Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
noh 06. august 2018, kl 19.29
kiikab kiikab...eile ja täna..aga enne seda kuu aega mitte....no nüüd puhkus läbi ja kindlasti saab siia tihedamalt vaadatud...kuigi kirjutada pole nagu mõttet..enne läheb postitus hapuks, kui keegi mõne sõna lisab:PPPaga jah...puhkus on üks hüva asi, eriti, kui oled selles eas...et istudki kuu aega rannas..võtad päikest ja käid ujumas:P...kadestate?:PPPP
diip 06. august 2018, kl 19.37
Kadetseda pole ilus:p Tuleb rõõmustada, et teisel on olnud kena ja muretu puhkus:)

Ilmad on küll veidike üle vindi olnud. Ujumas käia on muidugi tore, aga spetsiaalselt päikest võtta ma pole julgenud. Kõrvetab liiga.
 
noh 06. august 2018, kl 19.44
ega spetsiaalselt ju tegelikult ei võtagi..ikka päike võtab ise, kui liigud seal rannas ringi..ja ega saagi..vees tuleb selliste ilmadega rohkem olla, kui rannal ...::PPja tegelikult peab ütlema..et ma pole aastakümneid niipalju ujunud , kui nüüd:P
diip 06. august 2018, kl 19.55
Mis stiilis läheb, kas konna, krooli, vene kirvest?:p
 
noh 06. august 2018, kl 20.02
jumal seda teab mis stiil...eks need kõik segamini....kuskil pole õppimas käinud..sibab nii nagu oskab...peaasi, et veepeal püsib:P kooliaeg sai veeall ujutud ja silmad pärani..siis järgmine päev silmad paistes...nüüd läheb vesi kõrva...seega ikka sellised..mis veepeal hoiavad:PPP
diip 06. august 2018, kl 20.09
Jah, mõnu on muidugi tähtsam kui stiilipuhtus:)

Ma tahan korralikult kroolima õppida, peaks olema kõige kiirem ujumisstiil. Senini pole aega leidnud/viitsinud;)
 
noh 06. august 2018, kl 20.36
eks ta ole..põhilised asjad jäävadki tegemata viitsimise pärast:P..aga ega see kiirus polegi ju tähtis..aega on/oli laialt käes:PPP
diip 06. august 2018, kl 20.47
Jaa, vaatan, kui mõni paneb mõnuga krooli nagu noor jumal... Ega kadetsemine on kole asi küll;) Aga nojah, kui pole viitsinud, siis järelikult pole sel asjal minu jaoks erilist tähtsust;)
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.21
Äh, mulle näiteks ei meeldi kroolida, kuigi edasi liigub küll niimoodi maru kiiresti. Eks igaüks solberdab vees nagu endale meeldib.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.30
Jah, ja niimoodi me kõik käimegi siin vaatamas aeg-ajalt, kas keegi on midagi kirjutanud, aga ise ei jäta kärbsemustagi maha. :)
diip 06. august 2018, kl 21.32
Ma isegi imestan enda ja teiste visadust, käia ikka siin vaatamas. Vahepeal tundus see küll täitsa mõttetu. Aga järelikult siin on mingi võlu, mis ei lase nii kergesti lahti.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.41
Vanainimesed ikka vahel nostalgitsevad... :) ja pöörduvad endiste aegade mälestuste juurde aeg-ajalt tagasi.:) Stiilis: olid ajad....:)
diip 06. august 2018, kl 21.45
No võibolla kah. Mina igatahes olen palju muutunud. See loba, mida omal ajal sai aetud... Põhimõttel, et mis sülg suhu toob:p Aga nojah. Eks sellise lobisemisega ka tekivad teatud kontaktid inimestega:)
 
Vana olija 06. august 2018, kl 21.53
Teatud kontaktid? Hmm, väga huvitav...
diip 06. august 2018, kl 21.56
Kontaktid jah. Ja siis ei raatsi enam järele jätta.

Aga nii on vist kõigil inimestel. Vanemana tundub, et noorena olid loll. Siiski tundub noorus ilus. Kas sel kõigel on mingitki tõepõhja, seda mina tõesti ei tea. Võibolla on just noored targemad.
 
Vana olija 06. august 2018, kl 22.12
Ei suuda enam sel teemal kaasa rääkida. Tööpäev on tapvalt ajusid krussitav olnud. Vajun magama nagu ühele vanainimesele kohane. Head õhtupoolikut!
diip 06. august 2018, kl 22.13
Head und! Ma veel natuke piilun siin;)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 06.08.2018 22.14.
diip 06. august 2018, kl 22.36
Mul oli kah päris tegus päev. Mitte küll ajusid krussitav. Õhtul sai veel hulk viina sisse valatud. Nüüd on veel vaja üht-teist ära teha. Öösel on ju tore tarka raamatut uurida:)
 
puhkaja.. 09. august 2018, kl 20.57
..tervitab kõiki tegusaid tööinimesi ja ütleb diip´ile, et sellise ilmaga ei kannata viint küll manustada. praeguse soojaga hakkab isegi kolmandal päeval viina aur kuklakarvadesse kinni :P parem tee vees iluvõimlemist ja vehi konna-liblikat nagu noh seda teeb :PP
diip 12. august 2018, kl 19.57
Kergitan teemat. Ehk on nüüd rünnakud foorumile lõppenud ja saab jälle paar mõistlikku sõna vahetada;)
 
Vahetevahel 12. august 2018, kl 21.32
Ikka nii naiivne olen, et ootan modede reageerimist. Pole. Või siis tigu-aeglane. Veider.
Nohile jätku ujumises, diipile - kroolile mõeldes - kui võistlustele ei lähe, siis uju konna ja mõnule.
See piilumine on üks nakkushaigus. Peab kohe vahetevahel üle vaatama siinset seisu.
Tervist ja rõõmu kõigile omadele!
diip 13. august 2018, kl 20.59
Rünnak vist siiski tasapisi jätkub.

Mõistatan, kes on kes. Oletused mul muidugi on, aga kindlust mitte. Kellel on kasutajatunnus ja parool olemas ja meeles, võiks ka vahest sisse logida. Muidu võivad veel libad võimust võtta;)
 
Vahetevahel 13. august 2018, kl 23.04
Piilusin nohi sünnipäevaõnnitluste ajal ja märkasin, et keegi libas mind. Pahandamine ei tulnud mõttessegi, sest libaja oli heatahtlik.
See on oluline.
Siirast head tehes - headuse hulk siin maailmas suureneb.
diip 14. august 2018, kl 20.07
Libamine võib ju vahel ka kogemata juhtuda, kui ei ole kõigi nimedega kursis;)

Päris väsitav päev on juba olnud. Aga ikkagi on veel vaja üht-teist teha, mida ei saa homseks lükata.
diip 17. august 2018, kl 22.12
Mis siis nüüd, kas ei leia piltide pealt autosid üles?:p Või on hoopis see kurb lugu, et polegi nagu midagi kosta:(
 
Vana olija 17. august 2018, kl 22.55
Ega jah, inimestel on kas nii põnev elu, et pole aega midagi kosta või on nii igav elu, et pole mitte midagi kosta.:) Või on see lisafunktsioon kõik ära hirmutanud, et enne postitamist tuleb tõestada, et sa pole robot.:)
diip 17. august 2018, kl 22.59
Ilmast ja poliitikast peaks ju alati saama rääkida;) Ilm oli täna päris soe, ei või kurta.
 
Vana olija 17. august 2018, kl 23.05
T e g e li k u l t o n k e l l a v a a d a t e s s e l g e, e t s u u r e m o s a u n e t u t e s t m a g a v a d õn d s a u n d. :)
K u i d a s o m e t i n i i i l m s e l g e a s j a o l u m ä r k a m a t a j ä i. :)


Kuna mu postitus sisaldavat sõnu, mis foorumis pole lubatud, hõrendasin tähevahed. Arusaamatu, millised sõnad siis keelatud om.
 
Vana olija 17. august 2018, kl 23.08
Siin on tegu ilmselt ülereguleerimisega. Spämmihirm on pannud normaalse sõnastusega laused ka juba kahtluse alla. :(
diip 17. august 2018, kl 23.11
Ei leia sealt ühtegi kahtlast sõna. Imelik lugu.

Seda on ju varemgi arutatud, et siin pole õiged unetud, vaid mingid suvalised tüübid on nurgakese ära kaaperdanud:p

Sest noh... Kuhu siis kribada, kui sa pole feminist, šovinist ega loll:p Tutvumise nurgas ju ka võiks, aga siis arvatakse, et kangesti otsid kedagi:p
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!