Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 17. august 2018, kl 23.15
Pole neid suvalisi tüüpe küll kuskil silma hakanud. Vaata siia või sinna, kõik nurgad tühjad.:) Mis sa tühja seletad.
 
Vana olija 17. august 2018, kl 23.19
Ma liitun ka nüüd magavate unetutega ja lahkun siit. Head ööd!
diip 17. august 2018, kl 23.19
Viimasel ajal on jah kuidagi hõredalt neid postitusi. Varemalt ikka ju kribati ka.
diip 17. august 2018, kl 23.20
Head ööd!

Mul veel und ei ole, aga natuke on viint:p
diip 18. august 2018, kl 00.07
Niimoodi läheb läbi. "A s j a o l u" on see keelatud sõna.

"Tegelikult on kella vaadates selge, et suurem osa unetutest magavad õndsa und. :)
Kuidas ometi nii ilmselge asja olu märkamata jäi. :)"
 
Ats 19. august 2018, kl 12.23
Tere, diip, siinne elu on kummalise kontrolli all, kohati lastakse jama läbi ja kauakski veel, samas on veidrad keelud süütutele sõnadele. Jah.
Ära lase nina norgu, mina kah ei lase. Ilus suvi ju, ometigi tuleb ka vihma, saab läbi vee tassimiseta.
 
Proovin ka, 19. august 2018, kl 17.52
võibolla täna läheb see "asja olu" läbi? Ei läinud, tuleb ikka õigekirjareegleid rikkuda!
diip 19. august 2018, kl 18.55
Jah, püüan mõistatada, aga päris aru ei saa. Mis "asjal" siis on nõnda kahtlased "olud"? Mingi loogika selles ju tõenäoliselt peab olema.
 
lf 20. august 2018, kl 12.18
Hei, hei! Kena vihmast taasiseseisvumispäeva! :)
 
Vana olija 20. august 2018, kl 12.48
Just, läbi vihmakardina tervitan samuti siinseid vaikivaid jälgijaid ja neid, kes vahel ka mõne rea kribavad ning soovin kõigile mõnusat taasiseseisvumispäeva! :)
diip 20. august 2018, kl 14.38
Head pidupäeva siitpoolt ka!

Kuidas muidu läheb?
 
-kuu- 20. august 2018, kl 17.29
kaunist aastapäeva kõigile!
kuramus, ma pole ikka nii kaua piilumas käind, et ei mäletand õieti sisenemise parooligi.
no mälu pole ka enam see...
vahepeal kadus järg totaalselt käest, nii et aegajalt läbi hüpates ei saand enam arugi mis toimub või millest räägitakse.
algul ikka piinas, aga siis harjusingi õigel ajal magama minema :D
kurat teab kas nüüdki viitsimist on end kohalike oludega kurssi viia. ja nagu käesolevast pealkirjast välja lugeda saab, siis on kadunuid ikka rohkem kui püsijaid?
diip 20. august 2018, kl 17.59
Jou, tere kuu!

Eks see mälu on jah nagu ta on. Mina olen üsna pidevalt foorumit jälginud, aga kui keegi vahel midagi meenutab, siis nagu ei mäletaks sellest kottigi. Ometi pole mul oma teada eriliselt kehv mälu. Võibolla on selles asi, et igaüks mäletab omi asju.

Mis seal ikka kurssi viia? Mina küll ei viitsiks kõiki vanu teemasid uurima hakata. Loba võib niisamagi ajada.
 
lf 20. august 2018, kl 18.06
Ah et kuidas läheb? Hästi läheb. Praegu on pannkoogiõhtu! :)
diip 20. august 2018, kl 18.22
Siis on hästi, kui läheb hästi:) Kas MR on juba lahendatud?
 
-kuu- 20. august 2018, kl 18.36
eks see siin käimine on sihuke harjumuse värk.
mingi aeg oli täiesti normaalne iga õhtu enne magamajäämist korra unetud üle vaadata.
vahepeal tulid muud mured ja rõõmud, siinsed jäid tahaplaanile.
no karta on, et nüüd kui uus algus tehtud, kisub näpp ennast ise edaspidi vajalikule nupule :D
 
lf 20. august 2018, kl 19.15
Roosiaias sadas ka äsja tihedat vihma nagu siingi, aga kui külalistel tuju hea on, ega seda saa siis miski rikkuda.

Ei ole MR veel lahendatud, alles paar päeva tagasi sain. Ei ole veel liivi vanasõna tükkegi suutnud ümber paigutada, tavaliselt teen vanasõna ülesande esimesena ära. Kas sina oled ka MR-i uuesti ette võtnud?
diip 20. august 2018, kl 19.33
Vihmakest on terve päeva alla tilkunud.

Ristsõnu teen viimasel ajal vähe ja juhuslikult. Tellitud ei ole enam midagi. Omal ajal tellisin MR-i ja ka harilikku Ristikut.

Mõningad teised hobid on ka praktiliselt ära jäänud. Kärsitus on tekkinud, igasugused asjad tunduvad ajaraiskamisena, tahaksin väga asjalik olla. Kuigi tegelikult ma ei ole.
 
noh 20. august 2018, kl 19.34
kus on roosiaed....ma tean, et ühes linnas on nii roosisaar kui ka roosiaed:P
 
noh 20. august 2018, kl 19.37
mis siin kontrollitakse nüüd ka..et ma robot pole..delfi on ka ikka nalja koht:P
diip 20. august 2018, kl 19.40
Vahepeal ju oli siin rünnak, mingi skript paiskas foorumi jampsi täis. Nüüd siis tulebki tõestada, et oled ikka inimene, mitte arvutiprogramm;)
 
noh 20. august 2018, kl 19.44
ei tea, kas peab õigesti vastatama, või peab vigu tegema..see oleks inimlik:P..ma nägin küll neid jamasi..mis siin oli...seepärast ei käinudki tükk aega piilumas:P
diip 20. august 2018, kl 19.53
Jah, arvutiprogramm sellise ülesandega kergesti hakkama ei saa. Üks probleem on pildianalüüs. Teiseks ei mõista arvuti nii palju inimkeelt, et aru saada, milles ülesanne seisneb;)
 
lf 20. august 2018, kl 20.09
noh Kirjutas:
-------------------------------------------------------
> mis siin kontrollitakse nüüd ka..et ma robot pole.
> .delfi on ka ikka nalja koht:P

Selliseid naljakohti on veel teisigi, nt Kuku Raadiole on juba ammu vaja tõestada, et sa pole robot.
 
Vana olija 20. august 2018, kl 20.47
Tore, et vana kaardivägi on kogunema hakanud ja rõõmustav on see, et jutt jookseb kõigil endiselt kenasti. :)

Ma asise inimesena otsustasin jätkata tänaselgi pidupäeval töiselt, aga ei õnnestunud. Nimelt kui selle mõnusalt vihmase ilmaga ehituspoe parklasse sai autoga sõidetud, imestasin, et seal olid kõik parkimiskohad vabad. Ainult otse poe ukse ees seisis järelkäruga sõiduauto, mille juures suitsetas vihase näoga noormees, kes nagu mulle näis, parastava pilguga mind saatis, kui läbi autoakna lugesin uksele kleebitud silti, et pood on täna suletud.:) Mõtlesin, et tegelikult on hea, et mõned tööandjad lasevad inimestel puhata ja pole mul nüüd põletavalt kiiret selle pahteldamisseguga midagi. Sain samuti puhata ja päeva n-ö maha logeleda.:)
 
möhh 20. august 2018, kl 20.50
no, paned sinna linnukese, inimsilmaga pole ju midagi ära arvata, linnuke ja kõik, hmm.
 
Vana olija 20. august 2018, kl 20.54
Vahepeal annab ikka mõningaid pilte ka ära avata. Nagu näiteks, märgi ära piltidel olevad poed või kus on piltidel mäed jne.
 
möhh 20. august 2018, kl 21.10
Head iseseisvumise taastamise päeva!
diip 20. august 2018, kl 21.51
Jou, püüangi nüüd arvutis üht täitsa asjalikku asja teha:) Samal ajal piilun foorumit ja kuulan muusikat, nii et keskendumine on nagu on:p Aga no ei suuda ainsana tegeleda peaaegu täiesti arusaamatu teksti lugemise või õigemini läbisilmitsemisega:p
 
kuu 20. august 2018, kl 22.31
teil miski Pavlovi refleks vôi? esmaspäeval ei saa puhata isegi kui vaba päev :)
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!