Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 26. juuni 2017, kl 20.05
No mis sa, Nostalgik häbened? Taevake, kas inimesed kirjutavad siin sellepärast, et võistelda, kes huvitavamalt end väljendada oskab või sellepärast, et teistega suhelda? Asjatult oled uksepraost piilujaks jäänud, ikka astu aga tuppa ja löö kaasa.:)
 
Vana olija 26. juuni 2017, kl 20.22
Vot, öelge nüüd, et vanainimesel halb mälu... noh mäletab selliseid ammuseid asju nagu esimene oma tehtud teema jne, et ma peaks oma silmad peast häbenema, sest mina ei mäleta suurt midagi, mis ma kunagi siin kokku keeranud olen.:) Võib-olla ongi parem, sest muidu äkki ei julgekski praegu siin lobiseda.:)
 
noh 27. juuni 2017, kl 01.47
see mis oli ammu..seda noh tõesti mäletab..aga mis oli eile...vat ei tule meelde:PPPvanaduse tunnus ..ma ütleks:PP
 
Nostalgik 27. juuni 2017, kl 02.21
Milline pilt tuleb mulle silme ette, kui näen c*) postitust:

Multifilmi särasilmne tüdruk, muudkui naerab, külgedel kaks hobusesaba punaste patsipaeltega ja vasakpoolne on pisut lahti, st üks paelaots on pikem.
Seljas on lühikeste käistega lumivalge pluus, tumesinine väga lühike seelik, mis on kahar või plisseeritud.
Käes on lühikesed lumivalged õhukesed kindad ja paremas käes on lühike vehkleja relv, mille tera on tegelikult plastmassist, pehme, ja torgates haiget ei tee, pigem sügab.:))
Lisaks ei püsi see tüdruk hetkegi paigal, muudkui vehkleb, kargleb-tantsiskleb kelmikalt ringi.

Ime siis, et sihuke hammaste välgutaja keda-kuraditki ei karda, pealegi ei oska ta ette kujutadagi, et kellelgi võiks mõttessegi tulla talle haiget teha. Eksole!
 
Nostalgik 27. juuni 2017, kl 02.35
Mina kartsin olavsu1.
Päh-põrsa, Prantsuse Pantri pärast pidin-pean pea puruks pragundama! :-DD
Ja mida pikem on tutvus, seda raskem on see ülesanne, sest tema nuhib oma loogika või 7-meelega välja, kes on kes.

Vaheta kirjutamisstiili, ole naise või mehe rollis, passi peale parasiitsõnu, tee kirjavigu või jälgi hirmuga õigekeelsusreegleid, kirjuta suurte või väikeste tähtedega, kirjuta puntrasse või jäta suured vahed, kasuta tsiteeringut nii või tee seda teisiti, vali ülihoolega erinevaid jututeemasid, vaheta nimesid, otsi, mida „arhiivis“ ei ole, ära korda ennast, ole kohtlane või geenius, põllu-Paula või ülikonna-Ülo, reisihull või tubane turakas, suure perekonnaga või üksik hunt, joodik või täiskarsklane, heavy metal või Mozarti fänn, ära lase end kunagi lõdvaks, kontrolli üle enne "postita" nupule vajutust, sest muidu oled tal jälle peos!

Ikkagi. Mulle ta meeldib. Kui tal vaid ei oleks sellist omadust!!!
 
Päh-põrsas 27. juuni 2017, kl 08.24
Nostalgik, sa veel ütled, et ei oska end väljendada! Ma jään selle pääle lihtsalt sõnatuks.:D
 
Päh-põrsas 27. juuni 2017, kl 08.29
Aga miks sa pead üleüldse ennast varjama kõikide nende loetletud tegelaskujude taha? Sellest ma aru ei saa. Võta näiteks noh või diip või c*, nemad küll enda pead ei pragunda või nime ei peida...

Ahjaa, ilusat suve jätku ka kõigile lugejaile!
 
noh 27. juuni 2017, kl 17.09
seda nüüd küll..et oma nime ei peida...aga see on nii ainult siin unetutes:PP ja oi oi kui palju nimesid meil enne seda on olnud..neid kõiki isegi ei mäleta:P muidugi diibi kohta ma seda öelda ei oska..aga muidu küll:PPja pealegi..meil on nii paks nahk peale selle ajaga kasvatatud..et üks herilase hammustus..kui see oleks..ei tee meile mitte midagi..seda isegi ei tunneP..või me ei pane seda tähele..vaatame sellest mööda:P
 
Nostalgik 27. juuni 2017, kl 19.44
Minu tüüpvastus oleks, et on selline kiiks, olla nimetu „keegi“.
Et kiiksu ära põhjendada, selleks peaksin pidama monoloogi teemal: „Inimeseks jäämine kiirelt arenevas digimaailmas ja minu kogemused“.:-DDD Austusest siinse kaardiväe vastu, üritan midagi kirjeldada.

Kümne aasta jooksul inimene muutub, asju juhtub, hüsteerilisest peata õnneröögatusest kuni jokkispäi avameelitsemisteni, murepäevade depressioonist ja kärsitusest põhjustatud rumalate ütlemisteni. Võrguväli on tundmatuseni arenenud, siinsedki mängureeglid on taas uued. „Lase aur välja“ on endisest, vallatute laste palliplatsist, ümber ehitatud profisportlaste treeningväljakuks. Veel mitte ministeeriumite kõrghoone parkimisplatsiks, aga seegi aeg pole kaugel.

Mäletad ehk aega enne registreerimist, mis õhin oli tulla foorumisse lobisema, sest me ei osanud karta tagajärgi, mis ei pea, kuid võivad tulla.
Järgnevalt kirjutan RANGELT ainult enda arusaamadest!

Tookord arvasin, et võib ju registreeruda, e-maili anda, et siis on nagu kindlam ka ja saab Delfis kaitstuse. Tutkit. Järelikult tuli nullida niipalju kui võimalik, et olla arukas. Muidugi ma tean, et tegelikult pole kustutamine võimalik, siiski vähendab kustutamine infole ligipääsu hulka ja ehk vajub „settena“ unustuse-erandi-ebaolulisuse hulka. Oli ka võimalus ekstra selle jaoks teha meilbox, osta uus arvuti (IP), vahetada elukoht, jm. Ei ole paranoiline, nii on.

Nohil on õigus, kui olen ainult unetutes, kui ei võta sõna problemaatilistel teemadel, kui ei avameelitse (trollid-libad-ilkujad, ka muud võimalused loomulikult) ega avalda oma isiklikku arvamust (mida saab „tahtja“ kontrollida-jälgida), siis – ela ja hõiska!

Nii ongi „kiiks“ olla anonüümne, nii anonüümne kui võimalik ja ettevaatlik. Masin on masin, ta võib olla suurema mälumahuga kui inimene ja väga kiire, väga suure analüüsivõimega, aga ... kui paned otsingumootorisse: „taldrik võib olla lusikas“ saad 12 200 tulemust 0,54 sekundiga, kus masin otsibki kõiki neid sõnu (!), täna ta veel ei oska mõttetuid küsimusi elimineerida. Varsti oskab.

On üks kuulus lause, mida masin aktsepteerib, aga inimene mitte: „Värvusetud rohelised ideed magavad raevukalt“.
Nii ka minu erinevate nimede alt kirjutatud anonüümseid kirjutisi ei oska veel masin omavahel seostada (kui vahetan netiskäimise riista ja asukohta), aga pantrisuguse ajusagar oskab ja seostab, nii on see ka masssinale uueks andmehulgaks ning minusugusele pea pragundamiseks. Säherdune kokkuvõte. ;-)
 
c*) 27. juuni 2017, kl 21.16
mul pole enam miskit kosta, töökas ja muidu tragi sekretär vastas juba kõik ära ;-D aga selge on see, mida vähem sa endast räägid, seda parem ja kui räägid, siis vihja vaikselt või poeta läbi lillede. pahatihti inimesed unustavad, et internet on avalik koht, nii nagu tänav, kohvik või minugi poolest kunstisaal
 
Päh-põrsas 27. juuni 2017, kl 21.57
No oleks ma teadnud, et Nostalgikul sellised põhjused, poleks varemalt iitsatanudki. Ma ei saa ju enda küljest seda neetud omadust ära kruvida.:D Mis teha, professionaalne kretinism - aastatepikkune teksti töötlemine, vigade parandus jms on ilmselt oma jälje jätnud.:(

Aga muidu oli tuulise ja vihmase ilma leevenduseks täna taevas imeilus suur ja selge vikerkaar. Eriti ilus tervena linna kohal mustade pilvede taustal näha.
 
Nostalgik 27. juuni 2017, kl 22.27
Nunnud olete :DDDDDD!
 
c*) 27. juuni 2017, kl 23.35
ära ole kindel, kõik me oma kiiksudega, mida varjame hoolikalt ja usu, need ei ole nunnud :-D
muide, kel pole vaba ajaga midagi tarka teha, minge metsa... õigemini kraavi pervele või raiesmikku, leiate maasikaid ;-)
 
Nostalgik 27. juuni 2017, kl 23.53
Puugid? Peab küüslauku sööma hakkama, pidavat aitama.
 
c*) 28. juuni 2017, kl 00.21
kas küüslauk mitte vana kurja peletamiseks polnud? :-D...olgu, olgu, seda võid minu hirmutamiseks ka kasutada, see küll oleks sinu enda rahustuseks, mina läbi kuvari nagunii lõhna ei tunne aga sinule oleks abiks kindlasti. kui nüüd küsid miks, siis vastan kohe ära...väga huvitava pildi oled minust endale kuvanud, mis ajas mindki naerma ja tänu sellele on oodata särtsakaid unenägusi ja tegusi :-DD
 
noh 28. juuni 2017, kl 05.34
kas see küüslauk on tõesti nii hull?....ma söön seda kogu aeg..andke teada...kuidas ma siis nüüd lõhnan:P siiani pole keegi midagi öelnud...kõik kes on lähedal, pole ka ära jooksnud..või äkki kardavad mind..ja ei julge otse öelda...aga kaudselt ka pole keegi vihjet teind...saab see siis nii hull olla???PPPPPaga metsa vist siis võin julgelt minna:PP
 
noh 28. juuni 2017, kl 05.37
ja mis c* patsidesse puutub...ma võiks isegi neid sikutada:PPP..aga olen veel arvamusel..et mulle..hoolimata mu vanusest..annaks pikema patsi punuda:PP
 
noh 28. juuni 2017, kl 19.22
ma tegelikult tahaks nostalgikule veidi vastu vaielda..ühes asjas:P seda, et ei ole nii..et alati arvab saja prossuliselt kõik ära..:P olen saanud sealt süüdistuse..vist oli nii..või ei olnud ka..aga pragada küll..see on kindlasti meeles..kusjuures täiesti alusetult...pani täiesti mööda....ei olnud mina see..keda ta arvas olevatP aga eksimine on inimlik:P ja keegi ei saa sada prossu kindel olla..siinses keskkonnas:P..aga see oli ammu..ja mingi hetk avastasin..et seda nurka polegi enam olemas..kus see kõik olla juhtunud:P
 
Vana olija 28. juuni 2017, kl 19.40
Sa, noh seda vanarahva ütelust veel mäletad, et kes vana asja meelde tuletab, sel silm peast välja....:)

Ja mis nurgajuttu sa siin räägid? Et oli varemalt nurk, kus käisid seismas, aga siis äkki oli nurga asemel sile sein või?:)
 
noh 28. juuni 2017, kl 19.46
ega ma ei tahtnudki meelde tuletada..aga oli vaja vastu vaielda:P no ma ikka sirvin neid nurgakesi mis siin on..vahetevahel..vaatan millest rahvas räägib..teab siis eluga kursis olla:PPja seismas ma kindlasti ei käinud..ikka astusin sisse..istusin ja vaatasin..ega nüüd pole seal seina ..ega isegi ust ..mida avada..:P
 
Vana olija 28. juuni 2017, kl 20.05
Mida sa plärad?!:) Või polegi ust, aknaid, seinu ja istepingi on ka nurjatud minema tassinud...:) Vaja kohe talgud korraldada, püstitada seinad, milles nii ukseava kui aknad olemas. Ja mis peamine, mälestuspink tuleb teha ja pidulikult avada.:)
 
noh 28. juuni 2017, kl 20.08
seda ma ei usu..kui kokku lükati ja tuli otsa pandi..ju siis oli vana ja väsinud nurk..mida kellelegi vaja enam polnud:P ma ei tunne ka sellest puudust:P
 
Vana olija 28. juuni 2017, kl 20.10
Seda, mida pole, sellest ei saa ka puudust tunda.:)
 
c*) 28. juuni 2017, kl 20.11
kas ma kahtlustan õigesti, et tegu on istumisega aga mitte kinniistumisega vai hoopis tükkis peal istumisega? :-D kui nii, siis talgutest siin pole tolku, küll aga väike sikutamine kuluks abiks ära ;-D
 
noh 28. juuni 2017, kl 20.13
saab..ja kuidas veel..just siis hakataksegi alles puudust tundma..kui seda pole..no mida iganes:P aga selle nurga puhul ..on tõesti erand:P
 
Vana olija 28. juuni 2017, kl 20.13
Eks ta ole, iga asi elab oma aja ära. Kui vana maja lammutatakse ja uus asemele ehitatakse, siis üsna pea ei mäleta keegi, et seal miskit muud on olnudki.
 
noh 28. juuni 2017, kl 20.14
aga sa tee mõni pats..ja näita:PP..küllap ma sikutan:P
 
noh 28. juuni 2017, kl 20.16
ja..aga uut maja ei ehitatud..haitus lihtsalt..nagu poleks olnudki:P
 
c*) 28. juuni 2017, kl 20.18
kle, kle, enne oled sa alla ronima mihkel, kui sikutama :-DD
vana olija, noh tõmbab sind praegu olematust tillist ja kontrollib, kui vana olija ikkagi oled ja kas ka foorumi teemasi mäletad või tead :-)
 
Vana olija 28. juuni 2017, kl 20.20
Ma mõtlesin 'maja' all teist kohta, kus suheldakse - fb näiteks. Kuniks feissarit polnud, kõlbas siin ka pläramas käia.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!