Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
panther 04. veebruar 2018, kl 19.47
Mh, loomulikult inimesed muutuvad kümne aasta jooksul. Keegi ei muutu nooremaks. Hämminguga pean tõdema, et pole mitte kunagi ennast täitsa blondiks värvida lasknud. Kunagi ammu olid küll juustes heledad triibud, muud pole olnud. Pildid netis? Need on ka juba vanad, mitme aasta tagused, nii et ei peegelda praegust reaalsust.:)

Jah, seda missioonitundega tehtud muusikateemat vaatasid ilmselt vaid kaks-kolm huvilist. Rohkem neid küll polnud. Nii et ei tasu seda ületähtsustada. Pixie, la femme, moosimadu, ats ja diip olid ju ka siin vahepeal missioonitundega sina peal.:)
 
panther 04. veebruar 2018, kl 19.54
Noh, kui sa nii vana oled, et aega lugeda on, küllap siis on aega kirjutada ka.:) Nii et veeretame aga selle veskikivina raske unetute nurga vedamise koorma nohi õlule ning ise õhutame takka. Ikka kiiremini, kõrgemale, kaugemale!:) Sul on kindlasti fännklubi olemas, kes aitab ruumi täita, nii et igati paslik ja jõukohane ülesanne.:)
 
panther 04. veebruar 2018, kl 20.06
Jänes, kuhu sa kadusid? Õlled otsas, jalka vaadatud, paned paksu und?:)
 
jänku 04. veebruar 2018, kl 20.12
Käisin vahepeal väljas. Õllega on nagu on. Mõtlen veel, kas tuua lisa.
 
panther 04. veebruar 2018, kl 20.19
Tee parem tiritamme.:)
 
jänku 04. veebruar 2018, kl 20.31
Milleks seda?
 
panther 04. veebruar 2018, kl 20.43
Niisama. :)
 
hiir nurgast 04. veebruar 2018, kl 23.35
tolm on üles löödud. loodan, et rahvast liigub siin edaspidigi.
 
Nostalgik 05. veebruar 2018, kl 02.39
Ükski üksik vedaja ei vea välja, kaks ühel lainel olijat võivad vaikselt liikuma panna, kolm-neli moodustavad juba mõnusalt vurava veduri.
 
Nostalgik 05. veebruar 2018, kl 02.48
Kust sa, noh, võtad selle, et vanemaks saades aega juurde tuleb?
Minul on risti vastupidine kogemus, juurde on tulnud mõtteid ja soove, mille kõigega tahaks tegeleda või täpsemalt uurida, aga aega on järjest vähem.
 
noh 05. veebruar 2018, kl 04.53
no vaata..ma ..ma pean veel ikka tööl käima...ise avan, et ehk pinsil olles läheb ka elu kiiremaks....saab rahulikult asju ette võtta....aga praegust...töötan ja puhkan...suuri tegemisi ette ei võta....no aasta lõpp oli kiire..aga praegu on rahulik tempo:P
ja mis eestvedaja mina siin olen...no näe..praegu võiks ju vabalt siin teiega lobiseda..a mis teie teete...magate.....ja õhtu magan mina....seega tuleb otsida päris unetu eestvedajaks:P
panther...isegi sina eksid.....fänniklubi on kõik jalga lasknud..seega..sellega ei tasu arvestada:PPP ja see lause ei käi ka nii..kiiremini kõrgemale kaugemale...vaid kiida lolli ja loll rügab end surnuks:PP
vat nostalgik..ega ma tea su vanust..võibolla...agaasjadega on ka nii, et vanemas iga asi võtab hulga rohkem aega...no väike näide...kaevamisel polnud jalga vaja labidale panna....aga nüüd on juba see tarvilik..ja see venitab asja ajaliselt kohe pikemaks:PP
 
panther 05. veebruar 2018, kl 08.30
Võtke aga jah kõike lõõpi maru tõsiselt.:) Loomulikult saan aru, et kellelgi pole õieti aega siin lobamas käia. Ja selle vanusega on imelik lugu tõesti. Mul on ka läinud elu kiiremaks ja tundub, et mida aasta edasi, seda suurema hooga kõik edasi läheb. Ma ei usu eriti sellesse väitesse, et vanuigi aega rohkem saab olema. Praegu näib see küll utoopilisena. Ühes ööpäevas võiks olla vähemalt 30 tundi.:) Siis jõuaks ehk oma isu mõnikord täis ka magada.:)

Tore oleks kui siin see vedur mõnikordki vuraks.:) Aga selleks on vaja aega. Aeg aga on kõigil kullaväärtusega.
 
MP 05. veebruar 2018, kl 13.32
Nii palju on siis elu siin riigis ikkagi muutunud, et inimesed töisemad ja asisemad... Siis olid ka kriisiaastad, aega oli rohkem ja tööd vähem :)
 
hiir nurgast 05. veebruar 2018, kl 13.50
seda kullatolmui võiks ju igast päevast veidi siia puistata. Mõni minut võtab aega paar lauset kribada. elumärgid ikkagi.
 
noh 05. veebruar 2018, kl 17.32
tõsisemad ja asisemad?:P..võibolla..võibolla:PP ma mõtlen ikka , et vaat sel veneajal...see uue aasta vastuvõtmine ja paugutamine...no oli ikka rahvast palju väljas...rahvast teed täis..a mis nüüd on..no on natuke rohkem , kui ühe käe sõrmedel lugeda...aga võrrelda ei saa kuidagi...ma muidugi räägin maakohast...linnas pole kunagi see aeg olnud..a miks see nii on..kuhu rahvas kadus..istuvad toas...välja ei viitsi tulla?....ise olen küll alati ennast välja ajanud...niipalju, kui ennast mäletan:P
 
panther 05. veebruar 2018, kl 19.49
Vahest on ehk asi selles, et sellel nn vene ajal ei lubatud jõule tähistada. Siis elatigi end aastavahetusel välja. Nüüd rabeletakse jõulude ajal end omasid külastades-võõrustades oimetuks ja aastavahetusel ei suudeta muud midagi teha kui vaid telekast tulevat melu jõllitada.:) Ja need, kellel Eestimaa igavene "sügis" närvid seest söönud, pagevad pikkade pühade ajal soojale maale. Peaasi, et saaks korrakski selle halluse ja masendava kliima käest minema.:)

Oma kuldaväärt aega ei raiska siin vist suurt kedagi.:) Loevad kullaterakesi üle.:)
 
MP 05. veebruar 2018, kl 20.12
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 20.19
Võiks ju küll vanemas eas aega rohkem olla. Esiteks on inimene muutunud oma tegevustes vilunumaks ja osavamaks. Uute asjade õppimine võtab küllap rohkem aega ja vaeva, aga see pole paljudele kohustuslik. Teiseks oled vanemas eas mõistlikum, ei rebesta end püüdes kõike ja väga hästi teha. Jätad kolmandajärgulise tegemata ja teisejärgulist teed hindele 3;) Või ei vasta tõele?
 
Nostalgik 05. veebruar 2018, kl 20.20
Sellel jala labidale panemisel on ehk ka mõte, aga minul on see ajapuuduse asi rohkem sellest, et hing (ja aeg) on rohkem teistele pühendatud kui eelmistel aegadel. Varemalt oli Mina nii tähtis, nüüd on Nemad tähtsaks saanud.
 
teeline 05. veebruar 2018, kl 20.33
Näh, jänku juba siin, alles nägin teda teed mööda Lätimaa poole lippamas, mõtlesin, et läheb õhtuse õlle järele, toob kohe hulgim korraga, siis ei ole pärast vaja pead vaevata mõtlemisega, kas veel lisa tuua . . .
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 20.42
Ei tea, kas tasub nii palju trimbata;)
 
panther 05. veebruar 2018, kl 20.56
Jänkul muidugi õigus. Vaatan nooremaid kolleege ja mõtlen vahest, et ise olin samasugune ogar tõmbleja. Enam mitte, aga vaatamata sellele on aega vähe. Tahaks ju tegeleda peale töö ja kohustuste sjadega, mis hingele ka midagi annavad, aga selleks aega napib. Näppan seda vahest unetundidest.:)
 
Nostalgik 05. veebruar 2018, kl 21.09
Väga täpne formuleering, panther. Päästja öö! Pidevalt kasutades tapab. :-)
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 21.23
Käisin ikka Lätimaal ära;)
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 21.36
Ma räägin teoreetiliselt, oma kogemus ei ütle mulle suurt midagi.

Võib ju ka vastupidi minna. Nagu öeldakse, et süües kasvab isu. Üks asi viib teiseni ja lõpuks polegi enam millekski eriti aega;)
 
teeline 05. veebruar 2018, kl 22.02
Ahah, tunnistad üles, et käisid ikka ära, ega pole ka mõtet salata, kui nagunii juba teolt tabatud ;)
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 22.07
Oh, mind on risti-põiki vahele võetud;) Teatakse juba, kes ma olen ja kus ma käin:p

Muidu ma väga hästi seda Lätimaa alkorallit ei mõista. Milleks nii kangesti kokku hoida?
 
hiir nurgast 05. veebruar 2018, kl 22.31
see on see paljude eestlaste tüüpmõtlemine. isegi kui ollakse alkoholi mittetarbijad, siis ikka minnakse Lätti ostutuurile. poolmuidu ju saab, kuidas sa jätad võtmata. olgugi, et seda nii hädasti vaja polegi.
 
jänku 05. veebruar 2018, kl 22.48
Vaat kus lops. Nii saavad karsklastest ka pikapeale alkohoolikud.

Mul on kah üks tuttav, kes tööasjus tihti Lätimaale satub. Toob alati megakogustes õlut ja joob hirmsasti. Muidu võibolla ei jookski nii palju;)
 
noh 06. veebruar 2018, kl 05.11
teil siin kuum teema üles võetud....mul ka lätis käidud...mõned tiirud kaasreisijana....no esiteks juba selle pärast, et polnud eestist väljagi saanud selle kehtestamisest saati:P ja teiseks ..just seltsi pakkudes...kaassõitajatele:P aga kui aus olla ..pole minagi nii palju alkot kunagi ostnud, kui viimase poole aastaga...õllet ma ei joo aga mõne magusama ja kangema napsi olen ikka kaasa toonud..no tõesti kuidas sa tuled ära...kui midagi ei osta:PPPa mis mulle veel seal meeldib..teised eestlased tulevad ligi ja hakkavad rääkima..võõrad, eestis pole veel eriti seda kunagi juhtunud, et keegi tuleb niivisi juurde rääkima:PP ühekorra tuli mingi tädike küsima nõu, mida oma mehele kinkida...ja no ja eks ma olen ju selles vallas üsna tark:PPP aga jah..vähemalt saab jälle reisida...nii, et varsti kohtume lätis:PP
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!