Logi Sisse

Teata kohatust postitusest - moderaator@delfi.ee
Unetute nurgake
Hei, vana kaardivägi!
diip 30. august 2018, kl 16.10
Jah, see on terav. Põlvini ei ripu, järelikult siis ikka väike. Pole hullu, ma arvan, et suurus kuigi palju ei loe. Kirjapandusse tuleb ka kriitiliselt suhtuda ja oma peaga edasi mõelda.

Veel terav uudis. Badoo äpi statistikat uurides selgitati välja, millise pikkusega mehed on naiste silmis kõige atraktiivsemad. Selgus, et see pikkus on 5 jalga ja 8 tolli ehk 173 cm. Mulle on see üllatus. Arvasin, et naistele meeldivad pikemad mehed.
 
End Ine 31. august 2018, kl 13.18
Keskmine inimene pidavat olema pilusilmne ja sööb riisi. :-)
Ropp-Raivo 31. august 2018, kl 16.16
Ma saan aru diip, et sa oled naiseleminekueas tore meesterahvas ja nüüd pisut kahtled endas, kas sa ikka naistele meeldid? Eks mõnele naisele meeldivad pikemad mehed, teisele käivad ka keskmist kasvu mehed. Ise arvan, et kui mees on selline kergemas kaalus ehk umbes 168cm/54 kg, siis on raske naisele saada. Juba kõik mis on üle 175 cm peaks naistele kaubaks minema. Väga oluline on ka paksu rahakoti olemasolu ning kui sul on ilus ja kallis auto istumise all, siis lisab see veelgi shansse tuua endale koju mõni kaunitar.
Aga võib olla sa ei soovigi naist võtta. Siis las jääb see jutt siia mõnele teisele mehepojale õpetuseks:)



Toimetatud 1 kord(a). Viimati Ropp-Raivo 31.08.2018 16.17.
diip 31. august 2018, kl 17.07
Õpetused on ikka abiks.

Teemade nimekirjas on veel Eesti poliitika. Esiti tuli pähe, et viimastel valimistel jätsin hääle andmata. Tekkis tunne, et kui ikka ei jaga seda poliitikat ja kõik ajab segadusse, las siis targemad valivad. Kuigi kõik poliitilised jõud kutsusid üles valima minema. Kas ma olen õigel teel? Või ikkagi eksin milleski?
 
aegade algusest 31. august 2018, kl 19.05
Lp. Ropp-Raivo.
Kas see lugu
https://www.youtube.com/watch?v=WBzpiSLgefQ
meenutab teile foorumist midagi?
Ropp-Raivo 31. august 2018, kl 22.46
Viimasele vastuseks
See youtube Sandra lugu ei meenuta mulle midagi foorumist. Sandra on selline vanema aja muusik. Vast nii 1988-1992 oli ta pop.
Diibile.
Valima mine ikka, vali südametunnistuse järgi. Selleks peab enne lehti lugema ja päevakajaliste sündmustega kursis olema. Isiklikult ei poolda Keskerakonda ja nende poolt ei soovita hääletada.
Liiga venemeelsed.
diip 01. september 2018, kl 01.38
Käin vist vaadetelt sotsiaalliberaalide alla, kui ma ei eksi. Turumajandus ja kõiksugu vabadused jah, aga kõigel on ka ikkagi piir. Suuremaid jamasid peaks riik püüdma lahendada.
diip 01. september 2018, kl 10.56
Pakun omalt poolt seletuse Badoo statistikale. See 5 jalga ja 8 tolli jääb ideaalsele pikkusele alla, aga mitte liiga palju. Need mehed ise mõistavad, et välimusega väga ei löö, ja näevad oma profiili kallal natuke rohkem vaeva. Sellest siis suurem populaarsus.
 
End Ine 01. september 2018, kl 13.11
Nägin Ott Leplandi Anu Välba, Liisi Koiksoni ja Katrin Viirpalu vahel. Kasvuvahe oli küll, aga ei usu, et ta peaks omale kaasaks just korvpalluri valima.
Kroonikategelasi on igas pikkuses, kas neid ikka narritakse kasvu pärast?

Mina olen raudselt veendunud, et kompleksid on kõrvadevaheline probleem.
 
End Ine 01. september 2018, kl 13.20
Kuula, diip.

https://www.youtube.com/watch?v=iA9O4alRxWI&feature=related
diip 01. september 2018, kl 18.03
Aitäh, see oli huvitav kuulata:) Esimese korraga ei saanud kõigest nagu hästi aru. Tuleb vist meetodiõpetust arendada, et ei oleks enam mõtlemises anarhiat. Kas see oli põhiline mõte?

Lolluse ja tarkuse koht ajas ka segadusse. Kui teadlane leiab, et ta on suhteliselt loll, st võrreldes teiste inimestega vähevõimekas, siis ta on vale ala valinud. Kui jutt on sellest, et meil pole kindlaid teadmisi, siis oleme ju kõik lollid.
 
End Ine 01. september 2018, kl 19.31
See oli I osa ainult. Mina naudin tema loenguid, see on 6-osaline, ka 'Mis tunne on olla loll' on 6-osaline samuti, veel on mikro- ja makrokosmosest, jne, jne. Kui stiil sobib, siis võib kaifiga kuulata, kui mitte - võib ju muud kuulata.

Sooviksin sulle rõõmsamat meelt, eneseusku kõvasti ja optimismi!
diip 02. september 2018, kl 05.45
Leidsin kõik osad, kokku umbes 50 minutit.

Või et mis tunne on loll olla. Arvatavalt on jutt sellest, kui kõiges kahtlema lööd. Omast kogemusest tean, et ega see väga tore tunne ei ole. Kange hirm tükib peale.

Edit: Valesti arvasin



Toimetatud 1 kord(a). Viimati diip 04.09.2018 18.30.
 
Raivo76 03. september 2018, kl 13.03
Kui ma vaatan kasutajat End Ine, siis mulle meenub üks väike luuletus.
Ines Ines lahti imes.
Jutt käb minu arvates lauljast.
Niisama väike vahepala teie tõsisele arutelule.
 
tuututaja 03. september 2018, kl 13.55
miks sa, eit, mehe nime all esined :D
 
Helga 43 03. september 2018, kl 15.35
Minuga juhtus eile jälle Maxima lihaletis selline lugu.
Küsin meesterahvast müüa käest:
Vabandage, kas Teil seakaela on?
Tema vastu:
Ei ole aga ma võin Teile põske anda.
Mina siis:
Eks te andke:)
 
Müüja, 44 03. september 2018, kl 19.02
Meesterahvast müüa? Mis tast müüa, andke niisama kellelegi ära, kui endal enam vaja ei ole!
 
Helga 43 03. september 2018, kl 21.06
Minuga juhtus eile jälle Maxima lihaletis selline lugu.
Küsin meesterahvast müüja käest:
Vabandage, kas Teil seakaela on?
Tema vastu:
Ei ole aga ma võin Teile põske anda.
Mina siis:
Eks te andke:)

Nüüd sobib?
 
Voldemar 03. september 2018, kl 21.32
Helga, said siis põske või otsid nüüd siit?
diip 04. september 2018, kl 18.33
Kool on jälle pihta hakanud
Ropp-Raivo 04. september 2018, kl 19.09
Küllap sai Helga oma seapõse sealt poest kätte. Mina ei pööra sellistele väikestele repliikidele tähelepanu.
Kuhu me siin pooleli jäime. Ahaa poliitika. Kuidas sa diip suhtud näiteks Jaana Toomi. Mõtlen eurosaadikut.
diip 04. september 2018, kl 19.46
Ei taha personaalküsimusi
Ropp-Raivo 04. september 2018, kl 23.16
See oli kontrollküsimus sinu kremlimeelsuse testimiseks. Mulle meeldib konkreetne jutt, ma ei suuda sinu kombel mingit ümarat juttu siin rubriigis veeretada, mis kuhugi ei vii.
Vabanda mu otsekohesust, aga sa tundud pisut kremlimeelne olevat?
 
Loen: 05. september 2018, kl 01.25
N I B E - Eesti kiimas asendamatu!
diip 05. september 2018, kl 16.10
Kiimaseade on tore küll:) Annab soojemat ja jahedamat, nagu tuju tuleb.

Ei tea oma kremlimeelsust, ei usu seda. Kust otsast see niimoodi paistab?

Enne oli juttu venemeelsusest. Kas venemeelsus on sama, mis kremlimeelsus?

Kuhu viib konkreetne jutt?
 
seekord 05. september 2018, kl 21.28
Lihtlabane sildistamise soov, kes pole brünett, see on blond ja loll.
Kes pole rusikas taskus kõigi rahvuste vastu, see on venemeelne.
Ropp-Raivo 05. september 2018, kl 22.05
Mulle tundus, et soovimatus avaldada oma arvamust Jaana suhtes võiks viidata kremlimeelsusele.
Eks ma üritasin tõesti silti külge kleepida.
Tore kui see nii ei ole ja sa oled ikka kodumaa patrioot.
diip 07. september 2018, kl 18.37
Mis jutud täna tulevad?
 
Nüüd unejutud:) 07. september 2018, kl 21.36
diip 08. september 2018, kl 19.29
Jutupaunikud:p
Lisa postitus
Autor:
Sinu e-posti aadress:

Selleks, et lisada oma postitusele pilt, video või pildialbum, kopeeri postituse väljale pildi, video või albumi aadress.

Näiteks:
  • http://pilt.delfi.ee/picture/2715753/
  • http://video.delfi.ee/video/vRze7Wd9/ või http://www.youtube.com/watch?v=KF0i_TyTtyQ
  • http://pilt.delfi.ee/album/170457/
Pane tähele! Lingid on aktiivsed ehk klikitavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes! Lisada saab vaid Delfi Pildi fotosid või albumeid ning Delfi Video või Youtube'i videoid! Fotod, galeriid või videod on nähtavad ainult sisse loginud kasutajate postitustes!
Lisa postitusele link, pilt või video!