Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
c*) 20. juuni 2017, kl 20.58
öö on aeg endale ja öös saab teha asju, mis ei kannata päevavalgust ;-)
 
noh 20. juuni 2017, kl 21.01
ähh..kõik asjad kannatavad päevavalgus:P
 
c*) 20. juuni 2017, kl 21.07
vat ei kannata :DD
 
noh 20. juuni 2017, kl 21.14
päevavalgust ei kannata ainult mustad teodPP
 
c*) 20. juuni 2017, kl 21.15
<<<itsitab...köhib ja jälle itsitab
 
noh 20. juuni 2017, kl 21.15
ei maksa..ei maksa:P
 
c*) 20. juuni 2017, kl 21.18
kui nii ütled :-D aga ilusat piduööd sulle ja teine päev suhtleme või suudleme edasi ;-D
 
c*) 20. juuni 2017, kl 21.19
mitte, et mina nüüd magama läheks, vastupidi, ma hakkan nüüd neid pimedamaid tegusi tegema, mis valgeks otsa peavad saama ;-)
 
põle näind 20. juuni 2017, kl 21.34
öiseid musti tigusid. on nälkjad, pruunispiraalilised ja triibulised. musti põle näind.
 
noh 21. juuni 2017, kl 05.44
valesti oled aru saanud..ööd on siin pimedad..ja kohe nii pimedad..et pruune spiraale ja triipe lihtsalt ei näe:P
 
c*) 21. juuni 2017, kl 06.47
ullud inimesed, raiskavad ilusa öö triipude ja spiraalide otsimisele, kui võiks teha hoopis põnevamaid asju ja kui põnevust pole, tehke või romantikat ;-D
 
c*) 21. juuni 2017, kl 07.30
suvi algas...suvi algas...suviiiii

https://www.youtube.com/watch?v=xMFluHNloew
 
Issand appi, 21. juuni 2017, kl 16.56
mis tööl? Kõik ju nõdrad penskarid, ainult suumulk veel lõksutab täie võimsusega!
 
põle näind 21. juuni 2017, kl 17.46
Sedamoodi, et siis nigu-nagu kassidega, öösel kõik puha mustad, klaar.

Mis penskarid siin, ära oma järgi räägi. Siin on unetud!
 
c*) 21. juuni 2017, kl 20.05
õigust räägid...siin unetud, kes lasevad silmad looja hiljemalt kümneks ;-D
 
Määlukas 21. juuni 2017, kl 20.51
Head kalendrisuve algust! Lisaks algab Vähi tähtkuju aeg tänasest (?vist?). Jaaniaeg tulemas, külmaaeg ka.

Selle unetusega on kummalised lood, kirjutan öösel, siis on haudvaikus, vahel mingi troll sisiseb, siit ongi sul õigus, et 22-ks on silm loojas, jah, ometigi on 4-5-st ärkajaid, seega 6 tundi und. Ega palju just ei ole magatud.
 
noh 22. juuni 2017, kl 05.10
aga nädalavahetusi ei maini keegi...siis on hoopis teised kellaajadPP
 
Määlukas 22. juuni 2017, kl 12.59
Kuidas kellelgi, mõni töötab graafikuga. Mõnel hoopis vabagraafik.:))
 
Nostalgik 23. juuni 2017, kl 18.22
Head võidupäeva ja lustilist jaanipidu!
 
Auuu! 24. juuni 2017, kl 18.22
Kuhu sa kadusid, Vana olija?

Siin juba mõni arvab, et äkki pole piisavalt vana... hmm, muidu tahetakse ikka noor olla...:-)))
 
Vana olija 24. juuni 2017, kl 22.41
Igavesti noored on siin kõik.:) Päris kindlasti on siin hulgim ajaliselt veel vanemaid olijaid kui mina. Kuu oli vist esimene siinne postitaja.:)

Ega ma polegi kuskile otseselt kadunud. Tööd on ülepea, pole aega pidevalt siin kribamas käia.

Loodan, et kõik on jaanimöllu edukalt üle elanud ja puhkavad sellest end edumeelselt välja.:)
 
noh 25. juuni 2017, kl 06.35
vaat mina olen nüüd küll nii vana..et olin unetute nurga sünni juures:PPP peaks seda esimest teemat vaatama..ehk leian sealt oma jalajäljegi:PPP aga siin on kohe kindlasti päris mitu..kes olid ka selle tunnistajaks:P
 
vana asja meenutaja 25. juuni 2017, kl 15.03
Lugesin esimese teemasid ja üllatuseks leidsin omagi nime esimeste teemade hulgast :D Uskumatu, kuidas aeg lendab!
 
Nostalgik 25. juuni 2017, kl 15.19
Ma ei teadnud algusaegade Naistekast veel midagi, sõber näitas oma (kolmnurksulgudega) muusikalinke, sealt tutvus. Siis sai loetud kui järjejuttu, aga sõna sekka ütlemiseks oli vaja koguda kõvasti julgust.
 
Küsida julgen kõike 25. juuni 2017, kl 20.27
Kaua lugesid? Mis hetkel lõpuks tundsid, et aeg küps ja võid sõna sekka öelda, või, mis hetkest enam ei suutnud sõrmi talitseda?
 
Nostalgik 26. juuni 2017, kl 00.31
Ohhoii, mina olen argpüks. Kohe selline jube põdeja. Võib öelda, et aastaid, sest need üksikud piuksatused polnud mingid osavõtmised. Olen andetu, ei ma oska nii huvitavalt rääkida, kui siin osatakse, ei saa ma nelikvärsigagi hakkama, nalja naudin mõnuga, kuid ise olen koba.

Ega ma ei julge midagi täpsemat ütelda, kipun vahele jääma ja ei taha jääda.
 
c*) 26. juuni 2017, kl 04.16
ega see kollipesa ole, et kartma peab, siin ainult "unetud" koos, mis neist peljata ;-D ei mul pole kunagi nii palju kannatatust olnud, et ainult lugeda ja käsi taskus hoida, ikka sõrmed püsti ja kaagutama
 
noh 26. juuni 2017, kl 05.17
aga mina olin ka tükk aega lugeja..muide:PPP ja siis sai niipalju lobisetud..ette ja taha..et enam pole ka miskit tarka öelda:PP nagu seda ennem oleks olnud:PPPPPP aga esimene teema..mille ma postitasin ..on siiani meeles...ma mõtlen teemat..mitte lihtsalt postitust:PPP
 
c*) 26. juuni 2017, kl 05.38
ja see oli?
 
margareeta 26. juuni 2017, kl 12.19
...oli mis oli - aga
ööd taas on meil valged
ilusad ja karged
kõik lõhnab - kui moos
jasmiin ja jaaniroos
kirglises hoos -
on see vast noos!
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!