. Üldse on hetkel selline tunne, et oli mis oli ja sai mis sai. Võib ju kohusetundest veel tiksuda;)
 
lf 20. jaanuar 2017, kl 00.29
Mis mõttes tiksuda? Ega's asi nii hull ka pole.

Aga Une Mati viipab, tuleb vist minna.
Head ööd!
diip 20. jaanuar 2017, kl 00.30
Head ööd!
Ropp-Raivo 20. jaanuar 2017, kl 14.30
No nii ongi reede käes.
Ma nimelt käisin yoni massaazi koolitusel. Tegemis EI OLNUD pehmodele mõeldud hulgikoolitusega, mida korraldab Epp ja millest saab näiteks lugeda siit
http://kartulipuder.com/kuidas-ma-yoni-koolituse...

Seal masseerib (nagu lugeda võite) hulk mehi ühes ruumis koos olles sekspoest ostetud nukku (igal oma nukk).
Mulle selline asi ei istuks. Ma soovisin ikka real staffi ja valisin selleks privaatkoolituse, mida viis läbi kogenud tantramassöör ainult mulle. Koolitus oli huvitav, alguses teooria ja siis oli aeg massööril püksikud maha võtta, et saaksime alustada praktilise osaga. Mulle meeldis tema yoni, kus väikesed häbememokad olid ilusti peidus, ega ulatunud suurte vahelt välja. Ma rohkem koolituse üksikasjadesse ei laskuks, kes soovib massööri kontakti, siis kirjutab mulle postkasti.
Üks pisike tähelepanek veel. mis te arvate, mis juhtus minu lingamiga yoni massaazi koolituse praktilise osa käigus?
Arvake pisut ma jätkan juba hiljem....



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 20.01.2017 14.31.
diip 20. jaanuar 2017, kl 20.03
Kas hakkas ka koolitust tahtma?:p
 
panther 21. jaanuar 2017, kl 10.36
Huvitav, kas koolitatud mees Raivo hakkab ka yoni massaaži teenust pakkuma? Ma oleks isegi huviline, kui talle ka keskealised sobivad.
panter 21. jaanuar 2017, kl 12.29
On päris kurb kui inimesel pole laupäeva hommikul muud teha kui ärgates suure igavusega foorumisse teiste nime all rumalaid postitusi teha. See käis nüüd selle 10.36 postitusega maha saanud libalooma kohta.

Kui sul on hirmus isu Raivo koolitusest osa saada, tee seda oma nime all ise temaga kontakti võttes.

Ilusat nädalavahetust!
Ropp-Raivo 21. jaanuar 2017, kl 17.29
Rahustan proua pantheri (või pantri- pagan seda nime teab) maha. Mul ei ole plaanis hakata yoni masseerimise teenust pakkuma. Aga küsimus ei olnud üldsegi rumal. Ma annan endale aru, et proua panther on nõukaaegse kasvatusega ja ehk ei ole nendes seksiküsimustes nii vabameelne:) Talle võib tunduda yoni massaaž rumala tegevusena. Ok see selleks.
Vastuseks diibile. Sul on põhimõtteliselt õigus. Yoni massaaži käigus mehe lingam reeglina erekteerub. Selle vastu aitab üks tõhus lingami massaaž ja selle ma massöörilt tellisingi. Üldjoontes oli minu jaoks uus ja huvitav kogemus, kuid vana kooli mehena ma sellest ka liialt vaimustusse ei sattunud.



Toimetatud 2 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 21.01.2017 17.31.
 
Imestan 22. jaanuar 2017, kl 00.47
RR: "Rahustan proua pantheri (või pantri- pagan seda nime teab) maha. Mul ei ole plaanis hakata yoni masseerimise teenust pakkuma. Aga küsimus ei olnud üldsegi rumal. Ma annan endale aru, et proua panther on nõukaaegse kasvatusega ja ehk ei ole nendes seksiküsimustes nii vabameelne:)"
Seesama Raivo:
21. jaanuar 2017, kl 17.29 Registreerus: 6 aastat tagasi

Ja panter:
21. jaanuar 2017, kl 12.29 Registreerus: 6 aastat tagasi

Suhelnud siin Unetutes küll ja küll, ometigi kirjutab RR nii lauslolli teksti pantri kohta!?!?!

See näitab taset. Jutust rääkimata.
Ropp-Raivo 22. jaanuar 2017, kl 17.32
Ma registreerusin tõesti 6 aastat tagasi.
Yoni massaaž ei ole iseenesesest rumal tegevus.
Keskealistele naistele, nagu seda proua panther kahtlemata on, võib ta tunduda tõesti veider tegevus.
Ma saan sellest aru ja annan talle selle andeks.
Nimetada kedagi rumalaks ei ole ilus ja mina proua pantheri kohta sõna rumal ei kasutaks ja pole ka kasutanud.
Aga mis ma siin ikka vabandan:)
diip 23. jaanuar 2017, kl 22.23
Aga nimetage veel raamatuid näitlejatest. Mõtlen mitte elulugusid, vaid jutukesi.
 
Sapiens 23. jaanuar 2017, kl 22.33
Juhan Smuuli Kogutud teostes on lugusid Voldemar Pansost. Ma kahjuks ei oska öelda millises nimelt.
diip 23. jaanuar 2017, kl 22.37
Need on vast ka rohkem eluloolised.
 
Sapiens 23. jaanuar 2017, kl 22.45
Just vastupidi.
diip 23. jaanuar 2017, kl 23.26
Mis mõttes vastupidi? Väljamõeldud lood on või?
diip 24. jaanuar 2017, kl 00.20
Kõik vist magavad juba. Või tegeletakse kergemeelse meelelahutusega;)
 
von Freen 24. jaanuar 2017, kl 01.00
eimaga.

meie loeme telhvist viimase aasta tekste mis kõik vahele on jäänud.....
diip 24. jaanuar 2017, kl 01.03
Nojah, ongi kergemeelne meelelahutus, Delfi arhiiv;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 24.01.2017 01.03.
diip 24. jaanuar 2017, kl 01.09
Mmh, hakkan ka arvuti ees magama jääma. Homme vaja jälle mõttekas inimene olla;)
 
von Freen 24. jaanuar 2017, kl 01.15
kerget pole siin miskit...kõik eranditult üliraske lugemine...aga seeeest ülimalt silmavahet avardav
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!