Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Mida võiks tähendada??
 
M 03. aprill 2017, kl 13.17
Tere! Nägin täna öösel väga imeliku und . Nimelt tulin kortermaja trepist ülesse kuna selles trepikojas elab ka minu tädi,siis kõrval korteri uks oli pärani lahti ja kuulsin sealt kellegi kisa,ning läksin vaatama mis lahti. Leitsin sealt eest kinni teibitud suuga lapse(kuskil 5-6a).päästin ta lahti ja viisin oma tädi korterisse kus ma seal hetkel olin üksipäni.Läksin trepikotta vaatama et kas sa näen kes sinna korterisse laheb aga ei,vaatasin aknast välja ei midagi ainult paar autot tuli ha sadas kõvasti vihma,läksin kiiresti tuppa ja sulgesin ukse ja jõudsin ukse just lukku keerata kui näen uksesilmast arvatavasafi seda sama meest,kes nüüd vihaselt kasi laiutas. Tal oli nokkmütsiga ja päikeseprillidega (niisugused pruunid ) ja siis ma jäin ootama.ning siin kohal unenägu lõppes . Mida võiks see tähendada ??
 
m 03. aprill 2017, kl 16.19
Seda et vajad ravi!
Agne Tamm 03. aprill 2017, kl 18.37
Trepist üles tulemine hea!
 
no nii 04. aprill 2017, kl 06.23
lapse päästmine haigust
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!