Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Kas kellelgi veel
 
murelik naine 25. jaanuar 2017, kl 14.19
Ma arvan et see pole kõige parem koht kuhu kirjutada, aga parem kuskile kui mitte kuhugi. Kas veel on kusagil keegi kes on leidnud endale hea kodu, armastava mehe, isegi kass on olemas, aga sellist sõbrannat kellega saaks lihtsalt maha istuda ja rääkida või kirjutadagi kõigest- muredest, rõõmudest. Peale kõrgkooli läksid kõik laiali ja aastatega on juba need tutvused justkui kustunud, ikka on neil keegi lähemal kellega muljetada, mina aga olen omadega üksi jäänud. Ilmselt peaksin kogu eluloo ära rääkima millest kõik see sõltunud on aga ei hakka pikalt heietama. Lihtsalt soovin teada kas olen selles üksi või kuskil teisel pool Eestit on veel keegi.
 
' 25. jaanuar 2017, kl 15.56
Milleks sa mehe võtsid kui sa lesbi oled?
 
Kontrollitud 25. jaanuar 2017, kl 18.16
Kassile ikka kõige kindlam rääkida! Ei reeda, ei plära edasi ja sitta keerab ainult mõnikord sussi sisse!
 
päris sarnane 25. jaanuar 2017, kl 18.36
abielludes muutus mees kõige tähtsamaks, siis said lapsed kogu tähelepanu
ja sõbrannad vaikselt kadusid,
kõigil omad tegemised
 
milleks 25. jaanuar 2017, kl 19.04
sõbrannatada? pereelu ja peresõbrad, ei mingeid vallalisi sõbrannasid. Piisab töökaaslastest ja perest.
 
noh 25. jaanuar 2017, kl 19.09
arvatavasti ei ole see ainult naiste probleem:PPP aga otsi omale keegi,..kellega saad maast ja taevast rääkida:PP mina olen küll omale leidnud..kena..kauni sõbratari..kellega saab ..vist.. peaaegu kõik jutud räägitud..ja kui nüüd mõtlema hakata...ja kui palju on naerdud..no eks ikka selleks..et naer teeb rinna rõõmsaks..ja tervis tuleb mühinal..sest miks ikka öeldakse..et naera terviseks:PPPP no tõepoolest naerdud on nii..et munad märjad...muidugi need silmamunad...ei tasu kohe alvasti mõelda:PPP..eksole nii..kallis...irw
 
khm khm 25. jaanuar 2017, kl 19.27
käivad siin igasugused lobisemas... nüüd bartinkad kadunud
 
* 28. jaanuar 2017, kl 23.36
https://www.youtube.com/watch?v=T8-qwZijyGQ
 
köhatusele 29. jaanuar 2017, kl 00.41
sama minulgi, kõiksepealt vatjopka ja siis batinkad..
 
khm khm 29. jaanuar 2017, kl 02.19
maika alla vaatasid?
 
aituma, köhatus, 29. jaanuar 2017, kl 21.53
trussikuid otsides sain kravati alt kätte!
 
khm khm 30. jaanuar 2017, kl 00.02
kalavinskid on ikka kamorkas alles või keegi nendega jeehhat tõmmanud?
 
köhatusele 30. jaanuar 2017, kl 00.54
sul on hea suuvärk, sain lõuatäie naerda :-D
 
ai-vai 30. jaanuar 2017, kl 12.54
davai! tõmba kirsavoid jalga ja padavai minema!
 
khm khm 30. jaanuar 2017, kl 22.29
pastoi pasatski! paskaak ja pujään siva tavaari järele!
 
Punanina 09. veebruar 2017, kl 03.08
Eriti enne sõbrapäeva tekib selline mure, et pole sõpra/sõbrannet.

Kes otsib, see leiab. Ära kaota lootust, sinusuguseid on tuhandeid ja see tähendab, et kellegagi sa ikka kokku satud, kes samamoodi kedagi otsib.
 
Teresa 09. veebruar 2017, kl 20.56
Teatud aeg elust on ikka sõbrannadest kaugemale jäädud, kuid neid saab Valentini päevalgi tervitada, vahel saab sõprustki uuendada.

Uusi sõpru leiab huvialaringidest, on millestki rääkida.
 
ÜKSIK JAH,,,kui elate üksikus kohas 10. veebruar 2017, kl 08.07
Punanina Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Eriti enne sõbrapäeva tekib selline mure, et pole
> sõpra/sõbrannet.
> Just nimelt ::OTSID SÕPRU EESTIS::
> Kes otsib, see leiab. Ära
> kaota lootust, sinusuguseid on tuhandeid ja see tä
> hendab, et kellegagi sa ikka kokku satud, kes sama
> moodi kedagi otsib.
Ega see MURE --on paljudel (sind otsides)
Aga eestimaa on küllalt Väike , JA saab
Sõbrad ,koolikaaslased ka 55+ vanuses kokku KUTSUDA:--Kui seda vajate ja tunnete! Näiteks OMA TEHNIKUMI KURSUSE KAASLASED ! --- ON KOGUNENUD KOKKUTULEKULE --NO IKKA 2-3 AASTA MÖÖDUDES:
 
soovitus 17. veebruar 2017, kl 10.59
Räägid ehk psühholoogile kõik ära, mina küll ei tahaks et mind korra nädalas nutumüürina kasutatakse ja oma halb energia mulle suunatakse. Selliseid probleeme lahendavad psühholoogid, siis tervemana saad endale leida kergesti mõne sõbra. Kuid hoiatus, mehed ei talu musta pesu pesemist , nende kõrvad pole sellega harjunud.
 
õige Soovitus ; Küll on üksikuid. 22. veebruar 2017, kl 07.12
soovitus Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> Räägid ehk psühholoogile kõik ära, mina küll ei ta
> haks et mind korra nädalas nutumüürina kasutatakse
> ja oma halb energia mulle suunatakse. Selliseid p
> robleeme lahendavad psühholoogid, siis tervemana s
> aad endale leida kergesti mõne sõbra. Kuid hoiatus
> , mehed ei talu musta pesu pesemist , nende kõrvad
> pole sellega harjunud. PESUMASIN ---peseb musta pesu ära !!!
AGA Õige jutt ,Mehed ei taha naiste kaagutamist kuulata ! Laske meestel ka oma peaga
mõtelda: Siis läheb ka teie naiste
eluke paremaks.
Helve Tamm 23. veebruar 2017, kl 10.57
Kui sa teemaalgataja veel siia satud, siis ma saan aru sinu murest, ikka oleks hea kui oleks päris oma sõbrants. Ei räägi kõikki asju oma mehega ega lastega. Selleks ongi südamesõbranna, kellega vahel kokku saada ja muljetada. Aga need tavaliselt tulevad kaasa juba kooliajast või kusagilt noorusest. Võib ju olla palju sõbrantse, aga ikka jääb see üks ja ainus, kes on tõeline. Ju sul ei kujunenud sellist välja . Aga otsi ise kontakti kellegagi , kellega oleks üle hulga aja tore kokku saada ja vaata mis edasisaab.
 
ikka klassi kokkutulek. 07. märts 2017, kl 13.01
On minu poolne pakkumine !
Vanad sõbrad ei lähe kunagi meelest ära.
Küll siis ka areneb --uus sõprade ring:
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!