Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
 
Vana olija 20. august 2018, kl 23.07
On jah refleksid. Pagana raske on ennast neist võõrutada. Ja mul käib siin samamoodi nagu diibil, et loen ja uurin, aga siis heitun ning jätan teksti sinnapaika ning klõpsin mujale. Mulle näib isegi muusika segava faktorina, et loetavast tundmatust tekstist aru saada. :) Kuigi, olen jõudnud arusaamisele, et tänaseks ikka aitab kah. Õhtu ei ole parim aeg ajutööks ning aeg on magama minna. Ööd head!
diip 21. august 2018, kl 18.54
Kuidas siis täna on? Kas näpud on kohmetanud või libisevad mööda klaviatuuri reipasti?

Mul on pigem laiskuserefleks. Vaeva näen seetõttu, et tunnetan vajadust. Ja tunnetatud vajadus on ju nagu kohustus. Aga kohustused on täitmiseks!
 
noh 21. august 2018, kl 20.09
mul ka see laiskus..iseenesest kirjutaks kohe hea meelega..a vat see laiskus..kõiges on süüdi laiskus::P
 
Vana olija 21. august 2018, kl 20.29
Loodrid, laiskvorstid, muidu lohed... :):):) Ega mul ei jää muud üle kui teiega liituda ning laisklema hakata, aga tegelikult ei saa kah nagu eriti...:( No ei lase see rahulolematuse uss mu sees mul niisama istuda. Ikka utsitab, et tee see veel ära ja tolle asja jaoks pole ka nagu eriti mingit lisaaega kuskilt võtta ja kui sa juba need asjad ära tegid, võta see kolmas ka.:):)
 
noh 21. august 2018, kl 20.35
on ikka töönarkomaanid...vanad te õieti juba olete..et ikka nii usinad....ma ei tea..olen seda ennegi öelnud....milleks ometi nõnda rabeleda...no jaaa...kui lapsed väiksed siis küll...mul juba kuldne iga käes...tööl käin ära...kõht täis ja sellega asi piirubki...ja jalad seinale....elu tuleb lõpuks nautida ka:P no vahel üht kui teist ikka liigutan ka...aga nii, et kogu aeg nagu orav rattas...ei seda enam ei ole...ja ütleme nii...seda tööd on ikka elu jooksul saanud teha küll ja küll:PP
diip 21. august 2018, kl 20.47
Jah, vahepeal tuleb ikka järele mõelda, milleks midagi teed. Vahel on ju tõesti suur kiusatus teha midagi, mida ehk polegi tarvis;)
 
Vana olija 21. august 2018, kl 20.53
Ilmselt olengi selline rikutud inimene, kes ei saa isegi teleka ees filmi vaadata ilma, et samal ajal mingi muu tegevus käsil ei oleks. Ei tea mina, mis see õige puhkus on. Kui niisama paar päeva peaksin vedelema ja mitte midagi tegema, siis vist tunneksin, et elu muutub mõttetuks. Pealegi on seda elu nii vähe antud ja tahaks nii palju asju õppida, teha, teada saada. Vot see arusaamine, et aeg on nii piiratud ja nii palju vajab avastamist, tegemist jne, panebki mind vist niimoodi kogu aeg tegutsema.
diip 21. august 2018, kl 20.56
Just aja piiratus peakski sundima tõsiselt mõtlema, mida on vaja, mida mitte. Kõike ju niikuinii ei jõua.
 
noh 21. august 2018, kl 21.02
elu tuleb õppida nautima..eks ma ka olin kord selline..ühest kohast teise ja teisest kohast teise...ja puhkama minnes ei osanud sellega midagi peale hakata..aga nüüd....on kõik teisiti..kui muud pole teha..loen..millegagi ma ikka ju kogu aeg tegelen..päris nii ka ei ole..et istun akna all ja vaatan tundide viisi aknast välja:PPPP inimene tegelebki ju kogu aeg millegagi..kas või mõtlemisega:PP
 
Vana olija 21. august 2018, kl 21.13
Mnjaa, mullle näib teie tarkade nõuannete põhjal, et pean mõtlemiseks aega võtma. See on tõesti tegevus, mis käib mul muuseas, jooksupealt ja vahel ei jõua oma mõtteid lõpunigi mõelda. Mõnikord tahaks õhtul enne uinumist suuri plaane välja mõelda, aga ei suuda, enne jään poole mõtte pealt magama.:)
diip 21. august 2018, kl 22.19
Mis ma siin ikka targutan ja nõustan. Niisama jutujätkuks kribasin midagi.
 
c*) 21. august 2018, kl 22.30
Kurvastusega tuleb tõdeda, puhkuse viimane nädal on käsil, kui esimesed kaks olid väga tegusad, siis need viimased nädalad, need on lust ja lillepidu. Muudkui kulglen mööda ilma, vahel harva eksin koju ja veel harvem siia :-D
Robotit jõuab talvel imiteerida küll ja küll ;-)
diip 22. august 2018, kl 18.19
Igav. Siinne jutt on ka nagu veidi ümmarguseks ja ettevaatlikuks läinud. Noh, asi ju seegi, vahel pole siin üldse midagi. Võiks Raivogi tulla ja midagi sellist hakata pärima, mida mina miskipärast ei söanda;)
 
End Ine 22. august 2018, kl 19.38
Oh, poiss. „Kadunukesed“ tulidki sulle teada andma, et ei ole sa üksi midagi, mõtleme vanadele aegadele ikka, ainult et netiaeg on kõvasti edasi arenenud, ise oleme muutunud tasakaalukamaks, küllap mõtleme esmalt, siis kirjutame. Sellest ehk tundubki ettevaatlik see jutt olema.

Raivost pole abi, temagi oli viimastes postitustes üsna leebe.

Kes siin avalast hingest end paotas, see sai vahest hammustatud valusasti. Hing on hell ja habras portselan, kui pragu sees, siis pole ta enam kõlisev-helisev.
diip 22. august 2018, kl 20.08
Jah, küllap see kõik on tõsi. Mul on lihtsalt täna imelik tuju. Purjutanud ei ole, seda ei maksa arvata;)
 
noh 22. august 2018, kl 20.09
jutt peabki ümar olema....ega väga hooli, kui inimesed ära siin tunnevad....olen näinud siin täitsa tuttavaid ringi liikumas..ise tahaks veel tundmatuks jääda:PPP noh nagunii mõni mind teab..aga ikkagi...:PPP
 
Vana olija 22. august 2018, kl 20.49
Ega midagi arukat polegi lisada. Ajame aga ümmargust juttu edasi ja kui sellest tüdime, siis magame, nagu kõigile unetutele kohane.:)
diip 22. august 2018, kl 20.56
Tänane terav uudis on see, et Eestis lüüakse üle aisa. Igas neljandas peres on selle teemaga tegemist. Aga kui ma nüüd mõtlen, siis seda ei tundugi nii palju. Kolm ontlikku peret ja ainult üks patune kõrval. Pole ju paha.
 
Vana olija 22. august 2018, kl 21.19
FB grupis ajakirjandus- ja reklaamipärleid löövad laineid hoopis Kadri Simson ja viiner ning Wikileaksi vapustav paljastus, kus USA nõudel olevat Eesti valitsus oma rahva soostunud hävitama. Kui tõsiseltvõetavad need pealkirjad ja lood on, seda peab ise uurima.:)
Ropp-Raivo 23. august 2018, kl 15.38
Tere unetud!
Sa noh kirjutad, et elus saanud tööd teha küll. Mis töö mees sa muidu oled? Töökohta ei pea mainima, piisab lihtsalt sellest kui ütled näiteks treial või bussijuht:)
Teine küsimus sulle veel noh. Kirjutad, et liigutad vahest midagi. Kas näiteks jonksat-jonksat:)
Üle aisa löömisest. Eks see ikka on ju nii, et kaua sa seda ühte naist ikka suksutad, vahel tahaks ju proovida mõnda teist. Muidu oled elu ära elanud ja taevaväravas nendid endale, et saigi ainult elus kolme naisega seksi tehtud. Mina olen seda meelt, et erinevus rikastab ja milleks endale elust head asja ikka keelata. Vaielge vastu kui soovite:)
 
noh 23. august 2018, kl 16.55
kui töödest rääkida...siis omal ajal oleks mulle võinud tänase päeva nime järgi öelda talunik..aga vanast oli see lihtsalt loomakasvatus ja mitte väikest viisi...ütleme, et ma ei oskaks ühtegi kodulooma tuua, mida ei oleks olnud..ja lindu:P v.a muidugi kalkun aga ülejäänud pudulojused ja sulelised olid kõik olemas ja muidugi põllumaad ja need va heinateod:PP ja seda muidugi tehti kõike töö kõrvalt, mitte nii, et olengi ainult talunik ja kogu lugu:P aga praegu nikerdan puiduga:PPPaga liigutab..ikka kõike jäsemeid mis olemas on..ega ühtki sa unarusse jätta..nii vana ma ka pole nüüd:PPP..ja mis vaidlemisse puutub..siis seda ei hakka üldse tegema:PPaga ameteid on mul olnud ikka päris palju..kui hakata veneajast pihta..kui nii praegu mõtlema hakata...mida kõike tehtud ei ole:PPP
diip 23. august 2018, kl 17.24
Ei vaidle vastu, ei kiida ka takka. Ma olen vist muutunud põhimõttelagedaks. Sest mine tea, milleks hea;)

Lühemas perspektiivis võib üleaisalöömine kaasa tuua haavatud tundeid, pannihoope piku pead, püsiva suhte purunemise. Nii et negatiivne pool on ka.
Ropp-Raivo 24. august 2018, kl 14.25
Saime siis teada, et noh on tõsine maamees. Liigutada tuleb end ikka, kõiki kolme jäset:)
Üleaisa teemal. Armukest vast päris korras abielu/kooselu kõrvalt pidada ei maksa. See tuleb mingi hetk välja ja siis on jama majas. Pannihoobid ja muu selline. Aga selline paaritunnine randevuu üks kord kuus kuskil mullivannis mõne teise naisega on täitsa ok. Eriti kui kaaslaseks on mõni kena slaavitar. Käid saunas, võtad vahepeal väikese leili, siis istud mullivanni serval jalad vannis ja vaatad kuidas slaavitar sinu mõõka neelab. Seejärel libised vanni ja tõstad neiu sülle (peab hoolega vaatama, et ots kogemata sisse ei lipsaks) ja hiljem jätkad juba eesruumi nahkdiivanil või kapi najal...Vaheldus missugune argiellu. Võite jälle diskuteerida minuga:)
diip 24. august 2018, kl 18.47
Paar õlut võtta on lihtsam
diip 24. august 2018, kl 20.05
Tuleb välja, et igas koguses on alkohol tervisele kahjulik. Seda ma enne ei teadnud. http://alkoinfo.ee/et/
 
Vana olija 24. august 2018, kl 20.19
Ma sain testi tulemuseks:
Kuna sa oled otsustanud alkoholi mitte tarbida, siis ei saa sa end kahjustada. :)
Ja täiesti tõsi ta on, mul pole ei sooja ega külma sellest kesvamärjukesest. Jumalast ükskõikseks jätab.
diip 24. august 2018, kl 20.46
Alguses vastasin selle järgi, kuidas ma sooviksin alkoholi tarvitada.
Tulemus:
Tervisekahjustuste tekkimise tõenäosus on sinu puhul väike. Jätka samas vaimus ja ära suurenda koguseid!

Vastates reaalse senise tarbimise põhjal:
Sul on suurenenud risk tervisehäirete tekkeks. Kuigi sa ei pruugi veel tunda, et alkohol sinu tervist kahjustab, hakkab see nii jätkates varem või hiljem sinu elu mõjutama.
Ropp-Raivo 24. august 2018, kl 22.51
Loomulikult on paari õlle võtmine lihtsam ja odavam. Aga kas ka parem? Ilmselt mitte.
Samuti võib minu kirjeldatud mullivannivärgi ühildada paari õllega.
diip 25. august 2018, kl 08.29
Jah. Võib vahest ka sarvloomadega proovida. Muidu läheb üksluiseks.
diip 25. august 2018, kl 18.16
Lollid naljad jah. Tuli lihtsalt pähe.
Lisa postitus
Autor:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!